Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak, chociaż pewności nie mam. Diody jakieś mocne kupiłem i świeci to przyzwoicie. 

nowy gadżet :decayed: za 40zł żal nie brać ... teraz muszę znaleźć w piwnicy wiązkę, którą skleciłem w zeszłym roku ale bez panelu nie chciało mi się nawet sprawdzić.

970fb33ab876eccbb7ed7ff8699d.jpg

 

 

Edytowane przez karol24

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pozmieniało się trochę we wnętrzu

było na chwilkę

aaaa59d4ebb9704379477269e53d.jpg

a teraz

b53347667e3d9c1cb3a2bdc115bc01.jpg

ale finalnie będzie inna kiera :decayed: wpadnie z A4 B6 też trojraienna... chyba :)

zrobiłem wiązkę do grzanych foteli ale coś nie do końca mi wyszło :kwasny:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Ile za obszycie kierownicy?

Opublikowano
  • Autor

170zł wyszło bo perfora i dodatkowe przeszycia, ale na miejscu więc ewentualne koszta wysyłki czy coś odpadają :decayed:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Zwrocilem uwage na drazek zmiany biegow.. Niezle skrocony :D a kiera kozak tylko ta czerona nitka mnie nie przekonuje [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

do wskazówek mi czerwona nitka pasuje :decayed: gałka tylko tyci tyci, sam nie wiem ile jest krócej

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Urlop urlop i po urlopie, ale coś tam się działo :wink: zaciski na czerwono pomalowałem Hammeritem.

Jako, że gril RS się nie sprzedał to na Forum gril Ski  znalazł nowego właściciela.

9534dbe7b2eb3cd504e8b0e385c.jpg

kiera fajna po obszyciu ale jakoś mi nie pasowała, sama poduszka mnie nie zachwycała :decayed:

po przełożeniu pinów do odpowiedniej kostki teraz jest takie coś (słabe zdjęcie wiem)

7ab8569ea885b4ed35f92d3c09c9713.jpg

z czasem będzie obszyta, ale nie ma tragedii.

Może, jakieś turbo AWXa wpadnie niedługo ;)   ale to jeszcze nic pewnego. Teraz wyszło by mi ponad 140KM więc zaczekam co by więcej może było.

Opublikowano
20 minut temu, karol24 napisał:

Może, jakieś turbo AWXa wpadnie niedługo ;)   ale to jeszcze nic pewnego. Teraz wyszło by mi ponad 140KM więc zaczekam co by więcej może było.

Dobry kierunek. Program bez turbo awx to bezsens w ajm;)

Opublikowano

Seryjny icek z awx to bezsens w ajm. Ale kolega juz ma wiec fajna przesiadke bedziesz mial :wink:

Opublikowano
  • Autor

Najpierw graty później programy :wink:

Opublikowano

Jak hamerite trzyma sie na tylnych zaciskach aluminiowych?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze sie trzyma ?  już myłem kilka razy auto i nie zauważyłem żeby coś tam się z farbą działo 

Opublikowano
  • Autor

no i znalazły się na szrocie tajle

spuchnięte boczne uszczelkiIMG_20170904_183016.jpg

po wyciągnięciu

IMG_20170904_183306.jpg

 

no i upolowane na szrocie

IMG_20170904_185440.jpg

Teraz tą górną musiał bym gdzieś dorwać, bo jej stan tez widoczny jest na fotkach.

Górna osłona kolumny kierownicy też wpadła bo moja nie była ciekawa.

Teraz myślę, czy by sobie nie wstawić soczewek z A4 B8, są nawet adaptery do tego żeby mniej rzeźby przy wymianie było.

 

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Kolego jak wyjac te boczne listwy szyby?

Opublikowano
  • Autor

Możesz podważyć jakimś małym płaskim wkretakiem przy dachu i wyciągasz do góry powoli żeby się nie pozginały. Chyba, że są przeznaczone na straty tak jak moje to się z nimi nie musisz pieścić. 

Opublikowano

Ok dziekuje

Opublikowano

Pod spodem jest taka rynienka cieniutka przynitowana. Jak ja wygniesz to nowa uszczelka tez będzie odstawac. Ostrożnie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Świetnie się prezentuje... z rs-owym grillem

Opublikowano

Było zakładać nowe te listwy boczne szyb, ja w zimie brałem ori z alegro, jak dobrze pamietam 55zł/szt

Opublikowano
  • Autor

Ja dałem 20zl :decayed: a stan bdb 

A teraz wpadł stabilizator z RS4, ale ciężkie cholerstwo, zaraz będzie zamontowane 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.