Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki pablo :hi:

Twoja też :decayed: zreszta wyglądają jak rodzeńswtwo :grin:

wczoraj na summer cars w katowicach natchnęła mnie pewna... RS6 :decayed: - w ubiegłym roku czarna, w tym przepiękna niebieska:slina:

i na 90% nie tylko grill i listwa ale cała furka poza dachem idzie pod plasti dip :kox: do tego koła w jakiś grafit.. najlepiej ori rs4 ale fundusze pewnie nie pozwolą :kwasny:

kolor wybrany - coś a'la sprint blue - efekt chciałbym żeby był dokładnie jak na tej a4

88ebd1f44bcbfd13med.jpg

2jedyne kolory jakie brałem pod uwagę dla b6 to niebieski i czarny, czarny jest koks ale jednak mi się trochę znudził :grin: do tego lakier (szczególnie maska i błotniki przód) mam w marnym stanie, zderzak minimalnie ostatnio przytarłem :naughty: więc same plusy żeby zamiast polerki zastosować plasti dip :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotce widze że fura ma taki zderzak jak ja..i takie progi tez bym załozył...a co do polerki i plastdipu to wez najpierw zrób porządna polerke a na to dobry wosk ..to ci sie plastdipu odechce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam równiez plan na odświeżenie furki :decayed: ale czy fundusze pozwolą, zobaczymy, no i jak zwykle pytanie, ładować jeszcze w tą furę co, czy odkładać na 330cd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na porannym mrozie ciężko mi już kręci rozrusznik i chyba dziś kupię akku żeby się kiedyś nie zdziwić..

Obecnie mam jeszcze ORI moll 12V 340A 70Ah (570A prąd rozruchu) chyba nieźle wytrzymał bo 8lat, teraz już podobno takich nie robią i jak 5lat wytrzyma to sukces :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Bosch Silver S5 77AH 780A... :wink4: Na alledrogo za 329plnów jak dobrze pamiętam. Jak chcesz to podrzucę Ci linka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki :hi:,

wziąłem jak pisaliście boscha ale s3- zaprzyjaźniony mechanik mi zamówił i jeszcze dziś montowałem:wink: pewnie stary akku by jeszcze wytrzymał ale gdzie tam wiosna...

A wziąłem s3 bo mechanik powiedział że nie powinno się brać dużo za mocnego bo może być problem z ładowaniem i mam jak było 70Ah a prąd rozruchowy 640A także co najmniej wystarczająco jak na benzynę :wink: koszt śmieszny wręcz bo spodziewałem się 500 a powiedział mi 270 czy 280pln - jeszcze nawet nie płaciłem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie płać. :grin: Rzeczywiście do Pb może nie trzeba takiego rozruchu. :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś furka mnie zawiodła :cry:

2bieg wciskam gaz a ona jakaś bez życia taka :kwasny: zerkam na fis:eusathink: a tam +8st. C. :decayed:

nieźle się człowiek do ujemnych temperatur przyzwyczaja a gdzie tam lato i +40st :grin: to już w ogóle wtedy nie pojedzie:grin:

Chyba mam za delikatną stopę i każde 5czy 10st C wyczuwam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też by mogło być 12 m-cy biało :kox:

ja uwielbiam śnieg ale lato też jest potrzebne :decayed:

ale pewnie gdybym miał quattro juz bym o lecie nie myślał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie, jak widze ten syf na aucie ciagle to juz sie nie moge doczekac +10 i suchych drog :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź :tonguemad: co my mamy do tego ,że auta nie myjesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie, jak widze ten syf na aucie ciagle to juz sie nie moge doczekac +10 i suchych drog :decayed:

+1 widze ze nie tylko ja nie moge sie doczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...