Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Płukanie silnika


WIŚNIA

Rekomendowane odpowiedzi

smok tragicznie nie wygląda,jak mostek wytarty na głębokość kanału olejowego to musiało dzwonić :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 19:08_________________________________________________więc głowica od APT ma mniejsze kanały dolotowe w głowicy 250zł. w d*pie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze współczuję Ci kolego. No ale nic nie poradzisz dobrze, że zabrałeś się za rozebranie całego silnika bo inaczej to by nie hulało :/ Przeczytałem Twój temat i dobrze, że w ubiegłym tygodniu wymieniałem u siebie uszczelkę pod pokrywą zaworów także wiem, że nie mam czegoś takiego u siebie.

Powodzonka i dużo zdrowia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje podwiesic temat zeby wyleczyc wszystkich niedowiarków i zwolenników z Castrola

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po castrolu takie rzeczy? :shocked:

dokładnie :decayed: Castrol GTX magnatec pół syntetyk,przez to ścierwo będzie pół AJL i pół APT :wallbash: [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________jeszcze okolo godziny i odpalam ciekawe jak to będzie jeździć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: to działa jeszcze nie jeździłem ale na wolnych obrotach sobie pyrkała godzinę i jakoś to chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto zrobiło 180tyś na castrolu long life (6 wymiam w tym okresie :kox:) i już wymieniałem pompę oleju i nastawnik wałka :gwizdanie: no i czyszczenie komory silnika :)

Czas zmienić znowu olej chyba na motula tylko jaki??? bo producent zaleca 5w30 :mysli: a jak wleje 5w40 to będzie coś nie halo???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto zrobiło 180tyś na castrolu long life (6 wymiam w tym okresie :kox:) i już wymieniałem pompę oleju i nastawnik wałka :gwizdanie: no i czyszczenie komory silnika :)

Czas zmienić znowu olej chyba na motula tylko jaki??? bo producent zaleca 5w30 :mysli: a jak wleje 5w40 to będzie coś nie halo???????

8100 x-cess :cool1: 5w40. Na tym mozna chyba wszystkimi naszymi autami smigac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zmianę z tego ścierwa na Motula. Auto od razu zaczęło ciszej chodzić i temperatura oleju jest bardziej stabilna niż na Castrolu. Zaraz pokaże te foty dziadkowi niedowiarkowi, który leje do swojego AVF Castrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo nawet się ulep zbiera :mysli: a jaki ma dźwięk jak turbina zasysa powietrze :polew: qr** RS normalnie,pewnie dlatego że kanały dolotowe w głowicy są mniejsze niż były w oryginalnej główce jak nie zapomnę to filmik nagram i wrzucę,ale za to chlać chyba zaczęła więcej :wallbash:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 12:42_________________________________________________a co do oleju GM pół syntetyk :cool1: na wypłukanie oczywiście później płukanka i Motul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, 12tys to nie duzo. Zalezy tez jaki to byl pol syntetyk

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...