Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Kurrrwaa szkoda zdesia:kwasny: Oby dało go rade po taniosci naprawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dac da rade go pospawac bo ja tez naprawiałem kiedys .... trzeba go pospawac a zwieszku dac zamiast szpachli poxipol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zawadził:facepalm:

30 km na autosradzie od Tarnowa jechal typ ktoremu wykoczyla sarna, rozyebala mu zderzak i drzwi, pol zderzaka odlecialo centralnie pod moj zderzak i o to skutek:facepalm: dobrze ze jechalem 110km/h bo jak bym sypal wiecej to pewnie bym minal sarne albo w nia przyjebal:facepalm:

ta autostrada jest otwarta nielegalnie bez siatek na dzikie zwierzęta :kwasny: co za debile

Mowisz nie legalna a policjant do mnie ze oznakowana ze sa dzikie zwierzeta i ze moge probowac ale nic mi to nie da. Konczy mi sie ubezpieczenie teraz i chyba zapodam odrazu AC bo juz zaczyna mnie to wk***iac jak nie amor wyskoczyl z tulejki to teraz sarna a to ktos rysnal zderzak i tak w kolko cos:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

kolego dac da rade go pospawac bo ja tez naprawiałem kiedys .... trzeba go pospawac a zwieszku dac zamiast szpachli poxipol

tez tak myslalem i od srodka tez nawale kleju co by to sztywniejsze bylo i sie trzymalo jakos mocniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrwaa szkoda zdesia:kwasny: Oby dało go rade po taniosci naprawić..

miejmy taka nadzieje, do wtorku bede wiedzial ile mi krzykna za zrobienie go albo sam zaczne go kleic poxipolem itd

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Na AC już nie za późno? Auto 13 lat ma, kto to ubezpieczy?

nie wiem czy zapozno bo nigdy sie tym nie interesowalem, zadzwonie i spytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak prace ze zderzakiem .... i nie załuj poxipolu musi buc sztywno bo ta czesc pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak prace ze zderzakiem .... i nie załuj poxipolu musi buc sztywno bo ta czesc pracuje

wiem bo na dzien dobry jak zalozylem zderzak to odrazu zayebalem w kraweznik pod tesco i pekla jedna czesc:facepalm: jutro mi powie lakiernik czy pospawa to, jesli nie to sam dzialam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke dziwny to jest platic (zaden abs czy ps ) bedzie dobrze : jak cos to pisz pomoge mam doswiadczenie w takim lepieniu

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke dziwny to jest platic (zaden abs czy ps ) bedzie dobrze : jak cos to pisz pomoge mam doswiadczenie w takim lepieniu

:)

dziekowa, jak cos to na PW sie odezwe:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz nie legalna a policjant do mnie ze oznakowana ze sa dzikie zwierzeta i ze moge probowac ale nic mi to nie da

Chodzi mi o ten debilny wymysł Tuska - "przejezdność, grywalność...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz nie legalna a policjant do mnie ze oznakowana ze sa dzikie zwierzeta i ze moge probowac ale nic mi to nie da

Chodzi mi o ten debilny wymysł Tuska - "przejezdność, grywalność...."

no i na siatki braklo juz kasy:kwasny: jak czekalismy na policje to w tym czasie przebiegly obok auta 3 kolejne sarny:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda tego zdesia. Ale myślę że da radę to polepić od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AC już nie za późno? Auto 13 lat ma, kto to ubezpieczy?

mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski :wink:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

wydaje mi się, że da się uratowac, jakiś tydzień temu był zderzak s4 na forum za 300 zł, też był poklejony i to nawet ładnie

o tu tu:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/zderzak-s4-przod-273720/

3242885853_3

chociaż tu może być gorzej:

3242885853_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AC już nie za późno? Auto 13 lat ma, kto to ubezpieczy?

mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski :wink:

tak, ale widocznie było wykupione przed okresem 10 lat. Dziś mi moja ubezpieczalnia powiedziała, że powyżej 10 lat nie da rady chyba, że wykupi się przed i będzie przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AC już nie za późno? Auto 13 lat ma, kto to ubezpieczy?

mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski :wink:

tak, ale widocznie było wykupione przed okresem 10 lat. Dziś mi moja ubezpieczalnia powiedziała, że powyżej 10 lat nie da rady chyba, że wykupi się przed i będzie przedłużać.

2 lata temu sprowadzona od szkopów z przebiegiem 90kkm~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jakie masz oznaczenie plastiku na tym zderzaku, to powiem Ci czy da rade pospawać;) Powinno być jakieć PP/EPDM, PS, ASA- ogólnie tego typu oznaczenie

to jest PUR, lutownica pozgrzewalem troche i sie trzyma a pozniej najebalem poxipolu z zewnatrz a od srodka jakies paski plastiku tez na poxipolu i jakos musi trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...