Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Crashtest przy prędkości ok 200km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daje sporo do myślenia ;/ :wallbash:

Opublikowano

Zdrowo przypierdzielił.

Opublikowano

zostałtylko bagażnik :blink: ale miał ładne felgi :decayed:

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

Opublikowano

No ladnie

No a przy zderzeniu czolowym z innym - to dopiero byl by mariaz :shocked:

Opublikowano

to dlatego, że to był tylko focus :kox: :kox: :kox: a tak serio efekt taki, bo blondynka za kierownicą i do tego angielka :kox: :kox: :kox:

ciekaw jestem jakby wyglądało audi po takim strzale

Opublikowano

Wyklepie się, trochę szpachli i będzie jak nowy :good:

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

ciekaw jestem jakby wyglądało audi po takim strzale

przy takiej prędkości to raczej marka ma drugorzędne znaczenie, jeśli by nie zmiażdżyło ciała to przyspieszenie by to zrobiło

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

:good: :good: dokladnie.

Kto wali w betonowy mur z taka predkoscia i jak czesto ? . Na czolo wystarczy jechac 80-100 i masz sume 200 tyle ze inaczej pochlaniana jest energia ... auta sie odbijaja od siebie (albo przeleca albo ...jeden przetnie drugi ) a tu ... Przeszkoda przyjela, za chwile oddala ale w forda...

to tak jak 5gwiazdek dla smarta :polew: no jak smartem wale w mur to spoko bo smart wazy 700kg tylko jak 2t samochod wjedzie w smarta to wolabym byc w tym 2t nawet jakby mial 3gwiazdki :wink4:

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

:good: :good: dokladnie.

Kto wali w betonowy mur z taka predkoscia i jak czesto ? . Na czolo wystarczy jechac 80-100 i masz sume 200 tyle ze inaczej pochlaniana jest energia ... auta sie odbijaja od siebie (albo przeleca albo ...jeden przetnie drugi ) a tu ... Przeszkoda przyjela, za chwile oddala ale w forda...

to tak jak 5gwiazdek dla smarta :polew: no jak smartem wale w mur to spoko bo smart wazy 700kg tylko jak 2t samochod wjedzie w smarta to wolabym byc w tym 2t nawet jakby mial 3gwiazdki :wink4:

to wypierdol w metrowej srednicy drzewo ktorych pelno jest przy trasach :cool1:

Opublikowano

i będzie taki sam efekt jak w mur :rolleyes:

a na co dzień chyba nikt nie szuka murów czy też drzew ..

Opublikowano

to wypierdol w metrowej srednicy drzewo ktorych pelno jest przy trasach :cool1

dziekuje postoje :) . Ja z takimi predkosciami po trasie nie jezdze , przy autobanah sa barierki energochlonne. . Jak ktos jezdzi po trasie 200 paczki na normalnej drodze to ... i 100 mu wystarczy :wink4: .

Opublikowano

a taka fajna foka była :decayed:

jaki z tego morał ?

zapier*alając trzeba sie przesiąść do bagażnika - jego przynajmniej nie zmiażdżyło :bag::kox:

Opublikowano

:no: ...

Ale urwał!! [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 15:58_________________________________________________czemu połowa robi sobię jaja z tego ? :decayed:

Opublikowano

czemu połowa robi sobię jaja z tego ? :decayed:

źle to interpretujesz :gwizdanie:

Opublikowano
:shocked: noga z gazu panowie na autobahnie :shocked: a jak by zrobili czołówkę z innym autem przy tej prędkości to chyba by się scaliły w jedną kupę złomu :gwizdanie:
Opublikowano

czemu połowa robi sobię jaja z tego ? :decayed:

źle to interpretujesz :gwizdanie:

typu że niezła blondyna siedzi etc ? :polew:

Opublikowano

o fack :shocked:

Widzieliście jeden z komentarzy :polew:

Polish Tinsmith fix it:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.