Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFY] Uszczelki w drzwiach przednich


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzisiaj odebrałem auto od regulacji drzwi i tej ramki od okna bo szumiało masakrycznie ale lipa... dalej szumi bo uszczelka jest wyleżana... teraz pytanie droga jest taka ori uszczelka lewa i prawa do przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszowe sprawy ja kiedyś płaciłem 20zł :hi:

Używka czy nowa w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie , czy ta jasna nakładka jest demontowalna z uszczelki?

Myślę nad wymianą uszczelek , bo moje chyba już straciły elastyczność . Gdy zamykam drzwi to czasem tak jak bym walnął blachąo blachę .

Tył zamyka się na tzw. "klik" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ,też sie podpinam pod pytanie, mi w samochodzie szumi od drzwi kierowcy a przy 160+ już delikatnie zawiewa , sprawdziłem i nie dolega wszędzie jednakowo widać gdzie sie nie styka .

Więc czy wymiana uszczelki pomoże ? uszczelka wygląda dobrze ,ale ta strona miała kiedyś przygodę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ,też sie podpinam pod pytanie, mi w samochodzie szumi od drzwi kierowcy a przy 160+ już delikatnie zawiewa , sprawdziłem i nie dolega wszędzie jednakowo widać gdzie sie nie styka .

Więc czy wymiana uszczelki pomoże ? uszczelka wygląda dobrze ,ale ta strona miała kiedyś przygodę ;/

jeśli była przygoda z tej strony , to moze tylko blacharz pomoże i nagnie trochę ramę drzwi żeby lepiej dolegały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharz zbędny, ramkę samemu można dogiąć przy otwartej całkowicie szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie chciałem zakładać kolejnego tematu więc podepnę się tu mam problem ponieważ zauważyłem że po każdej wizycie na myjce ciśnieniowej na tylnej kanapie zaraz koło tylnych drzwi mam plamkę i nie wiedziałem z kąt to aż do teraz zauważyłem po myjce że woda kapie z tego miejsca co na zdjęciu

sprzedam_audi_a4_b5_drzwi_tylne_lewe_i_prawe_4.jpg

po tym rancie kapie sobie na tylną kanapę i teraz nie wiem co z tym zrobić miał ktoś coś podobnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz o podniesieniu troszkę ramki do góry żeby bardziej dociskała bo do dołu to raczej by było gorzj a zresztą sa chuba teraz maksymalnie do dołu a miałeś tak po obu stronach czy tylko po jednej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szati 1991;2409809]witam

dzisiaj odebrałem auto od regulacji drzwi i tej ramki od okna bo szumiało masakrycznie ale lipa... dalej szumi bo uszczelka jest wyleżana... teraz pytanie droga jest taka ori uszczelka lewa i prawa do przodu ?

Witam.I jak kolego wymieniłeś te uszczelki pomogło coś?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat dość stary ale się podepnę. Mam podobne objawy co koledzy wyżej. Szum od strony kierowcy i to nawet przy niskich prędkościach. Oglądałem uszczelkę z zewnątrz i wygląda jakby przylegała dobrze, jak już to na samej górze coś nie styka, ale "szum" wydobywa się z pomiędzy słupka a drzwi i widać nawet lekkie zabrudzenie materiału. Ze strony zewnętrzej nie ma w tym miejscu "luzu" na uszczelce, przynajmniej tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem tylko ze od pasazera ale wcisnelem wezyk w uszczekle i jest lepiej jednak nie do konca ale bede jeszcze cos probowac wiec na poczatek polecam wezyk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...