Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wezmę  wszystko bo za śmieszne pieniądze, a czarne chromy można zrobić samemu na srebrne:wink:

Opublikowano
super leży dużo zachodu z wytarganie klapy??
Raczej nie, główna trudność to wyciągnięcie później ułożenie wiązki klapy bo nie ma głównej wtyczki trzeba wydrzeć na wierzch ale nie ma tego dużo:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
33 minuty temu, Zbychuwow napisał:

Raczej nie, główna trudność to wyciągnięcie później ułożenie wiązki klapy bo nie ma głównej wtyczki trzeba wydrzeć na wierzch ale nie ma tego dużo:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

to spoko ciekawi mnie jedno czy dałoby rade wcisnac taką klape do auta bo zaniedługo sam chyba pojade po drugą w idealnym stanie i trza to jakos przetransportowac:decayed:

Opublikowano
to spoko ciekawi mnie jedno czy dałoby rade wcisnac taką klape do auta bo zaniedługo sam chyba pojade po drugą w idealnym stanie i trza to jakos przetransportowac:decayed:
Powinna wejść:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wreszcie udało mi się coś pstryknąć :wink:

brudas przed myciem, bo mnie dziadki pogonili po myciu :grin:

IMG_20180416_181116.jpgIMG_20180416_181143.jpg

wiem wiem.... wysoko :decayed:  ale et 29 felga 8,5 oponki 225/40 i coś tam od czasu do czasu szura (żona gorączki przez to dostaje).

Klucz do gwinta wożę w bagażniku więc jak mnie najdzie będzie niżej.

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Daj no zone przewioze, to bedzie z pocalowaniem w raczke wsiadac do Ciebie do auta i z radoscia poslucha czasem szurania, 2 plomby wypadna to zrezygnuje[emoji23][emoji23]

Opublikowano

Ruda tak ci naszła na drzwi czy to błoto ? (drzwi kierowcy)

Ogółem mega autko :)

Przez takich ludzi jak Ty ,Enczu czy Kowi siedzę i szukam już gwinta do swojej XD. Moja mówi ze za nisko jest teraz (na OEM zawieszeniu i 17" :facepalm:)a ja chce zejść niżej

ps. To prawda ze po wstawieniu gwinta auto staje się sztywniejsze i lepiej (gładziej)wchodzi w zakręty ?

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
to spoko ciekawi mnie jedno czy dałoby rade wcisnac taką klape do auta bo zaniedługo sam chyba pojade po drugą w idealnym stanie i trza to jakos przetransportowac:decayed:
Ja wiozlem avantem nawet dwie na raz ;p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ma swoje Polo więc wcale nie musi ze mną jeździć ? 

Ruda na każdych drzwiach niestety :kwasny:

Enczu, niech lepiej z Tobą nie jeździ bo plomby to drogi interes :decayed:

A co do gwinta to zależy co wsadzisz, u mnie HR + sprężyny AP (tył trochę miękki), rozpórka i jak dla mnie prowadzi się fajnie. Ale gwint + 17" miałem i jakoś za nisko jak dla mnie było.

Swoją drogą przednie sprężyny z B6 siadły by na moje amory?

Kumpel będzie aira robił i mu weiteki czy eibachy zostaną.

Edytowane przez karol24

Opublikowano
11 godzin temu, misiek95 napisał:

Ja wiozlem avantem nawet dwie na raz ;p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

dzięki:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wreszcie przyszedł czas na lotkę ?IMG_20180529_131334.jpg

muszę silikony do podciśnień zamówić, bo co chwilkę przycinam któryś wężyk bo rozłazi się na końcu, masakra normalnie - 2 lata temu wymieniałem wszystkie i takie dziadostwo.

Opublikowano
W dniu 31.05.2018 o 17:07, karol24 napisał:

wreszcie przyszedł czas na lotkę ?IMG_20180529_131334.jpg

muszę silikony do podciśnień zamówić, bo co chwilkę przycinam któryś wężyk bo rozłazi się na końcu, masakra normalnie - 2 lata temu wymieniałem wszystkie i takie dziadostwo.

Lotka ms Desing ? 

Opublikowano
  • Autor

Pojecia nie mam ? ale przykleiła się i fajnie wygląda. Lotka jest z rozbitego avanta i nie było na niej oznaczeń czy nazwy. Teraz zastanawiam się czy wywalać wycieraczkę czy nie 

Edytowane przez karol24

Opublikowano
8 godzin temu, karol24 napisał:

Pojecia nie mam ? ale przykleiła się i fajnie wygląda. Lotka jest z rozbitego avanta i nie było na niej oznaczeń czy nazwy. Teraz zastanawiam się czy wywalać wycieraczkę czy nie 

Wywalaj ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Po sporej przerwie, postanowiłem coś napisać ?

-wpadł RNS-E + mapy 2019

- drzwi zdrowe pomalowane na wiosnę już nie straszą rudą

- na próbę tani zamiennik gałki biegów został zamontowany i już tak  sobie chyba zostanie

-AWX sobie dmucha ale jeszcze bez programu bo czasu brak

a, że bez fotek się nie liczy (niestety tylko telefonem zrobione), to proszę

 

20190815_114819.jpg20190813_201734.jpg20190813_201618.jpg20190816_105322.jpg

 

z bolączek to tylne amortyzatory do wymiany, coś nieźle zaczyna skrzypieć z przodu :kwasny: wydech też trzeba poprawić...

do wiosny jest co robić niestety.

Opublikowano

Fajnie wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ?

Opublikowano

Fajnie się prezentuje! Wnętrze kozak! Rikardosy + RNSe robi robote :thumbup1:

Opublikowano

Świetnie wygląda. :thumbup1:

Rnse z a6 ? Ramke dorabialeś? 

Opublikowano
  • Autor

Z B7, poszedłem na łatwiznę i tylko okleilem, ale jak dorwę jakieś radyjko o odpowiednich boczkach to będę rzeźbił ?  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.