Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :naughty:

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 TDI 1Z 90PS. 1995R.

Wyposażenie:

2 x poduszka powietrzna

El. szyby

El. i podgrzewane lusterka

Podgrzewane siedzenia

Podłokietnik 1 x z tyłu

Kierownica S4

ABS

Dzielona tylna kanapa

Radio JVC - wzmacniacz blaupunkt - skrzynia PYLE

Climatronik

Felgi ori BBS 17

Laleczka po wymianie płynów, rozrządu oraz kompletnego zawiecha :)

Założone zawieszenie gwintowane oraz przednie lampy DEPO na soczewce z S4.

Zdjęcie laleczki: Jak narazie posiadam tylko jedno jeszcze na starych lampach. Na dniach postaram się zrobic nowe foto na nowych lampach :)

img2163td.jpg

Opublikowano

To rób zdjęcia bo nic się nie da powiedzieć narazie :gwizdanie: felgi były czy kupiłeś od gościa z allegro chyba gdzieś z pomorskiego? długo wisiały a ja kasę na nie zbierałem i nie ma ich teraz ;(

Opublikowano

słitaśny kolorek :good:

Opublikowano

i najlepszy silnik :>

Opublikowano

i najlepszy silnik :>

:kox: :kox:
Opublikowano

i najlepszy silnik :>

:kox: :kox:

nie do waszych felg :gwizdanie:

Opublikowano

najszybszy kolor i silnik :good:

dawaj foty będziemy gadać :hi:

Opublikowano

Kolor wypas :kox: Fura z zewnatrz dla mnie gites malina :cool1:

Tylko powiedz mi tak patrząc na Twoje info, to w jaki sposób założyłeś LPG do swojego "TeDeIka" :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Tylko powiedz mi tak patrząc na Twoje info, to w jaki sposób założyłeś LPG do swojego "TeDeIka" :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:

a co, to niemożliwe :mysli::cool1:

Opublikowano

:shocked: Qfa...pierwsze tdi z "podtlenkiem gazu z kuchenki" :decayed::kox: ...popraw opis

a na podstawie tej jednej fotki moge stwierdzic ze łłładnaa :naughty:

Opublikowano

Pier....licie to na prawde jest na gaz ? :cool1:

Co to jest za kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Co do LPG to wkradł się mały błąd hehe :D A koła kupione razem z autem :naughty: Kolor...hmmm a gdzie to spradzić jakie oznaczenie ma kolor ?

Pare nowych fot:

img2171aq.th.jpg img2173b.th.jpg img2181d.th.jpg img2196o.th.jpg

Opublikowano

na wlepie w bagażniku lub książce serwisowej

Opublikowano

Ładna :) , a kolor LY3H Laser Rot(czerwień laserowa)

Opublikowano

Ładna :) , a kolor LY3H Laser Rot(czerwień laserowa)

A to jak to jest z tym kolorem, bo na pierwszej focie w słońcu część auta pomarańczowa się robi a w "normalnych" warunkach czerwony jest :shocked: To jest coś w stylu kameleona?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Z tym kolorem to tak jakoś właśnie jest, że raz w słońcu jest czerwony calusieńki, a raz wpada w pomarańczke. W nocy przy świetle żarowym to całe auto sie robi koloru marchewkowego ;p

Opublikowano

To jest coś w stylu kameleona?? :mysli:

nie, LaserRot to zwykły akryl, żaden metalic czy kameleon :wink4:

różnice zależą tylko od oświetlenia, dokładnie tak jak z resztą kolorów

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Zapodaje kolejna dawke foto laluni lecz jeszcze na starych lampach :)

20110622191458.th.jpg 20110622191444.th.jpg 20110622191620.th.jpg 20110622191612.th.jpg 20110622191630.th.jpg 20110626172753.th.jpg 20110626172732.th.jpg 20110626172705.th.jpg

Opublikowano

kierunki boczne clear daj mu i będzie gitara :good: Ogólnie spoko furmana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.