Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

To autko jest naprawdę w dobrym stanie technicznym i wizualnym , tzw optycznie i dzwiękowo jest ok-ej . Ilu z Was zaczynało od jakiegoś pazdziocha co to ledwo jechało , nie mówiąc o wyglądzie . A teraz wszyscy łaaaaaa jakie to mają fury .Chłopak ma dar do upiększania autek swoich w stronę oryginału , a nie jakiś lampek led-owych czy jakis tak chromów na metry za które niejeden z Was sie dzisiaj wstydzi . życzę wam koledzy drodzy i mili aby wasze furacze też podobnie wyglądały . a to ,że nie jest to S4 - a co to ma za znaczenie . Ile jest prawdziwych eSek w naszym pięknym kraju ?? 50 , 100 , 200 sztuk czy ile tam . Każdy , lub większość z was mysli o zderzakach os eSy i innych dodatkach - On to zrobił . A Wy ??Wklejcie do tego wątku swoje a4 b5 i pokażcie się . Może wtedy pośmiejemy się z waszych furek . To autko ma ten chłopak ok 3 tygodnie a od serii dzieli go przepaść . Pokażcie Wy co macie przez kilka lat używania waszych audików . :hi: :hi: :hi:

Chłopie o czym ty piszesz? czytałeś ze zrozumieniem większość postów?? nikt tu nie mówi o body s4 żle- chodzi konkretnie o znaczek S4 spóściłeś się jak stary ale nie na temat. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:45_________________________________________________

Pokażcie Wy co macie przez kilka lat używania waszych audików . :hi: :hi: :hi:

przegladałeś auta przedmówców??? :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYSAUDI NIE MA CO PISAC BO WIDAC ZE WSZYSCY NA TYM FORUM SA SPECJALISTAMI OD TUNINGU WIZUALNEGO JAK MECHANICZNEGO ... I ICH AUTA TO TYPOWE WZORY DO NAŚLADOWANIA ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I ZYCZE IM UDANYCH MODÓW W ICH A4 I S4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYSAUDI NIE MA CO PISAC BO WIDAC ZE WSZYSCY NA TYM FORUM SA SPECJALISTAMI OD TUNINGU WIZUALNEGO JAK MECHANICZNEGO ... I ICH AUTA TO TYPOWE WZORY DO NAŚLADOWANIA ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I ZYCZE IM UDANYCH MODÓW W ICH A4 I S4 :good:

Dzię-Ku-Je-My! :kox:

Tak czytam ten temat i widzę, kolego że nie znosisz jak ktoś ma inne zdanie od Twojego. Zamiast przyjąć na klatę negatywne opinie Ty się bulwersujesz i robisz z siebie pośmiewisko. Bez urazy, ale chyba musisz jeszcze dorosnąć do internetu. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och chłopaki - bawicie się jak dziewczynki - znaczek nie znaczek . Za przeproszeniem sranie w banie jest takie gadanie . Jeden woli wsadzić silnik 4.2 który podobno wg niektórych też nie jedzie , a inny woli żeby jego auto dobrze wyglądało . Ważne że autko dobrze wygląda i jest w 100% stanie technicznym - znam to auto i dlatego je bronię . Chłopak ma je 3 tygodnie , sam robił je żeby tak wyglądało , a wy naśmiewacie się ze znaczka - który jest oryginalny . Ileż jest na forum śmietników z ulepionymi grilami , lampami lexusami , soczewkami rodem z formuły 1 , :hi: radiami piz*zingami , denverami , diodami i chromami na metry i innymi dziadostwami , które właściciele bronią i dmuchają na nie . Widzę że niektórym dopisuje humor :kox: to i dobrze . Ale jeśli znaczek wam się nie podoba - to trudno , jego strata . A to że jeszcze nie dokończył wszystkich planów w swoim aucie - to tylko znak że ma je zbyt krótko .

Kłaniam się nisko z pokorą przed Tymi którzy są przeciw znaczkom . :hi:

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż jest na forum śmietników z ulepionymi grilami , lampami lexusami , soczewkami rodem z formuły 1 , radiami piz*zingami , denverami , diodami i chromami na metry i innymi dziadostwami ,

dokładnie 1408 aut forumowych prócz waszych 2 :wink4: (15 wątków/strona na 94 stronach moja A4)

ogólnie same śmietniki są na forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części też tak myślę :)

Jest kilka aut które mi się podobają i są zrobione wg zasad .

Coś chyba za bardzo wychodzi nasza wrodzona polska wada - żółć .

Za bardzo rusza jak nazywa się a4 b5 śmietnikami ?? Bo po części są to już kilkunastoletnie auta . Audi 80 b4 bardziej się ceni na giełdzie niż a4 b5 . mimo że 80 jest starszym generacyjnie autem , ludzie bardziej szukaja zadbanych 80-tek niż A4-rek . Miałem 2 sedany , a teraz mam kombiaka w trakcie rejestrowania i zastanawiam się czy nie sprzedać go , mimo iż jestem sercem za marką Audi . Powód - starocie . Od dawna jestem na forum . Z ciekawością czytałem o autach - SoMeSa , Nosba i innych ciekawych egzemplarzach . Bardziej chwalicie się podpinaniem jakiegoś lipnego radyjka , jakiejś kratki czy też zmianą oleju , albo zastanawiacie się jak rozkodować radio za 2 browary . Jeśli śmiejecie się z pakietu S4 w tym aucie to po kiego diabła sami zaczynacie walkę z modyfikacjami w kierunku body S4 czy tam pakietu S4 . Zostawcie serie takie jak Pan Bóg je stworzył i podniecajcie się takimi jakie są w chwili wypuszczenia z fabryki .

Z ogromną wdzięcznością za możliwość przebywania w tak zacnym gronie .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do CIEBIE dotarało, nikt tu sie nie śmieje z zderzaka S4, bo body S4 to za duzo powiedziane w tym wypadku jeszcze :wink4: tylko z tej manii wklejania znaczków

Gwarantuje Ci ze to auto bedzie lepiej wygladać bez jakichkolwiek znaczków :wink4: Póki co trzeba go zglebić chociaz 1BE, bo narazie szpara rzuca sie w oczy :wink4: i nie wplywa na ten super wygląd :gwizdanie:

Kazdy sie chwali postępem, przeciez nie bedzie powtarzał w kolo że przez X czasu zrobil to i to, bo o tym kto chciał wiedzieć, juz wie :wink4:

Kolega ma plany, ale to nie znaczy ze jak ktoś cos skrytykuje to od razu trzeba sie wywyższać, grube projekty robią sie latami nie przez 3 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne prawda, przecież s4 ma seryjnie obniżone zawieszenie :mysli:

hmm to chyba jednak nie jest esa, kurcze ale ma znaczek hmm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwolenijsze s4 w polsce :polew:

to jest dokladnie to samo co bmw e36 316i ze znaczkiem m3 ;)

zreszta twoj znaczek twoja sprawa ale dajac auto na forum, trzeba sie liczyc czasem z uwagami niekoniecznie takimi jakimi bysmy oczekiwali .... zwlaszcza jesli sie nakleja znaczek s4 na prawie seryjna a4 ;) bo zderzak s4 i felga avus 17" to za duzy mod to nie jest ;).[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________

Z ciekawością czytałem o autach - SoMeSa , Nosba i innych ciekawych egzemplarzach . Bardziej chwalicie się podpinaniem jakiegoś lipnego radyjka , jakiejś kratki czy też zmianą oleju , albo zastanawiacie się jak rozkodować radio za 2 browary . Jeśli śmiejecie się z pakietu S4 w tym aucie to po kiego diabła sami zaczynacie walkę z modyfikacjami w kierunku body S4 czy tam pakietu S4 .

to nauka czytania sie klania ... bo w tym watku nikt sie nie smial z pakietu s4 to co juz ci koledzy wyzej pisali.... tylko ze znaczka z s4 w audi A4 !. gratuluje czytania "ze zrozumieniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wątek się ożywił hehe

ale fakt, fakem perełki bez tuningu będą więcej warte niż te wszystkie rezane auta - no chyba że rezane z ori części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc jezdzacych po polsce s4 2.7 bi turo jezdzi w niedziele do koscioła i to jeszcze z napedem lpg. :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:35_________________________________________________ale oni maja s4 i trzeba i zkładac :notworthy: bo maja s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc jezdzacych po polsce s4 2.7 bi turo jezdzi w niedziele do koscioła i to jeszcze z napedem lpg. :polew:

Tu jest ta twoja większość S4 jeżdżąca do koscioła

http://sportaud.vot.pl/index.php?redir=1

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze "napędu LPG" :mysli:

Zazdrościsz że ktoś ma 300 konne auto w gazie? to sobie kup i załóż instalację, bo nie boli, nie parzy przy dystrybutorze, nie trzeba płakać że znowu PB i ON zdrożało, nie takie auta jeżdżą w gazie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o czyms takim s4 1.8t 190km pakiet s-line m6 czyli cały body od s4 i po vinie tez . to też nie s4

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:56_________________________________________________kod silnika bex

przedział rocznikowy 2002-2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 to S4 a nie 1.8T, nie ma czegoś takiego, to to samo co s-line w B5... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykłe A4 B6 1.8T, wersja z większymi wtryskami i drugim SMICem, tyle...

żadne S4

co to m6? to chyba jakieś oznaczenie BMW, nie wierz w opisy aukcji z internetu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac jak sie znacie istnieje takie cos ja wersja nadwozia s-line m6 czyli typowe s4 tylko z silnikiem 1.8 t 190km

S-line w B6 i S4 to zupełnie co innego :polew: przynajmniej mamy się z czego pośmiać czytając takie bzdury :good:

P.S. moja propozycja - jak uważasz, że się nie znamy itp. to zmień forum na .eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...