Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wymieniłem licznik na RS4 polift i po zatankowaniu do pełna pokazuje mi, że mogę przejechać tylko 550 km na zbiorniku, przy oryginalnym było zawsze ok 900, można coś z tym zrobić ? może jakaś korekta w adaptacjach ? ma ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, wymieniłem licznik na RS4 polift i po zatankowaniu do pełna pokazuje mi, że mogę przejechać tylko 550 km na zbiorniku, przy oryginalnym było zawsze ok 900, można coś z tym zrobić ? może jakaś korekta w adaptacjach ? ma ktoś jakiś pomysł ?

Teraz będzie Ci palił jak RS. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? :) nie widze tam bagnetu

A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok.

Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?

Ja z tego wszystkiego zakupiłem bagnet "serwisowy"

20150120_144145.jpg

Fakt faktem nie miałem dziwnych komunikatów związanych z niemożliwością sprawdzenia oleju ale mam podejrzenia że mam uwalony czujnik poziomu oleju (choć jako błąd nie wyskakuje)....

Ile taki bagnet ?

gdzie kupiłeś ?

Allegro

39,50PLN

http://allegro.pl/miarka-bagnet-do-sprawdzania-poziomu-oleju-vw-audi-i4999993666.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a skąd wiedzieć na ile ma ten stoper ustawiony w 2.0 tdi żeby bagnet nie wchodził za głęboko albo za płytko ? Bo jeśli stoper będzie źle ustawiony to i pomiar oleju będzie nieprawidłowy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a skąd wiedzieć na ile ma ten stoper ustawiony w 2.0 tdi żeby bagnet nie wchodził za głęboko albo za płytko ? Bo jeśli stoper będzie źle ustawiony to i pomiar oleju będzie nieprawidłowy :eusathink:

Dokładnie tak jak piszesz. Jak bedzie zle ustawiony to pomiar bedzie lipny :/

Miarka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam s4 b8 avant na części (poza zawieszeniem i hamulcami), jakby ktoś potrzebował jakieś graty pisać pw :wink:

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 rok, na pokładzie stołki kubełki te takie jak u ciebie z zintegrowanym zagłówkiem, czarne + alcantara, czarny sufit bez szybra, b&o kompletne, dekory carbon, kamera cofania, 18 na zimie w idealnym stanie i reszta jak to esa, tylna klapa ze spojlerem, zderzak tylny z pdc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 rok, na pokładzie stołki kubełki te takie jak u ciebie z zintegrowanym zagłówkiem, czarne + alcantara, czarny sufit bez szybra, b&o kompletne, dekory carbon, kamera cofania, 18 na zimie w idealnym stanie i reszta jak to esa, tylna klapa ze spojlerem, zderzak tylny z pdc

Nic dla mnie :)

Carbon, kamere, skorzane kubelki z pamiecou mam tez na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że tak na sucho ciężko cokolwiek stwierdzić.

Ojciec rano przejechał samochodem może kilometr. Jechał na 2 biegu i auto zgasło( zapaliła się kontrolka aku) i odpaliło jeszcze raz bo był na biegu. Pokazała się kontrolka oleju. Dopchali auto na parking i dolali oleju. Kontrolki brak, ale auto już nie odpaliło.

Mogła paść pompa oleju?( passat 08r 1.9 )

edit

Póki co padnięta pompa paliwa ;/ zobaczymy czy to wszystko.

Edytowane przez nYgus9928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Dzięki za info, a czy w takim kolorze występowały w drzwi i przy lusterkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Dzięki za info, a czy w takim kolorze występowały w drzwi i przy lusterkach ??

Nie, tylko na podszybiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wrzucał kiedyś tutaj link do takiej strony z long coding helperem w vcds można było sobie online obliczać bity. Ma ktoś może linka do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy do tej kierownicy od Gibonsa podpasuje moja poducha, czy trzeba będzie wymieniać? (auto mam z 2008)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301843-kierownica-trojramienna-multifunkcja-skora-gladkapikowana-a4-a5-q5-a6/

6KVnTWv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...