Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

nic, jest 60, chce jeszcze pobujac na glebie i zrobic jakies foty, no i wczoraj na parkingu stracilem dokladke ktora trzeba bylo ponownie montowac:facepalm:

ja w tym tygodniu będę musiał przejść na pakiet zima 1ba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: ładna sztuka, aż dziw że nie miałem przyjemności jeszcze widzieć twojego wozu na żywo :shock3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylnym zdrzakiem kolego coś rezasz czy zostaje jak jest?? mega Furmanka KOSA:slina:

Kolego tylny ori od s4 polift

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

nic, jest 60, chce jeszcze pobujac na glebie i zrobic jakies foty, no i wczoraj na parkingu stracilem dokladke ktora trzeba bylo ponownie montowac:facepalm:
ja w tym tygodniu będę musiał przejść na pakiet zima 1ba:decayed:
Jak bym mial taki rarytas w szwabi jak garaz to tez bym tak zrobil

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

:naughty: ładna sztuka, aż dziw że nie miałem przyjemności jeszcze widzieć twojego wozu na żywo :shock3:
zadko bywam w pl, moze ns swieta wbije na jakis spot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze widzę że ori z esy ale patrzac na Twoje zdolności do modzenia tej laluni to śmiałem pomyslec że reźniesz sobie cos unikatowego (wklejenie dokładki z jakiegoś rs-a czy coś ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz modzic to rsa body, a tak to wpadna czujniki cofania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, bede myslal jak 17 pogonie ale napewno 18" bedzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam zabawę z przerobieniem rs-a na do sedana zobaczymy co wyjdzie :decayed: powodzenia rezaniu:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skonczysz pochwal sie

---------- Post dopisany 24-11-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 22:44 ----------

Witam, z racji ze alu 17'' poszly w swiat to poszukuje teraz 18''. Czekam na propozycje a tym czasem takie cos mi chodzi po glowie, co myslicie?

443 MB NOWE FELGI 18'' 5x112 MERCEDES C E S E204 W (3711478211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na propozycje a tym czasem takie cos mi chodzi po glowie, co myslicie?

443 MB NOWE FELGI 18'' 5x112 MERCEDES C E S E204 W (3711478211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

powiedz że żartujesz... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na propozycje a tym czasem takie cos mi chodzi po glowie, co myslicie?

443 MB NOWE FELGI 18'' 5x112 MERCEDES C E S E204 W (3711478211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

powiedz że żartujesz... :whistling:

nie, czemu? Takie tez 541 MG FELGI 18'' 5x112 MERCEDES S W212 W204 W221 (3712556255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

FELGI 18'' 5x112 AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 WARSZAWA (3715693714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na propozycje a tym czasem takie cos mi chodzi po glowie, co myslicie?

443 MB NOWE FELGI 18'' 5x112 MERCEDES C E S E204 W (3711478211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

powiedz że żartujesz... :whistling:

nie, czemu?

bo są za***iście szpetne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wzór spoko, ale nie w tych szerokościach, wygląda jak koło rowerowe:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa chce takie kolo ktore bedzie wchodzic w nadkole z tylu, latam trasy i nie chce kol wystajacych po za rant, jakas dobra oponka z naciagiem zrobi robote. Dawajcie jak propozycje na kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...