Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak było pisane wcześniej plusem jest to że można w 64 osoby grać, nie wyobrażam sobie takiej napierdaalanki :kox:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 23:48_________________________________________________

To ja :decayed:

Muskel-FSC

:naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja niesamowita, ale moim zdaniem 64 graczy to juz troche za duzo, zostajesz czesto odstrzelony juz przy spawn :thumbdown:

Juz kilka razy rzucilem myszka bo mnie to do szalu doprowadzilo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość już po przejściu kampanii ;) Jak dla mnie trochę za prosta i za krótka tym bardziej że zapowiadali że bedzie dłuższa od BFBC2 a nie odczułem tego chociaż jak dla mnie ciekawsza. Tak czy inaczej ja tą grę kupiłem dla multi a nie singla ;P

Chętnie z kimś CO-OP zagram bo broń można dodatkową odblokować do trybu multi.

Mój nick xYsiak platforma PC :)

Możemy zagrać CO-OP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się.. Chociaż póki co zdążyłem przejść pierwszą misję...

Może dzisiaj przysiądę na dłużej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie z tą kampanią :> Przecież BF to od zawsze gra multi i dla multi się ją kupuje. A singiel to tylko dodatek, w dodatku wymuszony :tongue4: Także nic dziwnego, że krótki bo zrobiony na odczepnego. Mnie to nie przeszkadza bo kampanii nawet nie mam zamiaru dotykać. Obadam najwyżej CO-OPa bo można guny do multi odblokować :decayed:

A co do rzezi na 64 osoby to zgadzam się, że czasem jest przegięcie bo giniesz na spawnie albo po przejsciu 3 metrów dopadają Cię strzały znikąd :decayed: Ale czasem fajnie odpalić sobie taką rozwałkę. Ja głównie pykam na conquest na 32, czasem jak się uda wbić, to na serwerach gdzie jest ok 40-50 slotów (szkoda że ich tak mało). Rush nie przypadł mi do gustu i gram w to raz na ruski rok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się.. Chociaż póki co zdążyłem przejść pierwszą misję...

Może dzisiaj przysiądę na dłużej..

Poprawiłem by było ładniej :naughty:

Przysiądź bo warto :good:

Kup później wersję na PC to będziemy śmigać :naughty:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 12:23_________________________________________________

Mnie to nie przeszkadza bo kampanii nawet nie mam zamiaru dotykać.

Kampania jest super i fajne misje tylko krótkie, zagraj sobie w to jeśli nie grałeś :wink4: [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 12:25_________________________________________________

Chyba tez sie zaopatrze w oryginala BF3 na PC, zeby obczaic czy te multi naprawde takie fajne... :naughty:

Ja chyba też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup później wersję na PC to będziemy śmigać :naughty:

Nie mam już Pieca... Tylko laptop. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup później wersję na PC to będziemy śmigać :naughty:

Nie mam już Pieca... Tylko laptop. :wink4:

To ci sie spoci ladnie ten laptop, ja mam pieca z GTX 260+ i po 30 min. GPU osiaga temp. rzedu 80°C, wiatrak kreci, ze mysle ze zaraz odleci :decayed: dlatego kupilem ARCTIC COOLING Accelero XTREME GTX Pro

http://www2.hardwareversand.de/articledetail.jsp?aid=49234&agid=721&pvid=1195kiabqf_guexepna&ref=105&lb

Poza tym dosc czesto wywalilo mnie z gry moze wlasnie dlatego, ze karta sie spocila, ale wydaje mi sie , ze to raczej po stronie serwerow lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

stworzyłem grupę A4-klub.pl - wysyłajcie requesty, będzie można organizować wspólne granie :)

W Batllelogu wybieracie na górze PLATOONS -> Find or Create Platoon. Nazwa: a4-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisać jak się do Battlelog zalogować :mysli:

nigdy nie korzystałem z tego cuda :)

mam konto na EA a przy logowaniu do Battlelog jest info, że musze kupić BF3 a przecież już kupiłem na PS3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisać jak się do Battlelog zalogować :mysli:

nigdy nie korzystałem z tego cuda :)

mam konto na EA a przy logowaniu do Battlelog jest info, że musze kupić BF3 a przecież już kupiłem na PS3 :decayed:

Ja się zalogowałem danymi do konta EA :mysli: Spróbuj się tak zalogować, a w razie czego możesz po zalogowaniu 'aktywować' grę, w takim sensie, że podajesz klucz i dodaje Ci się do listy gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup później wersję na PC to będziemy śmigać :naughty:

Nie mam już Pieca... Tylko laptop. :wink4:

To ci sie spoci ladnie ten laptop, ja mam pieca z GTX 260+ i po 30 min. GPU osiaga temp. rzedu 80°C, wiatrak kreci, ze mysle ze zaraz odleci :decayed: dlatego kupilem ARCTIC COOLING Accelero XTREME GTX Pro

http://www2.hardwareversand.de/articledetail.jsp?aid=49234&agid=721&pvid=1195kiabqf_guexepna&ref=105&lb

Poza tym dosc czesto wywalilo mnie z gry moze wlasnie dlatego, ze karta sie spocila, ale wydaje mi sie , ze to raczej po stronie serwerow lezy.

Nieee.. Ja gram na Ps3.

Nawet nie instaluje na lapku.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zalogowałem danymi do konta EA :mysli: Spróbuj się tak zalogować

właśnie tak się loguje i nic :angry:

grę dodałem i nic :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zalogowałem danymi do konta EA :mysli: Spróbuj się tak zalogować

właśnie tak się loguje i nic :angry:

grę dodałem i nic :angry:

Nawet nie mów, bo będzie dym :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...