Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając błędy , coś takiego należałoby wrzucić na forum bmw , opla . ci z mercedesa i tak nie przyjmą tego do wiadomości :th: Pozdrawiam , następnym razem przed premierą warto poddać coś takiego pod ocenę mniejszej grupy ludzi , którzy AUDI nie lubią :naughty:

Szacun ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, trzeba chłopaka pochwalić

na temat treści się nie udzielam, ale poprawne gramatycznie zdania, dobrane odpowiednie słownictwo...

no nie jest źle!

a wiedzę napewno uzupełni czytając częściej nasze forum i będzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4 V6 to 165PS deklarowanej mocy i określenie tego silnika mianem "kiepski" uważam za przesadzone stwierdzenie

poza tym szacun, fajny tekst jednak za te 15 tys to za dużo obiecujesz - czytając o tiptroniku, quattro i navi ślinka aż cieknie, a 15 tys nie pozwala o tym pomarzyć w perspektywie kupna..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny tekst jednak za te 15 tys to za dużo obiecujesz - czytając o tiptroniku, quattro i navi ślinka aż cieknie, a 15 tys nie pozwala o tym pomarzyć w perspektywie kupna..:)

Dlatego też napisałem:

Co oferuje nam A4 b5? Wiele. Oczywiście za full-opcję zapłacimy kilka tys. więcej, jednak myślę, że warto.

Macie rację - następnym razem dam Wam do oceny, a potem wrzucę do sieci;) Swoją wiedzę na temat OOOO staram się poszerzać, dlatego mam nadzieję, że każdy kolejny artykuł będzie bardziej kompetentny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest funkcjonalność panelu Klimatronica - pozwala on na odczyt parametrów samochodu, takich jak aktualna prędkość, obroty, temperatury oleju, cieczy chłodzącej, temp. zewnętrzna, wewnętrzna, napięcie ładowania, oraz samodiagnoza systemu klimatyzacji

Wie ktoś jak się to odczytuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.

Jestem laikiem, a jednak i ja wychwiciłem sporo błędów. Domyslam sie, ile musieli wychwycić fachmeni.

Myslę, że pochwała należy się za chęci, aczkolwiek merytoryka pozostawia sporo do życzenia.

Nie zniechęcaj sie i pisz dalej. Tylko cięzka praca da Ci pożądane efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydaje mi sie ze a4 produkowana byla od 1994

I bardzo dobrze Ci się wydaje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 2,7 - wersja sportowa a S4 4.2 ??? hmmmm

Łodwrotnie raczej

Nic odwrotnie wszystko sie zgadza....

S4 model B5 silnik 2,7 biturbo 265 km

RS4 model B5 silnik 2,7 Biturbo 380 km

S4 od modelu B6 ma silnik 4,2 wolnego ssaka z moca 344 km

RS4 model B7 ma silnik 4,2 wolny ssak z moca 420 km

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że odgrzebaliście temat... To na wstępie przepraszam Angelę, a co do artykułu - pisałem go dawno temu i mea grande culpa, że jest tam sporo błędów, których zmienić już nie mogę, no ale jak napiszę następny artykuł, to przyłożę się bardziej;) Tak na marginesie...sprzedałem hondę i teraz właśnie poluję na Audi;) Pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napiszę następny artykuł, to przyłożę się bardziej

I to sie chwali :)

sprzedałem hondę i teraz właśnie poluję na Audi

A to sie chwali jeszcze bardziej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...