Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak, niestety


Kupiłem w ASO zaworek z rurką tą od VACUM.

93a1880e70fdb6db.jpg

Efekt taki, że turbina tak nie gwiżdże jak wcześniej. Ciekawe czy to ten zaworek robił taki fale na wykresie z hamowni :eusathink:


Nowy zakup :) oczywiście pozbędę się kolorku

9a6df5b2edcdbb749958855259da5a.jpg

i deal miesiąca, wydech Millteka za flaszkę :grin:

63d9eeb75d714652c0401775ab8f.jpg

był taki brudny, że nie wiadomo było co to dokładnie jest :decayed:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

jaki koszt zaworka kolego? :hi:

Opublikowano

Nowy materiał na boczki naklejek na stary materiał? ?czy była najpierw dewastacji boczku. Bardzo ładnie wyszło.

Opublikowano
  • Autor

Zaworek coś ok 100zł, jakoś tak, nie pamiętam dokładnie.

Boczki rozkleiłem lutownicą i zrywałem materiał, później czyściłem do gołego plastiku.

Najlepiej zostawić na słońcu tą część z materiałem, nagrzany klej fajnie odchodzi.

Opublikowano

sa rozne szkoly niemasz za twardo teraz?? ja dokladałem na stary material i pare lat tak smigam

Opublikowano
  • Autor

Bałem się, że na starym nie złapie tak jak trzeba.

Opublikowano

chwyta tylko ze jako klej tylko i wyłacznie butaprem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

odgrzewam kotleta :grin:

mało się ostatnio działo:

- wsadziłem IC, z którego najpierw pozbyłem się koloru, ale jeszcze rury nie pospawane, tylko silikony :(

- Milltek nie chciał za nic wejść , więc zmienił właściciela a ja wypatrzyłem na szrocie inne końcówki,

- wreszcie ogarnąłem kontrolkę zużycia klocków (wersja druciarska :decayed: )

- zająłem się tzw "barankiem" bo tu i ówdzie obłaził i rdza pod spodem hulała,

foteczki, telem niestety :kwasny:

46406117ea4ee165c9763052c4e.jpg

a8a2e4301f6d5f598b841ae78e30f.jpg

db5f0d2cf3427983f750bfbbef0dc3a.jpg

na zmianę czekają poduchy silnika i maglownica, padł mi wzmacniacz antenowy, ale radia i tak mało słucham ;) tak czy siak trzeba ogarnąć przed zimą

Opublikowano

kolor bajerancki :)

Opublikowano

Kolor alu zostaje na następny sezon?:)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

raczej nie ;) ale sam nie wiem na jaki by tu ewentualne zmienić :co:

Opublikowano

Srebrny klasyczny jak dla mnie ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

też tak myślę ;)

Opublikowano

Ładna sztuka,grunt to dobra baza,też się przymierzałem do nagród,prawie nawet kupiłem,ale kuzyn pojechał oglądać i się okazało,że nie warto bo to po dzwonku była sztuka,pancerne,polerowane 17" mi się podobają najbardziej [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Z ciekawszych rzeczy na początku to tylko Navi i kubły były :-) zobacz fotki na pierwszej stronie

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

trochę się nic nie działo, bo przez zimę bez garażu ciężko coś pod blokiem działać :kwasny:

felg nie przemalowałem...  sprzedałem :) i ori TT 18" 9J kupiłem od kumpla. Pomalowane czymś dziwnym na czarno teraz wracają do ori koloru albo coś się wymyśli :decayed:

a4d7655bae675249b748ef4c675a88.jpg

 

te 9J robią swoje :-) ET 52 no to wlatują 15mm na przód i 17mm na tył. Tutaj opona 245/40 ale już na dwóch mam 225/40 ;) naciągnięte są  sporo teraz.

86b4e1375808ddc5f70125a51aaf.jpg

wiem, że brudny ale spontan i zdjęcia nie oddają jak koło wygląda.

początkiem lutego rozrząd trzeba było zmienić i wreszcie upolowałem tylna kanapę Recaro do kompletu :banan:oparcie już zamontowane, jeszcze siedzisko zostało do zaadaptowania bo to z A6 C6 komplecik

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Nie widzę tej rolki jakoś ;/

Opublikowano

Rolka raczej do odnowienia, ale z tym, że 225/40 na 9j to naciąg to popłynąłeś :decayed: Moim zdaniem mimo, że poprzednie koło nie porywało, to tutaj robisz krok wstecz.

Opublikowano
  • Autor

rok pojeździ i się sprzeda :) jak ma się budżet ograniczony to tak jest niestety

no może 225/40 na 9j to nie naciąg ale jak dla mnie jest różnica w wyglądzie do poprzedniej 225/40 na 8J

koło na żywo nie wygląda źle ;)

to jest daily czyli z dzieckiem do przedszkola, do roboty i jeszcze żona od czasu do czasu jeździ to takie rzeczy jak spasy i naciągi szybko przestały by być fajne...

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Mam swoje też na daily i przeklinam często dłuższe trasy, sam komfort mi nie przeszkadza ale to, że na łaty muszę uważać jest irytujące. Tyle, że u mnie jest już niezły naciąg i felga jest poza oponą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.