Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 3.0 TDI Quattro

wersja: S-line

WYPOSAŻENIE:

-> ABS, ESP

-> Wspomaganie kierownicy

-> Immobiliser

-> Centralny zamek w kluczyku (domykanie + otwieranie szyb z klucza)

-> Elektryczne szyby przód + tył

-> Elektryczne i podgrzewane lusterka

-> Elektrycznie ustawiane fotele z przodu

-> Podgrzewane przednie fotele RECARO

-> Climatronik 2 - strefowy

-> Nawigacja MMI z dużym kolorowym wyświetlaczem (polskie menu) + zestaw głośnomówiący + Blotooth + TV + DVD + czytnik na 2 karty SD

->Tempomat

->Nagłosnienie BOSE

-> Multifunkcyjna skórzana kierownica

-> Kolorowy wyświetlacz w liczniku

-> 2 x Podłokietnik

-> Radio CD + zmieniarka na 6 płyt

-> 6 poduszek powietrznych

-> dodatkowo blokada skrzyni biegów

> czujniki parkowania

->Szyberdach

->Poziomowane Bi-xenony z funkcją DRL do jazdy dziennej

->Szyba przednia Akustyczna

->Czujnik deszczu

->Koła orginalne z RS4 z nowymi oponami z 2010r

SAM_0969.jpg

SAM_0970.jpg

SAM_0971.jpg

SAM_0972.jpg

SAM_0975.jpg

SAM_0976.jpg

SAM_0983.jpg

SAM_0984.jpg

SAM_0982.jpg

Opublikowano

a co z B8?

Opublikowano
  • Autor

Auto jest braciszka.

Aktualnie do sprzedania

Opublikowano

Auto jest z rocznika 2005, czyli był BKN, a włożony ASB tak ? :wink4:

Opublikowano

Jakiś filmik z przyśpieszenia tego cacka masz ? :)

Opublikowano

ale ma stołki :naughty:

Ogolnie na mega wypasie jak dla mnie

Opublikowano

fajna furka

Opublikowano
  • Autor

Autko dostało nowe serce z a6 w automacie czyli silnik jak nowy z rocznika 2008 poprawiony już 233KM ASB,seryjny się poddał w niemczech skąd przywiezliśmy autko.Auto ma chyba wszystko co mogła mieć B7 prócz rolety z tyłu w boczkach bo właściciel w niemczech jezdził sam(reszta foteli jak nowa)i solar dachu.

Opublikowano

Auto ma chyba wszystko co mogła mieć B7 prócz rolety z tyłu w boczkach bo właściciel w niemczech jezdził sam

trochę do wszystkiego mu jednak brakuje ;)

nie ma czujnikow parkowania z przodu, foteli z pamiecia, chłodziarki w schowku, podgrzewanych foteli z tyłu, przyciemnianych szyb, automatycznego obiegu powietrza - to tyle co widze na "pierwszy rzut oka".

No ale z zewnatrz wyglada fajnie - te dectane tylko troche odpustowe wg mnie :/

Opublikowano

fura :kox: ale te lampy z tyłu jakoś mi nie leżą :mysli:

Opublikowano

Autko zapitala ładnie i to nawet na tych kapciach co ma teraz, to najważniejsze. :evil:

Lampki ledowe są :kox: :kox:

Opublikowano

Fajna fura, jak byłem na programie akurat ją składali do kupy.

A z nadkolami/błotnikami coś robiliście czy felgi pasują P&P? I jakie są opony?

Opublikowano

fura :kox: ciekawe czy ktos z forum kupi :gwizdanie:

Opublikowano

naprawdę jest śliczna - ale w wypasie miałem ciut więcej :decayed:

Opublikowano

naprawdę jest śliczna - ale w wypasie miałem ciut więcej :decayed:

przez chwilę myślałem, że to Twoje byłe auto

a co do wypasu to jeszcze mu trochę brakuje do full'a :wink4:

chociażby czujników ciśnienia opon, servotronic, SDS, webasto, szyb 2 warstwowych :cool1:

ale nie o to chodzi, priorytetem dla nowego właściciela powinno być dokończenie zewn. S-LINE bo trochę dziwnie wygląda taki niepełny S-LINE Exterieur :wink4:

pozdr.

Opublikowano

mimo wszystko - bardziej dopasionej B7 nie widziałem

Opublikowano

Fajna jest cos ala M. kiedyś miał :evil:

Opublikowano

jest w dziale sprzedam dla zainteresowanych :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.