Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jaruś ile kosztuje muszla goraca do k03s z klapka wg jak sie domyslam?

250PLN netto plus koszta przesyłki i jakieś 3-4 dni czekania, tylko że chińczyk ale odlany z ori matrycy bo słabo im wyszło zamazanie KKK w trójkaciku firmowym, a reszta literek i cyferek jest taka sama i w tym samym miejscu co w ori

Opublikowano

A zimna strona ?

Opublikowano
  • Autor
A zimna strona ?

roztoczona czapka z przespawanym wylotem i dekielek od BV50 i koło K04-2280

Opublikowano
A zimna strona ?

roztoczona czapka z przespawanym wylotem i dekielek od BV50 i koło K04-2280

faktycznie w porownaniu do k03 to wyglada na ogromna.. i to rozumiem chcesz do 1.8t włożyc ? Czy to dla kogoś innego ?;)

Opublikowano
  • Autor
A zimna strona ?

roztoczona czapka z przespawanym wylotem i dekielek od BV50 i koło K04-2280

faktycznie w porownaniu do k03 to wyglada na ogromna.. i to rozumiem chcesz do 1.8t włożyc ? Czy to dla kogoś innego ?;)

no dokładnie do swojej :D, poprzedni taki mutancik, tylko z mniejszym kołem (seryjnym od BV50) jeździ w pasku AEB u mojego kumpla.

Opublikowano

masz logi albo wykres teo AEB?

Opublikowano

a to kolo kompresji z jakiego auta wyciagnałes ? cos na szybko w google mi sie mazda mps przewinela..

Opublikowano
  • Autor
a to kolo kompresji z jakiego auta wyciagnałes ? cos na szybko w google mi sie mazda mps przewinela..

:evil::decayed::kox: nu chyba dobrze trafiłeś

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

masz logi albo wykres teo AEB?

tam jest czysta seria soft, mutant KV5s + FMIC + TIP, nic więcej narazie nie tycnięte. Boost masakryczny 0,4 bara :decayed:

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 16:38 ----------

Przyszedł TIP od Inkognito

Zdj_cie0546.jpg

i dostawa kół kompresji :evil:

Zdj_cie0547.jpg

drugie koło od lewej jest bardzo bardzo ciekawe, zwłaszcza jak komuś coś mówi nazwa LOBA :decayed: bardzo bardzo rzadkie koło kompresji 20/2181 teoretycznie i może praktycznie da sie je wsadzic w czapkie od K03, inducer 41,3mm :kox: pierwsze z prawej seryjna K03S, obok K03S+, środkowe K04/20xx

moją suszarke teraz trzeba tylko przybajerzyc plastycznie i bedzie montage in kar :kox:

Opublikowano

To nowki czy uzywki ? ;)

Opublikowano
  • Autor
To nowki czy uzywki ? ;)

nóweczki

Opublikowano

te drugie od prawej to ile bardziej wydajne od k03s ?

Opublikowano
  • Autor

no i po zajeciach plastycznych :kox: emalia do zacisków jednak się jeszcze do czegoś przydała

Zdj_cie0548.jpg

Zdj_cie0549.jpg

Zdj_cie0550.jpg

Zdj_cie0551.jpg

Opublikowano

Idealnie pasowałaby do mojej czerwonki :P

Opublikowano

Wygląda jak wielka hemoroida ;D

Opublikowano
  • Autor
te drugie od prawej to ile bardziej wydajne od k03s ?

3-7% około w teorii, trza bedzie potestować u kogoś :D

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Wygląda jak wielka hemoroida ;D

poczekaj jak wyschnie, jutro ją złoże do kupy i zobaczymy co będzie przypominać :D:

Opublikowano

drogi taki interes ?

Opublikowano
  • Autor

chyba wiem co będę robił w sobotę po fajrancie :evil::evil::evil: a potem wieczorem jak wsio pójdzie dobrze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

drogi taki interes ?

co dokładnie pisz? cała, koło, robota?

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 21:43 ----------

no dobra panowie :) pierwsze oficjalne foty KV5S+ :kox:

Zdj_cie0554.jpg

Zdj_cie0553.jpg

Zdj_cie0552.jpg

Opublikowano

akurat pytałem o cene kół kompresji ;)

Piekna hybryda.. zakladaj to :D

Opublikowano
  • Autor
akurat pytałem o cene kół kompresji ;)

Piekna hybryda.. zakladaj to :D

pierwsze i drugie od lewej 55/netto, 3 i 4 65/netto, 5 80/netto

Opublikowano

chinole czy ori?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.