Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Kleeman ts6 ?:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

o to to, moze zrobisz vt:naughty:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ty alu tez zalatwiasz czy tylko opony?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

O ja yebie :slina: chyba czas na zmianę tapety..:whistling:

Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba..:whistling: AM powinno być Twoje :guma:

A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr :whistling:

nie bralem, dobre fury wg mnie ktore byly to: a6 US,b7 dydo,80 b4 czerwone i rs6 w sedanie nogaro a tak to huyna straszna wiec calkiem mozliwe ze jakies miejsce bylo by. Byla tez a3 w tdi na okol 240ps zrobiona z body od eski ale kolo lipne wg mnie ,brak gleby i jakies smiesznie dobrane kolory

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

NOWE FELGI 18'' 5X112 AMG MESCEDES E S SL CLS ML (3473779126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jaki kapec na to ubrac, dodam ze nie che zadnych mega naciagow, delikatnie ma byc naciagnieta opona, albo takie 541 MG FELGI 18'' 5x112 MERCEDES S W212 W204 W221 (3476166029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

215/35:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sam raz, ma byc bezpiecznie:hi:

jeszcze takie z bliska:wink:

opona1.jpg

opona2.jpg

Smigam na tym cały czas, średnio 2kkm miesięcznie, i jest spoko, po 180km/h tez sie spoko lata:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez latam na 215/35 8,5j nie mam fot, połowa wujów lata na takim setupie, jest ok:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na te roty IKR z VT poluje juz z pol roku :)

taniej jak 4,500pln nie znalazlem :D

ale wyglada mega, dla mnie to felga no1 do A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej podchodzi bez dokładki:whistling:

Może kwestia zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek gdzie jest pomarańczowy znaczek? Raz raz ma wrócić na swoje miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka z cupry robi robote, zaczynam chorować na zderzak s4:decayed:

znajdz mi rs'a przerobionego to Ci mojego sprzedam:wink:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Sławek gdzie jest pomarańczowy znaczek? Raz raz ma wrócić na swoje miejsce :decayed:

wy.ebalem go bo mi sie znudzil i odkrylem patent na malowanie chromu aby farba z niego nie schodzila, dalem warste dipa czarnego a pozniej pomarancz, myslalem ze pozniej latwo zejdzie a tu tak sie dip z pomaranczem zgral ze skrobalem pol h znaczek:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Sławek gdzie jest pomarańczowy znaczek? Raz raz ma wrócić na swoje miejsce :decayed:

wy.ebalem go bo mi sie znudzil i odkrylem patent na malowanie chromu aby farba z niego nie schodzila, dalem warste dipa czarnego a pozniej pomarancz, myslalem ze pozniej latwo zejdzie a tu tak sie dip z pomaranczem zgral ze skrobalem pol h znaczek:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

A mi bardziej podchodzi bez dokładki:whistling:

Może kwestia zdjęcia.

zdjecia z d*py i dlatego, nie mam czasu nawet fury umyc i odkurzyc juz 3tydzien:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wywaliłeś ten kolorowy znaczek :decayed: dokładka leży elegancko :wink: szkoda że na zwykłym oemowym zderzaku tak fajnie nie siedzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wywaliłeś ten kolorowy znaczek :decayed: dokładka leży elegancko :wink: szkoda że na zwykłym oemowym zderzaku tak fajnie nie siedzi :thumbdown:

cały czas nad tym ubolewam:kwasny:, z ori znaczkiem znacznie lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha ,slepy jest fajna dokladka ktora moze podpasi do oemowego zderzaka, jutro zrobie fote i wrzuce moze sie Wam spodoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...