Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spawać to trzeba czasu i wpierw rozebrać i mierzyć, a tak mam dniówkę roboty i gotowe :wink:

Opublikowano
spawać to trzeba czasu i wpierw rozebrać i mierzyć, a tak mam dniówkę roboty i gotowe :wink:

ja ze spawaniem od 0 złozyłem w jeden dzień :wink: takze da sie:grin:

Opublikowano

tylko spawanie inaczej to nawet dobrze nie wygląda:)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto dostało nowy rozrząd, zatarła sie pompa wody po 50 tys.... tak to jest jak oddaje sie auto do mechanika i mówi zmien pan rozrzad... No to zmienił, wszystko na najtanszych zamiennikach. Pasek miał juz jedno pękniecie. tym razem rozrzad ustawiony według przyrządów a nie jak wczesniej na kreseczki:decayed: było +1 w porywach do +2. teraz ustawilismy na -1 do -0,5. Logi autka od strzała i k-power. jak zwykle wyszło 167 KM i 382 Nm.

Bez%C2%A0tytu%C5%82uaaaa.jpg

I jakim Cudem to auto konkuruje ze 190-195 KM autami a czasem i nawet je objedzie:grin:

Opublikowano

na hamowni u rogala wyszlo 166 i 370

Opublikowano

I jakim Cudem to auto konkuruje ze 190-195 KM autami a czasem i nawet je objedzie:grin:

Ale Xsara Hdi po programie Cie i tak objeżdża.. sorry za OT :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

TEA strzep sobie kapucyna.... zrobimy teraz kreske jak nie bede zaladowany :wink:

Opublikowano

aaa tak.. załadowany.. nie zapomnij tej ośmiokilogramowej torby z bagażnika wyciągnąć :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm: jak Cie dorwe to mówie... gorąca lokówka w tyłek
Opublikowano

hahahaha :D

Opublikowano
:facepalm: jak Cie dorwe to mówie... gorąca lokówka w tyłek

prawda w oczy kole :decayed::decayed::decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

<a  href=http://img689.imageshack.us/img689/9859/kqby.jpg' alt='kqby.jpg'>

166 KM i 366 Nm:decayed:

Opublikowano

niezłe osiągi.. :thumbup1:

widac górka z ktorej zjeżdżałeś przypomiarze była stroma :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Prosto z Mt. Everestu jechalem, dodatkowo koła pompowane helem

Opublikowano

jaką appką pomiar robiony?

Opublikowano
  • Autor

Racechrono:wink:

jakby co to mówie ze zawsze moze byc blad pomiarowy, ale on moze działac na + i -

czyli mogło byc 7,7 a mogło tez wyskoczyc 7,4:decayed:

na prawym fotelu siedział Piotrek98igo

temperatura 15*C

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 02:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 08:30 ----------

dzisiaj pomiar przy temperaturze 21*C

i bez pasażera na prawym, czyli bez Piotra98Igo( jakies 110 Kg)

Rozgrzana guma i to jest wynik chyba z 3 przejazdu :wink:

44mt.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem wynik mocno,mocno optymistyczny. Żeby tyle zrobić w b6 potrzeba okolice 220/440 i najlepiej quattro do tego.

Opublikowano
  • Autor

ja zdaje sobie sprawe ze urzadzenie oszukuje:wink: realnie stawiam ze te 7,5 to jedzie:wink:

tu bardziej chodzi o obalenie wartosci z hamowni

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Moim zdaniem wynik mocno,mocno optymistyczny. Żeby tyle zrobić w b6 potrzeba okolice 220/440 i najlepiej quattro do tego.

jak masz tel z androidem to pakuj racechrono i sprawdz co pokaze u siebie:wink:

dodam jeszcze ze testy robione na nowej obwodnicy czewy, astalt ma moze tydzien czasu i klei jak glupi

aa i jeszcze był test 1/4 mili, w 2 osoby czyli + 110 Kg zrobiłem 15,5 s. mysle ze do ogarniecia niskie 15:decayed:

60ft 2,5 s

Opublikowano

Mam Iphone i racechrono niestety nie ma. Wynik 7.5 jest realny na Brd+fmic .Czyli z hamownią coś nie tak chyba .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.