Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

o tego mi chodziło:

A4 2.5Tdi CPC +66% nozzles testing 60-160 - YouTube

ciekawe jest to jak ma podkręcony ogranicznik obrotów, skoro do 5tys obr się kręci,.

na końcu pierwszego filmiku jest napisane jakie ma końcówki wtrysków,

co ciekawe ja mam 925 od AKE, ale inne v6 z wtryskami z końcówką E i G mają 1025, z tym samym ciśnieniem otwarcia, 231 bar,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katin%20j%E4lkeinen%20putki.jpg?img=img1440

Takavaimennin%20ja%20ylitys.jpg?img=img1440

20100819_008.jpg?img=img1440

po tym wszystkim

IMG_3984.jpg?img=img1440

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Takie wtryski ma na pokładzie

DSLA143P970 CR. IVECO ; CUMMINS nr kat.0433175271 - Bosch - PROMOCJE!!! - Auto Diesel Parts Lublin - hurt detal tylko niewiem czy to CR ma cos do modelu

takie turbo

FMIC - GTX2863R

no nic tylko rezac :decayed:

tylko niewiem co z pompą, napisał że ma vp44 i na tym sie skończyło:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale ten dymek w ostatnim zdjęciu nie wróży nic dobrego

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

[/color]zauważyłem że mam już rozpórkę na górze, czy każde 2.5 v6 ma oryginalnie??

każde, przynajmniej te po lifcie

U mnie w przed lifcie jest też rozpórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi, skad tyle info o tym aucie,.?????

co z tego ze kopci, taki program ma, wszystkie ostro modzone tdiki tak maja,.

ciekawe że turbina z Wastegate a nie VTG, napisał że vp44 modyfikowana,. ciekawe jak,.

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

kowi a moze ona ma dwa silnki, ten z tyłu podłaczył pod Q hehe,.

co to za motor w bagażniku??? nie mów że BDG???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi sie na forach:palacz:

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Niewiem co to za silnik tam jest, tylko takie zdjecie było, auto miało gruntowną generalke, chyba wałek jest inny, noi reszta jak widać:wink: poszukaj sobie na google typa o niku diffas, bardzo dużo udziela sie na tdiclub.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos wreszcie wytłumaczy co oznaczają te wartości w końcówkach:

DSLA143P970 co jest co????

DSLA 142P925 AKE

DSLA142P770 AKN manual

DSLA 142P843 AKN automat ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi, skad tyle info o tym aucie,.?????

co z tego ze kopci, taki program ma, wszystkie ostro modzone tdiki tak maja,.

ciekawe że turbina z Wastegate a nie VTG, napisał że vp44 modyfikowana ,. ciekawe jak,.

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

kowi a moze ona ma dwa silnki, ten z tyłu podłaczył pod Q hehe,.

co to za motor w bagażniku??? nie mów że BDG???

Odwieczny problem ...ciekawe co zrobili...

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sie dokopałem do informacji że wymieniali 3 krzywki na inne, ale zdjećia niestety były przedawnione, był to projekt na 270km..

A to auto co na filmiku pewnie znalazło by sie na jakimś forum A4 fińskim:whistling:

Jak masz czas to przeszukaj posty tego użytkownika

TDIClub Forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale ten dymek w ostatnim zdjęciu nie wróży nic dobrego

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

[/color]zauważyłem że mam już rozpórkę na górze, czy każde 2.5 v6 ma oryginalnie??

każde, przynajmniej te po lifcie

U mnie w przed lifcie jest też rozpórka.

Pamiętaj bez OGNIA NIE MA DYMU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grzebać po necie o co chodzi z tą pompą i takie rzezy wygrzebałem

The main reason mods are limited on these style pumps is because of the fact that they are lubricated by the fuel, so if you fail to run additive through each tank you may sieze your pump regardless of which mods you have made, with that said, Industrial Injection has made some crazy modifications to the VP44 pump so look for the HOT ROD and DRAGON FLOW versions of that pump. If you are fortunate enough to drive a 94-98 Dodge Cummins with the Bosch Inline p7100 pump then there are a plethera of modifications that you can do, one of the easiest of those being the installation of the Dynomite Diesel Fuel plate. If you have a newer common rail pump your task is all about keeping your rail pressure up so you can do that with a modified pump or by running dual feeder pumps. Now modding your injection pump is only half the battle, you still have to make sure that your lift pump can keep up with the demand as well and there is where systems like the FASS and AirDog come in handy.

i czesto pojawiajace sie okreslenie

http://www.dieselautopower.com/product_p/hrvp44.htm chyba chodzi o przeszczep elektroniki z tej pompy

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

BD Power - Product: High Performance VP44 Pump

:wink: i teraz rozgryzajcie temat:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, dla mnie łatwizna, hehe, kupe tych wątków na tdi tunning poczytałem,., trzeba sporo kasy w taki tunning wyłożyć,.

chyba lepiej S4kę kupić i chipa dac taniej wyjdzie, dymu nie będzie, i turbo dziury tez nie bedzie hehe,. a przy spokojnej jeździe to i spalania podobne,.

ja swoją drogą, jak bedę w Wawaie może do Witka na hamownie podjadę, ciekawe czy klekot trzyma to do od Witka dostał,.???

---------- Post dopisany 12-12-2013 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 22:19 ----------

witajcie po ciszy,.

xenony zaczeły na czerwono swiecić, :decayed:

kupiłem nowe Philips ori 4800 jest duzo lepiej ale w lewej mam wypalony odblask, trzeba krokiem Arura myśleć o Bixie,.

aaaa prawy cooler coraz bardziej sie kończy,. skończył się tez przegub, i jeden wahacz górny, febi od 2008 roku smigało,. teraz jest Lemfolder

tarcze ferodo do wiosny i out, za***iste progi już mają, ale jak narazie hamuja bez zarzutu,.

kiedyś w wolnej chwili trzebaby zimówki wrzucić, bo jakos czasu nie miałem a i sniegu jeszcze nie było za dużo, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...