Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiam mam dylemat nie wiem która wersja przyciemnienia szyb jest ładniejsza.?

Wydaje mi się że druga lepiej wygląda do tego koloru i jest ładniejsza.

http://picasaweb.google.pl/waskipl/AudiA4

Opublikowano

Druga zdecydowanie, tak gustowniej jakoś :naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie druga wersja jest ładniejsza czyli, wszystkie szybki jednakowo delikatnie :th:

Opublikowano

e no panie mi się pierwsza podoba bardziej

Opublikowano

Zdecydowanie nr 2.. :th:

Opublikowano

pierwsza propozycja tez wyglada niezle ale ta druga jest leprza :)

Opublikowano

Druga bardziej pasuje :th: pierwsza to jak karawan :thumbdown:

Opublikowano

2 :th:

Opublikowano

Wąski , jak nie lubie przyciemnianych szyb tak CI powiem ze druga wersja jest EXTRA :oklaski: wszytsko jednakowo

( wydaje mi sie ze te tylnie szybki małe sa chyba ciemniejsze ) Ja jak juz bym miał przyciemnic to wszytsko jednakowo :th:

Opublikowano

zdecydowanie jedynka, i można spokojnie :sex: i ładnie wygląda i z prawem zgodne :evil:

Opublikowano

zdecydowanie jedynka, i można spokojnie :sex: i ładnie wygląda i z prawem zgodne :evil:

hahahha On chyba juz nie musi :sex: w aucie...

Lepiej ( jak dla mnie ) jak wszystko tak samo przyciemnione :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam w skodzie wariant 1 ale teraz w audi wybieram 2 :)

Opublikowano

zdecydowanie jedynka, i można spokojnie :sex: i ładnie wygląda i z prawem zgodne :evil:

:polew:

Dla mnie wersja 2

A tak naprawdę lepiej bez ściemy , tylko musi być jasna skóra , i piesek z luźnym karkiem , niech macha głową :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wąski , jak nie lubie przyciemnianych szyb tak CI powiem ze druga wersja jest EXTRA :oklaski: wszytsko jednakowo

( wydaje mi sie ze te tylnie szybki małe sa chyba ciemniejsze ) Ja jak juz bym miał przyciemnic to wszytsko jednakowo :th:

Masz rację miało być jak w drugiej wresji a wyszło jak w pierwszaj czyli za ciemno.

Tył tez jest ciemny .W środę jadę wymienić folię z tyłu.

I wtedy pochwalę się na spocie /już na alu/ :)

Opublikowano

dla mni pierwsza wersja bo sam w sobote bede taką miał :)

Opublikowano
  • Autor

dla mni pierwsza wersja bo sam w sobote bede taką miał :)

A gdzie robisz?jeśłi można ile Cię kosztować będzie to?

Opublikowano

tył juz mam zrobiony , bo sam sobie zrobiłem , przód tez bede atakował samodzielnie. nic trudnego. Kup sobie dobrą folie to juz bedziesz miał połowe skcesu

Opublikowano

2 :th:

Opublikowano

2 . wszystkie takie same :th:

Ja mam 1 ale dlatego że wożę różne rzeczy na tyle .

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

2 . wszystkie takie same :th:

Ja mam 1 ale dlatego że wożę różne rzeczy na tyle .

:decayed:

Czyli cicho :th: ciemny...tak to jest jak się jest młodym...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.