Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe to nie poszalałeś, jednak czas na 2 rundę:jerk:

Opublikowano
13 godzin temu, marcinoa4b5 napisał:

hehe to nie poszalałeś, jednak czas na 2 rundę:jerk:

i do usrania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

anie mówiłem :decayed: całego gwinta trzeba było obciąć

Opublikowano
6 godzin temu, karol24 napisał:

anie mówiłem :decayed: całego gwinta trzeba było obciąć

umnie cały to własnie centymetr to chyba wina ze mam przedlifta :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koła sprzedane, teraz dylemat co następne... a budżet średni :( ale zostaję przy 18"

Żarnik ostatnio padł i trzeba coś lepszego też kupić. Co tam jest godnego uwagi w rozsądnej cenie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Karol a masz gdzies nr tych felg co miales ostatnio? :)

Opublikowano

Ja kupowałem zarniki Osram D2s Night Breaker 4300k i są rewelka,tylko cena to jakieś 400zl :D

Po prawej nowy Osram.

20171107_153855-1328x747.jpg

Edytowane przez Edge31

Opublikowano
  • Autor

No cena żarników masakra:kwasny:

 A okazało się, że to przetwornica załatwiła żarnik i w końcu też padła.

 Tamte felgi to 8J0601025AA

Nowe koła już kupione, tylko opony muszę dać inne bo 245/40 to przesada do mojego AJMa. Poza tym wychodzą sporo za nadkole przy et 29 :decayed:

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Pokaz jakie :D

Opublikowano

Ale powiem Ci że warto zainwestować bo w nocy piękna jazda :)

Opublikowano
  • Autor

Oj tam, koło jak koło, szału nie ma bo budżet ograniczony ?

Później wrzucę fotkę 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło kilka nowych rzeczy:

- cup holder pod podłokietnikiem

- nowa roleta bo moja miała pęknięte plastiki, trzeszczała i stukała na dziurach

- plastiki lampek tylnej rejestracji, 

- grzane wkłady lusterek,

- lotka na klapę (przymiareczka)

IMG_20180322_172939.jpg

 

- blachy drzwi bo moje nie nadają się do malowania nawet, takie są rude i mają purchle.... Jak będzie trochę $ to się doły na gładko zrobi i w kolor machnie 

Jak umyje i poodkurzam to dodam fotki :decayed:

W sobotę już chyba trzeba letniaki na felgi wrzucić 

Edytowane przez karol24

Opublikowano

od czego lotka, czy wszędzie są takie same chodzi mi o s4/rs4 bo czasem widuję zwykłego avanta z taką lotką :D

Opublikowano
Godzinę temu, KingRaider napisał:

od czego lotka, czy wszędzie są takie same chodzi mi o s4/rs4 bo czasem widuję zwykłego avanta z taką lotką :D

Jedyny poprawny wybór w avancie to lotka od rs ;) Na alledrogo jest

Opublikowano

juz wiem skąd ją masz,wczoraj mi odpadła przy wiekszej prędkosci i poszła sie ebac :decayed:

Opublikowano

Jak masz zamiar ją zamontować? Bo moja się już lakieruje i szukam dobrego pomysłu do założenia jej.. klej do szyb i taśma 3m?

Opublikowano

Klej do szyb boll. Moja nie pasowala kształtem krzywizny do klapy dlatego musiałem ponaciagac tak jak poniżej leżało tak 24h i w sumie siedzi.da2301e308b460bb6b3715d2ffc8648b.jpgd0972aa08b8e68412d08ae5e63ec10e4.jpg7b5bfdb5adb6f98d87e4124f6efb2b42.jpg4643fc7aa4d81eebacae4eba89bcaff7.jpg321964dedcb1284df44fe40d082f6007.jpg90c6933e422e00de64c573ab882c54c2.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

no najpierw w kolor a później klej do szyb jak wyżej :decayed:

 

łooo :o jak fajnie srebrne relingi wyglądały by u mnie

z chromami za dużo pierdzielenie, wycinać szybę, nitować....

Opublikowano
no najpierw w kolor a później klej do szyb jak wyżej :decayed:
 
łooo [emoji33] jak fajnie srebrne relingi wyglądały by u mnie
z chromami za dużo pierdzielenie, wycinać szybę, nitować....
No u mnie chrom pakiet leży na strychu 3ci rok [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

super leży dużo zachodu z wytarganie klapy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.