Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i co jest te trzysta czy nei ma :D

Opublikowano

Mamy weekend, a więc jest, ale nie trzysta tylko "czysta" ... i zagrycha ;)

Opublikowano
  • Autor

pół godzint temu zagadał :) jeszcze bez wydechu bo upchanie tego w ten sposób to kapke czasu mi zajęło :) zwłaszcza TIPa a flansze do wydchu to mi na laserze z gwiezdnych wojen chyba wycinali, jakas masakra z żenadą pomieszana.

mrt4ywdl.jpg

z6odzwuk.jpg

9euxcpc4.jpg

Jutro rzeźbienie DP-ka 3" i Y-pipe, a plecionka nie dojechała :/ trza bedzie samemu sie wybrac na gmine

Opublikowano

niezła locha Panie:) trzymam kciuki za wynik.

Opublikowano

Geremi piękna robota .

Opublikowano
  • Autor

KILLER ALIVE!!!!!! pełen szacunek dla wszystkich wydechowców kanstruktorów!!!! 12godzin zajęło mi wyrzeźbienie wydechu :facepalm: DP 3" ma prawie 2 metry :) Y-pipe 3" w 2x2" i początek DP-ka ponad 2 godziny roboty :angry: ani jednej fotki nie zrobiłem bo kalkulator baterie skonsumował :)

przeładowanie na każdym biegu :) jechac sie nie da :) teraz wszystko w rękach miszczunia Zaprzala :D :D :D a praca wydechu.......... :decayed::decayed::decayed::decayed::naughty::naughty::naughty::naughty: trzeba usłyszeć :banan::banan::banan::banan:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

To jak wstaniesz to naladuj kalkulator i rob foty :P

Opublikowano
  • Autor

To jak wstaniesz to naladuj kalkulator i rob foty :P

jade wlasnie na myjke go wypucowac bo prawie miesiac stał, a zaraz wlaze w kanal i pocykam pare fotek wydechu :)

Opublikowano

To jak już tak szykujesz to weź normalny apart albo telefon od dziecka bo pewnie ma smartfona... takie czasy... :D

Opublikowano
  • Autor

a no kalkulatorem niestety :decayed:

82uhvult.jpg

zszbclpm.jpg

ucsxbo2l.jpg

k4g6brhs.jpg

vxzz6tii.jpg

bhxpvvi4.jpg

v527sshd.jpg

Omen ma gdzies cykniete fotki DPka jak leży na warsztacie przed montazem w lepszej rozdzielczosci, jak mi zgra to zapodam

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

tzn, ze nie masz srodkowego tłumika?

Opublikowano
  • Autor

tzn, ze nie masz srodkowego tłumika?

ja mam 4 tłumiki łacznie,

2 srodkowe

ancssghn.jpg

i 2 koncowe

pejdnfmu.jpg

są fotki DPka :decayed::kox:

3kwgqob7.jpg

rvluxdr7.jpg

koslao7m.jpg

Opublikowano

będzie moc!!!

Stroj to cudo bo się nie mogę doczekać :D

Opublikowano

egt za turbo? rownie dobrze mozesz wozic pogodynke i jej sluchac w temacie temperatury ;)

Opublikowano
  • Autor

będzie moc!!!

Stroj to cudo bo się nie mogę doczekać :D

powiem ci tylko tyle :) 1800RPM wstaje bez ruszania fazatora, 3200RPM 1,5bara jak zdązy dmuchnąc :kox: bo odrazu overboost wyrzuca :) a ubogo jest strasznie wiec pałowania nie ma narazie :)

egt za turbo? rownie dobrze mozesz wozic pogodynke i jej sluchac w temacie temperatury ;)

to zamontuj w żeliwnym chyńskim kolektorze gniazdo do EGT tak żeby nie popękał po spałowaniu, a z checią to zrobie :D i nie wiem czy wiesz ale jak sie ma AFR i zapłony sa na własciwym poziomie to EGT to bardziej bajer, zwłaszcze ten szajs autogałganowy :D

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

w kolektorze od frankenturbo mi sie udalo ;)

Opublikowano
  • Autor

w kolektorze od frankenturbo mi sie udalo ;)

żeliwnym???????

Opublikowano

Za szybko auto zostawiłem... :wink:

Jarek jaki jest koszt strokera ?

Opublikowano

Dev,

tloki axx - 600

korbowody kute - 1300

wal abf - 200

kompletna obrobka i pasowanie dolu, obrobka tlokow - 2800

pierscienie - niestety nie pamietam ile :decayed:

tak bylo w moim przypadku, blok 058, obrobka na krasnobrodzkiej w stolycy

Opublikowano

Lekko 6000zl. Z jakiego silnika najlepiej zrobic strokera ?

Z jakiego silnika pierscienie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.