Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

oj oj się czepiacie:decayed: to było tylko i wyłacznie na wiatr rzucone i proszę tego nie brać do siebie ani do swoich furek bo każda furka może zachowywać się inaczej :wink:.. tym bardziej przypszczam że audi fabrycznie temu zaradziło :wink:

po prostu avanty mają to do siebie że mają cięższy wyższy tył i inna siła na niego działa przez to mają większą tendencję do nadsterowności - tak mi się wydaje :wink:

po to chyba montujecie stabilizatory z rs4 :decayed: uwaga uwaga żart nie rzucać się o to :wink:

wiem wiem źle że napisałem avant.. powinienembył napisać kombi :wink: bo akurat na przykładzie opli to przetestowałem.. astra II vectra sedan jeździły normlanie, a astra II kombi ciągle jak za szybko biorę zakręt to tył ucieka :decayed:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

a w ogóle zamiast rzeczowo pomóc w potrzebie to się czepiacie i o pier_ołach piszecie :rolleyes:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wkładaj stabilizatory normalne .......

znaczy sie rs4 to Ci sie tyl bedzie kleil w zakretach ;)

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

No to wkładaj stabilizatory normalne .......

znaczy sie rs4 to Ci sie tyl bedzie kleil w zakretach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało nam się z chłopakami pohamować nasze furki w Gliwicach - elprosys www.elprosys.com.pl .

Polecam wszystkim- super profesjonalna obsługa i hamownia oczywiście maha bo miało być porządnie i profesjonalnie.

Już dawno się tak nie spieszyłem jak wczoraj bo pracują do 16 (praca do 14 a przebić się przez Rybnik katastrofa) i pomijając fakt że po kilku ostrych światłach i wyprzedzaniach, zaczęło mi się ślizgać sprzegło na 4biegu pod górkę :grin: to dojechałem do nich idealnie zagrzaną furką, na szczęście sprzegło później oszczędzałem zdążyło ostygnąć i pomiar wyszedł... podobno nie najgorzej :banan:

w końcu u mnie totalna seria i nic z mocą jeszcze nie rezałem nawet kat siedzi na swoim miejscu :wink:

f9156b61f7a24b6cm.jpg <- klik w miniaturkę spowoduje otwarcie pełnego rozmiaru :wink:

f9156b61f7a24b6cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne, widziane, obmacane :decayed:

dzięki za dobre słowo Kuna :hi:

a z nowości to postrzępiła mi się linka mechanizmu otwierania szyby pasażera. Szyba zablokowała się i dała się opuszczać ale zamykała się delikatnie z oporami po kilka cm i nie chciała się domknąć- został z 1cm podjechałem do mechanika i okazało się że linka postrzępiona a nie wie gdzie taką linke kupić a cały mechanizm jakieś 260pln podobno i póki co jeżdzę z szybą zablokowaną na stałe :decayed:

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 19:35 ----------

usterek ciąg dalszy :rolleyes:

w końcu sprzęgło się poddało - w sumie od kiedy kupiłem furkę sprzęgło brało bardzo wysoko i spodziewałem się wymiany także żadne zaskoczenie ale autkiem jechał mój brat i nie wiem jak to się stało że w kikanaście minut sprzęgło totalnie się skończyło :decayed:

wczoraj odstawiłem furkę do mechanika jadąc zupełnie bez sprzegła - trochę się trzeba przy tym nagimnastykować :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie nowe sprzeglo-bedzie lepiej jezdzilo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie nowe sprzeglo-bedzie lepiej jezdzilo :kox:

Mam taką nadzieję :decayed: przede wszystkim może będzie się dało strzelać ze sprzęgła bo do tej pory za strzałem szło ślizganie i smród :tongue:

Mechanik prawdopodobnie wymieni tylko tarczę bo powiedział że docisk w idealnym stanie, łożysko też więc jakieś co najmniej 5stówek zostanie w portfelu :decayed:

dziś lub jutro postaram się w końcu ogarnąć fotki i coś powrzucam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba to dość popularna usterka ale nie kosztuje 260zł...

Popatrz na allegro, za 80zł kupisz już linkę :wink:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A co do sprzęgła to niestety taka kolej rzeczy hehe u mnie coś też już zaczyna być czuć :kwasny:

A auto to w sumie bliźniak brata mojego :P:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tydzień temu poszła mi ta linka mechanizmu ale od kierowcy takie same objawy były i myślałem że dokupie samą linkę ale nie dało rady i mechanizm w aso cały kosztuje 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tydzień temu poszła mi ta linka mechanizmu ale od kierowcy takie same objawy były i myślałem że dokupie samą linkę ale nie dało rady i mechanizm w aso cały kosztuje 450zł

Bo to kupujesz używkę "linka z kołowrotkiem" i wymieniasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba to dość popularna usterka ale nie kosztuje 260zł...

Popatrz na allegro, za 80zł kupisz już linkę :wink:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A co do sprzęgła to niestety taka kolej rzeczy hehe u mnie coś też już zaczyna być czuć :kwasny:

A auto to w sumie bliźniak brata mojego :P:hi:

szyba już zrobiona w zeszłym tygodniu tylko nie zdążyłem się pochwalić- zrobiłem jak polecał Pablo i kupiłem cały mechanizm - podróbę o podobno bardzo dobrej jakości na allegro za 130pln w wysyłem i mechanik mi to za jakieś 40pln wymienił :wink:

mechanik chyba z intercarsów mógł mieć właśnie za 260plnale powiedział żebym na allegro sam sobie poszukał :decayed:

PODNOŚNIK SZYBY AUDI A4 OD 2002 NOWY EL.PRAWY PRZ (2409318638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Młody_drog:naughty: a co do autka Twojego brata to może być bardziej bliźniak niż myślisz :decayed:

---------- Post dopisany 29-07-2012 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 15:39 ----------

Ostatnio zamówiłem farbę czarny mat w sprayu plastidip 400ml i mam zamiar pomalować w końcu grile i listwę tylną - zamówiłem 4puszki bo wychodziło taniej, myślę że jedna mi wystarczy, jedną bierze kolega i 2puszki każda po 400ml będę miał do sprzedania także jeśli ktoś chętny to proszę pisać :wink:

farba tego typu tylko w sprayu:

puszka 400ml za 70pln :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves co to znaczy mam zamiar :eusathink: ty sie chytej roboty ,bo coś ostatnio zaniedbujesz autko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves co to znaczy mam zamiar :eusathink: ty sie chytej roboty ,bo coś ostatnio zaniedbujesz autko :facepalm:

mam zamiar czyli jak tylko farby przyjdą rozbieram i maluje grile :wink:

tylko zastanawiam się czy pomalować całe oprócz znaczka czy tylko chromy :eusathink:

a audiczke zaniedbuje to fakt bo kasa idzie teraz jak woda na inne cele :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves ja poczekam jak Ci wyjdzie z tym malowaniem grilla i moze wtedy wezme jedna :wink: ja walcze z moim chromem wokol szyb,mialem obklejany folia ale zeszla po paru miesiacach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves ja poczekam jak Ci wyjdzie z tym malowaniem grilla i moze wtedy wezme jedna :wink: ja walcze z moim chromem wokol szyb,mialem obklejany folia ale zeszla po paru miesiacach :kwasny:

ta farba powinna być idealnym rozwiązaniem do takich celów jak chrom wokół szyb tzn wydaje mi się że folię ciężko zagiąć żeby dobrze w takich zakamarkach trzymała a ta farba niby trzyma idealnie i podobno jest trwała do tego nie ma problemu bo wiadomo że pokryje idealnie malowany element.. Jedyna niepewność to trwałość a wiadomo jak to z nowościami- trzeba to po prostu sprawdzić:decayed:

jak coś jest sporo aukcji np na allegro może sprzedają trochę drożej ale na pewno to nie zniknie więc się załapiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves co to znaczy mam zamiar :eusathink: ty sie chytej roboty ,bo coś ostatnio zaniedbujesz autko :facepalm:

mam zamiar czyli jak tylko farby przyjdą rozbieram i maluje grile :wink:

tylko zastanawiam się czy pomalować całe oprócz znaczka czy tylko chromy :eusathink:

a audiczke zaniedbuje to fakt bo kasa idzie teraz jak woda na inne cele :facepalm:

jaki cały, tylko chromy :wink:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

nie rób wiochy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves jak będziesz malował, daj znać podjadę oblookać jak to wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się :wink: naklejka na tylnej klapie :naughty:

dzięki :wink:

Twoją też chętnie na jakimś spocie oblookam, widziałeś mnie na żywo czy fotki w wątku?

a naklejka... w ubiegłym roku byłem na nurburgringu:decayed: .. wycieczka marzenie bo od dziecka o tym marzyłem:doh:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

nie rób wiochy :decayed:

Badboy jakiej wiochy skopiowałbym tylko to co gościu na filmiku zrobił bo malował wszystko :decayed:

a jakby nie wyglądało to dokupiłbym farby i poszłaby reszta autka :grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Seves jak będziesz malował, daj znać podjadę oblookać jak to wygląda :decayed:

ok :wink: już w poniedziałek wróciłem ale nie umiem się za to coś zabrać :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Pracowity weekend za mną ale przy furce też się udało coś ogarnąć :decayed:

kilka modzików wskoczyło:

-pokoloryzowałem sobie trochę lakier bo jest jednak mocno zniszczony, czeka mnie polerka :tongue:

-heble 288 na tył

-dystanse 15mm na tył

-nabicie klimy i przy okazji wymiana filtra kabinowego z węglem

-założenie podszybia czy jak się nazywa ten element który zakrywa m.in. akku i serwo bo oryginalnie nie miałem:grin:

w kolejce czekają HIDy 6000 ale chce dla porównania zrobić jeszcze fotkę po ciemku żeby efekt był widoczny :wink:

foty niebawem :wink:

w końcu udało mi się zabrać za ogarnięcie fotek i stopniowo będę uzupełniał zaległe mody :facepalm:

heble 320 + 288

d66fd47bac4371f6med.jpg

00a859b3cf22302cmed.jpg

6468003ab84f87d9med.jpg

5c53357c4e2c45f9med.jpg

0e0b7a319575ce78med.jpg

dystanse 15mm na tył:

3da9ff61b02078d1med.jpg

31b6fc70d4e56325med.jpg

620708e3293487c5med.jpg

podszybie z roczników 2001-2002

było:

170c79ee9022673dmed.jpg

jest:

19f53e854e1bfc8emed.jpg

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

W międzyczasie pod koniec czerwca wiozłem znajomych do ślubu:

Niby normalni zwyczajni ludzie a jednak chcieli starym b6 jechać do ślubu :facepalm:

:decayed:

2d7e9d0a4f0db8e9med.jpg

9715c550499a9961med.jpg

34d883c08c530d2dmed.jpg

8693797514c6595amed.jpg

f3b222a326a12d59med.jpg

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 17:47 ----------

Efekty wczorajszego małego rezanka z Arturoo u Andrzeja Srb

Dzięki Andrzej :hi:

grile pokrywy silnika i zderzaka w matową czerń (malowane farbą plasti dip czarny mat w sprayu)

było:

8019ba45f494a714med.jpg

demontaż:

78265f19b9574e32med.jpg

5563bba661735dfcmed.jpg

jest:

7ec79f6f16172656med.jpg

494aa0d93a1c29fcmed.jpg

59e319b01042e653med.jpg

75a72eb4ce6203e6med.jpg

wymiana żarówek w halogenach na zwykłe h11 o odcieniu podobno 7500, ale świecą ładnie na biało bez niebieskiej poświaty:

fotki później bo wczorajsze wyszły niewyraźne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...