Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

chinole czy ori?

a jak ci powiem, że ori to chinole, to co ty na to? :D MELETT to też chinol tylko pod inna nazwą, generalnie 80% zaopatrzenia rynku europejskiego aftermarketowego robi JRONE reszta sobie pakuje tylko w swoje kartoniki. KKK to już dawno jest chinol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczowym slowem jest tu dystrybutor i gwarancja jaka on udziela :)

wszyscy daja tyle samo i taką samą czyli żadną. A wqrwiłem się na maxa i przekonałem o tym na własnej skórze jak zamawiałem kola kompresji do 19T, w melecie zapłaciłem 150netto a za chinczyka 65netto, i jakie było moja zdziewka jak wyjałem z obydwu paczek te same koła, tylko z innych pudełek; te same znaczki na odlewach były. A druga sprawa w ori nowej turbinie kkk siedzz łożyska meletta, a meletta robią skośnookie :D prawdziwe kkk ma w trójkaciku 3 literki K, pół-chiński ori 1 literke K, a teraz to się nazywa borgwerner i jest trzepany masowo w chinach. Generalnie pare modeli czapek robia w europie i jakis jest chyba jeden montaż zeby było gdzie gwarancje robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak ale to dobre info, dowiadywalem sie jakis czas temu o coreassembly do k03s zeby zrobic hybryde z k03-029, za meletta powiedzieli mi 850zl a za ori kkk ponad 1000 wiec chyba nie warto doplacac... gwarancji dawali tyle samo na obydwie - 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak ale to dobre info, dowiadywalem sie jakis czas temu o coreassembly do k03s zeby zrobic hybryde z k03-029, za meletta powiedzieli mi 850zl a za ori kkk ponad 1000 wiec chyba nie warto doplacac... gwarancji dawali tyle samo na obydwie - 2 lata

niech ci podeślą warunki tej gwarancji jedni i drudzy to zobaczysz, że jedyne na co się ona przyda, to na nie cierpiącą zwłoki wizytę na porcelanowej skoczni :) generalnie 95-98% jest nie uznawana: niewłaściwe użytkowanie, itp, itd Nie ma takiej opcji: 2 lata bez limitu kilometrów, to jest tylko bajeczka niestety. Nie wiem czy sprawdzałeś suszarki MAHLE, ale to mi tylko potwierdziło to że oni dążą do naprawy modułowej: do turbin MAHLE nie ma części zamiennych. możesz kupić tylko całą turbinę, nie wiem nawet czy same CHRAy są do nich dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak ale to dobre info, dowiadywalem sie jakis czas temu o coreassembly do k03s zeby zrobic hybryde z k03-029, za meletta powiedzieli mi 850zl a za ori kkk ponad 1000 wiec chyba nie warto doplacac... gwarancji dawali tyle samo na obydwie - 2 lata

nom dzwonołem do HPT i kolo twierdzi że roczek gwarancji na jedną jak i drugą przy zakupie samego rdzenia a w przypadku full regeneracji u nich to dwa lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d.pa z modzenia :( Zakręony jak baranie rogi zapomniałem o jednym małym brakującym ogniwie. łącznik HUMP fi70mm miedzy tip a przepływke. Nic nie mogłem dobrać podobnego z łączek, więc robota przerzucona w terminie aż hump dojdzie, eeeehhhh :(

---------- Post dopisany 02-10-2013 at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 18:12 ----------

Jest HUMP będzie MOC :kox: jak się ogarne z robotą to może i nawet dzisiaj zamontuje suszareczke :evil:

Zdj_cie0556.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie wtedy już tylko zrobić "portki" w wydechu i obciąć końcówki pod kątem tak, jak oryginały są ścięte, ale już z założoną tylną dokładką, żeby wszystko ładnie się skomponowało.

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 10:01 ----------

Nosz qrna czasy nastali :D poniedziałek, godzina 11.30 zamówionko złozone w BOSCHu w Giermanji, środa godzina 8.40 paczuszka dostarczona do rąk własnych do domku :D sztuk 4 :) otworzyłem dopiero godzine temu, bo myślałem ze to wogóle co innego :)

Zdj_cie0558.jpg

Zdj_cie0559.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

613cc:decayed:

tylko czemu długie?

A tak jakoś wyszło :) wtyczka pasuje p&p i one pod E85 są jakby trza było :decayed: a długie bo krótkich żem nie znalzł podchodzacych, a co sa takie krótkie? te pasują P&P zamiast seryjnych i chodzą

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Nowe wtryski?

Nom, od prosiaczka GT2RS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że jest długa dysza taka jak w silnikach APU,

ale jeżeli wszystko ci podejdzie i będzie hulać to napisz:wink:

one pasują P&P własnie jako jedyne, tylko że mają długie dysze i struge kierunkową 2x25stopni o ile pamietam, 6-otworkową

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 11:01 ----------

a teraz coś na co czekałem prawie 3 miechy :kox: nie pytajcie o cene, bo chce zapomnieć o niej jak najszybciej

Zdj_cie0560.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robiona CNC ;)

nom :kox: wiekszego sie już nie dało zrobić do wirnika TD04HL

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

A jutro bedzie skonczony pewnie wydech i wreszcie zhamowane autko na poprawionym na szybko sofcie. Jak wypluje 250KM to się zacznie święta wojna, o której bedzie głośno na niejednym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że jest długa dysza taka jak w silnikach APU,

ale jeżeli wszystko ci podejdzie i będzie hulać to napisz:wink:

one pasują P&P własnie jako jedyne, tylko że mają długie dysze i struge kierunkową 2x25stopni o ile pamietam, 6-otworkową

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 11:01 ----------

a teraz coś na co czekałem prawie 3 miechy :kox: nie pytajcie o cene, bo chce zapomnieć o niej jak najszybciej

http://s13.postimg.org/3mibp9l43/Zdj_cie0560.jpg

Jakie to ma wymiary?

Gdzie zamówiłeś takie cudo ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że jest długa dysza taka jak w silnikach APU,

ale jeżeli wszystko ci podejdzie i będzie hulać to napisz:wink:

one pasują P&P własnie jako jedyne, tylko że mają długie dysze i struge kierunkową 2x25stopni o ile pamietam, 6-otworkową

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 11:01 ----------

a teraz coś na co czekałem prawie 3 miechy :kox: nie pytajcie o cene, bo chce zapomnieć o niej jak najszybciej

http://s13.postimg.org/3mibp9l43/Zdj_cie0560.jpg

Jakie to ma wymiary?

Gdzie zamówiłeś takie cudo ?;)

50in/60-64ex, a zamówił mi to bardzo dobry człowiek z hameryki. Tu i teraz jeszcze raz wielkie dzięki MICHAŁ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robiona CNC ;)

nom :kox: wiekszego sie już nie dało zrobić do wirnika TD04HL

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

A jutro bedzie skonczony pewnie wydech i wreszcie zhamowane autko na poprawionym na szybko sofcie. Jak wypluje 250KM to się zacznie święta wojna, o której bedzie głośno na niejednym forum :D

Na Twoim miejscu mialbym na to wyebane! Rob co trzeba kasuj po pare tysi i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie robiona CNC ;)

nom :kox: wiekszego sie już nie dało zrobić do wirnika TD04HL

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

A jutro bedzie skonczony pewnie wydech i wreszcie zhamowane autko na poprawionym na szybko sofcie. Jak wypluje 250KM to się zacznie święta wojna, o której bedzie głośno na niejednym forum :D

Na Twoim miejscu mialbym na to wyebane! Rob co trzeba kasuj po pare tysi i po temacie.

Powiem ci że zawsze staram się słuchac rad czy to osób starszych, z wiekszym doświadczeniem, praktyką i powiem ci qrna: MASZ RACJĘ!!!!!!!!!!! dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane, i generalnie podejrzewam ze jak mi te 5% nawet za to podziękuje, to 95% pomyśli se "ale qr_a frajer" a że jestem akurat ostro WQRWIONY, bo se na własne życzenie silnik dzisiaj załatwiłem przez własna głupote!!!!! i znowu czapeczka do zdjecia bedzie chyba!!!!!! MASAKRA!!!!!! 2200km i znowu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...