Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie jaką macie prędkość przy 4000obr na najwyższym biegu.

Ja u siebie w b5 1.8t aeb mam 160km/h a ostatnio pojawił się w rodzinie b6 avj quattro i tu zdziwienie bo tylko 140 co mnie trochę zdziwiło i wręcz zasmuciło bo na trasy to już się słabo nadaje :confused4:, ciekawe czy wszystkie q maja takie niskie przełożenia?

Wpisujta jakie tam macie u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 km/h na ostatnim biegu w 1.9 tdi przy 4,000 :shocked:

Tyle to ja jade na 3 biegu. coś musi mieć kolega nie tak może skrzynie od benzyny ma

///////////////////////////////

aa avj pomylilo mi sie z avf sorka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 4 tys obr/min jest coś koło 200.

chyba w przepasc, nawet jakby była tam 6 biegowa skrzynia to bedzie przynajmniej 5200 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 4 tys obr/min jest coś koło 200.

chyba w przepasc, nawet jakby była tam 6 biegowa skrzynia to bedzie przynajmniej 5200 obr/min

W tym gracie jest tiptronik 5- biegowy, tam są długie przełożenia i przy 200 kmh na piątym biegu obrotomierz pokazuje 4200 obrotów/min, przy 180 kmh mam 3700 obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ładnie sie z choinki urwałeś

mówimy tutaj o 5-biegowej skrzyni a nie automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ładnie sie z choinki urwałeś

mówimy tutaj o 5-biegowej skrzyni a nie automacie

Z drugiej strony z tematu jasno nie wynika o co autorowi poszło :embarrassed: inna sprawa, że taka konfiguracja na trasy, pomijając ceny benzyny czy małą pojemność butli lpg, to bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ładnie sie z choinki urwałeś

mówimy tutaj o 5-biegowej skrzyni a nie automacie

Z drugiej strony z tematu jasno nie wynika o co autorowi poszło :embarrassed: inna sprawa, że taka konfiguracja na trasy, pomijając ceny benzyny czy małą pojemność butli lpg, to bajka

o to mi właśnie chodziło bo chce wiedzieć na przyszłość jakiego auta szukać, żebym przy 150 nie czuł się jak w odrzutowcu im wieksza prędkość tym lepiej bo na trasie lubie pocisnąć :wink4: ciekawe jest to że w adr fwd było tak samo jak w adr q i 1.8t q a 1.8t fwd miał dłuższy bieg, nadzieja w silniku 1.8tq bex który ma 6 biegówke. Brakuje jeszcze posiadaczy v6 w manualu. Oczywiście wszyscy mogą się wpisywać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez przy 4tys na 5 jakies 145km/godz

btw ciekawią mnie wypowiedzi innych jak to pomykaja po 200, ja sie pytam gdzie jak w polsce nie ma po czym ;( :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ciekawią mnie wypowiedzi innych jak to pomykaja po 200, ja sie pytam gdzie jak w polsce nie ma po czym ;( :kox::polew:

Niektóre auta zapuszczają się czasem trochę dalej niż terytorium RP sięga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...