Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy, który jeździ C6, a to praktycznie te same lustra, dorezał sobie kompas do wersji z HBA. Tak bardzo chciał a fabryka nie przewidziała. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Też już o tym myślałem :wink: najlepiej by było mieć schematy płyty jednego i drugiego, po ścieżkach ciężko dojść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki Macie schemat syreny alarmu ... oczywiście mam byka no i założyłem że to bateryjki podmieniłem na nową no i znów dalej no conection więc cza kable czeking..

dodam alarm sie załacza kierunki latają al horna nie ma a ni mru mru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wersja wewnętrznych klamek w których na każdej jest przycisk do ryglowania drzwi ? Zawsze taki przycisk zamknięcia i otwarcia jest tylko przy klamce kierowcy a trafiłem na komplet gdzie oprócz kierowcy każda klamka ma przycisk z ikonką zamknięcia.

Da się to podłączyć do standardowych modułów drzwi, jaką to spełnia funkcję, tylko możliwość zaryglowania z każdych drzwi czy coś innego ?

No właśnie - dobre pytanie. Jak zostawiam na chwilę dzieciaki w samochodzie to ciężko jest im sięgać do drzwi kierowcy żeby się zaryglować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wersja wewnętrznych klamek w których na każdej jest przycisk do ryglowania drzwi ? Zawsze taki przycisk zamknięcia i otwarcia jest tylko przy klamce kierowcy a trafiłem na komplet gdzie oprócz kierowcy każda klamka ma przycisk z ikonką zamknięcia.

Da się to podłączyć do standardowych modułów drzwi, jaką to spełnia funkcję, tylko możliwość zaryglowania z każdych drzwi czy coś innego ?

No właśnie - dobre pytanie. Jak zostawiam na chwilę dzieciaki w samochodzie to ciężko jest im sięgać do drzwi kierowcy żeby się zaryglować ;)

W A6 są takie klamki - każda ma przycisk ryglowania. Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera, żeby kupić i założyć. Sterowniki przyjmują kodowanie, więc powinno zadziałać na wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera

Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakiś czas temu sprzedawał komplet takich klamek. Popatrz w dziale sprzedam, może jeszcze są.

Miały przyciski we wszystkoch czterech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera

Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba

Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiegoś czasu czekam aż pojawi się przycisk w drzwi pasażera

Sam przycisk nic Ci nie da cała klamkę z Angola trzeba

Właśnie jak wymieniłem klamkę pasażera na QQ1 to okazało się, że ma zaślepkę na miejscu na przycisk, a nie zalany plastik. Więc wystarczy wyjąć zaślepkę i włożyć przycisk.

Nie wszystkie klamki mają zaślepki i mnie zalane i brak mocowania przycisku z tyłu klamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się właśnie takie z przyciskami wyszukały i zastanawiam się czy nie dorezać, tylko czy sterowniki drzwi przyjmą kodowanie ? A jeśli tak to jak to zakodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Sprawdziłem numery, ale one są takie same jak na zwykłych bez włączników. W zwykłych klamkach u mnie nie ma żadnej zaślepki, jest pełny odlew więc nie wiem gdzie jest różnica numeracji. Wklejam foto..

UDz9PEu.jpg

Hor0S7W.jpg

Y6EDvtz.jpg

7ePopkP.jpg

zEpj36O.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brak oznaczenia na przyciskach w tylnych klamkach oznacza, że można nimi tylko zablokować drzwi, ale odblokować można tylko tymi z przodu? Bo spotkałem się z kilkoma wersjami "kolorystycznymi" - oba oznaczenia białe, góra czerwona dół biały, góra czerwona dołu brak, góra biała dołu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego sluza te przyciski pod klamka ktore widac na kilku zdjeciach na stronie 2? Ustawienia foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego sluza te przyciski pod klamka ktore widac na kilku zdjeciach na stronie 2? Ustawienia foteli?

Tak Pamiec foteli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Kradną u mnie w okolicy nasze audi na potęgę. Ostatnio dwa dni temu. Strach zostawiać auto pod marketem. Mam auto ubezpieczone ale nie o to chodzi. Zawsze szkoda auta. Mam więc pytanie. Co polecacie żeby szybko zamontować, Chcę jakiś przełącznik odcinający prąd. Tylko nie wiem gdzie go podłączyć na jakim urządzeniu. Czy można takie coś zamontować żeby nie wywalało błędów za każdym razem że "obwód przerwany"? Musze szybko coś wymyślić żeby dyskretnie to zamontować. Tylko czy można coś takiego w naszych autach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie zamontowany dodatkowy alarm odcinajacy zaplon + syrena i dioda ostrzegawcza. masz do tego dwie takie "pestki" jedna umieszczasz gdzies sobie w aucie, druga nosisz ze soba i by go zdeaktywowac musisz przylozyc te pestke do drugiej schowanej gdzies w aucie. patent nie drogi, jakies 250 zeta dalem za niego + montaz.

Nie pamietam teraz jak sie to nazywa ale moge sprawdzic Ci wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...