Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

1.8T do opla :decayed::banan::PB98::banan3::tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c20let

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

ja w serii miałem to co 1.8t ma w serii na turbinie a tam nima;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c20let? nie znam :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

204 hp w serii ...a ja planuje phase 2 ;P nie pytaj..ale powinien byc szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T moze duzo wiec nie grzesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 2.0 ładny silniczek 1.8 brzydki;P

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

dzisiaj robiłem fotke sam_0835_min.jpg

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:26 ----------

17 stron przekopałem i znalazłem zakurzony swój temat.....
miałem inne zajecia niż pisanie postów w temacie....kilka słów o autach...
opal: cel osiagniety 280-300 koni siedzi i o to chodziło
audi..jeździ chociaz jakis czas temu borykałem sie z brakiem mocy ..a przyczyna było poluzowane turbo (!!!WTF?) tak czy siak temat ogarniety..standardowo jak co roku kończa mi sie łożyska z przodu ..wiec zamówiłem nowe wczoraj SKF....a przy okazji wskocza nowe tarcze na przód i klocki (ten zabieg mailem wykonac rok temu ale zajełem sie oplem wiec teraz jest odpowiedni czas) ..pomalutku zaczynam sie szykowac do zimy....planuje za kilka dni autko podnies zarówno z przodu jak i z tyłu o 4 cm ( z powodu oczywiście Żona jeździ do pracy raz na 6 rano a raz na 14 i na letnich wiec wpakuje takze zimowe opony , ponieważ rabnkiem łapia juz przymrozki nic tylko patrzec jak walnie śniegiem) hehe

EDIT: 13 X 2014

czas odświerzyc kotleta....

zielony paździeż nadal jeździ i ma sie dobrze,,w tamtym tygodniu dostał cała nowa dupke gumowa: czyli ..wszystkie elementy gumowe które znajduja sie na tyle auta (lemforder + 2 gumy mahle) , łaczniki stabilizatorów (ate),przewody hamulcowe miedziane i gumowe i moje sanki okazały sie dośc mocno skorodowane wiec wpadły "igły" odnowione , wyczyszczone i zakonserwowane..na koniec zbierznośc wszystkich kółek i od razu poprawił sie komfort jazdy..oto kilka fotek z prac:

sam_3193_min.jpg sam_3195_min.jpg sam_3194_min.jpg sam_3196_min.jpg sam_3197_min.jpg sam_3198_min.jpg sam_3199_min.jpg sam_3200_min.jpg sam_3202_min.jpg sam_3203_min.jpg sam_3204_min.jpg

jakby ktoś sie zabierał za taki remont to odpisze na Pw ile to wszystko kosztuje

Edytowane przez matyss___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zamontowane ..wydech dzisiaj przymierzałem na kanale od spodu i pasuje ..takze rozliczymy sie przy najbliższej okazji....chyba , ze w zamian chcesz mój? ehhehe


czas troszke odświerzyc temat...a wiec autko dostało nowe wnetrze recaro materiałowe + tydzien temu odebrałem auto z kompletnego malowania ...wszystkie drzwi błotniki i klapa nowe..nowe 4 dolne listwy w drzwiach...grill rs oto kilka fotek robionych dzisiaj po 21 takze juz było przyciemno ..niebawem zrobie lepsze fotki
sam_3229_min.jpg sam_3228_min.jpg sam_3219_min.jpg sam_3227_min.jpg sam_3223_min.jpg


EDIT 25 07 2015

3 dni temu do autka wpadł nowy olej , + wszystkie filtry + wentylator od klimy bo sie spalił i sprężarka która tez trafiło....klima została nabita i jest git...pod maske wpadło podszybie z osłana na aku od polifta + osłona na filtr od polifta ..szukam jeszcze tylko osłone na silnik od AFNa...aha fotele sa od s4b5 Avant..bez problemu wchodza do sedana jak sie ma flexa (+ fartuch na narty)

oto fotki robione dzisiaj

sam_3231_min.jpg sam_3233_min.jpg sam_3234_min.jpg sam_3236_min.jpg sam_3237_min.jpg sam_3238_min.jpg sam_3239_min.jpg sam_3241_min.jpg sam_3242_min.jpg

Edytowane przez matyss___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde nie to auto ;) na zewnatrz i wewnatrz. Gwinta sie pozbyłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...