Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Za ile ? :naughty:

To byśmy się już dogadali :wink4:

Tylko pytanie czy już na gwałt potrzebujesz bo ja do miesiąca będę kompa zmieniać i wpakowałbym mocniejszą grafę a tą sprzedał choć do BF3 śmiało wystarcza :kox:

Opublikowano

Nie no przeżyje miesiąc czy połtora tylko musiał bym wiedzieć konkretnie ile za nią chcesz :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Nie no przeżyje miesiąc czy połtora tylko musiał bym wiedzieć konkretnie ile za nią chcesz :whistling:

Myślę koło 650-700zł jak dla Ciebie ale to do ugadania bo dałem 920zł parę miesięcy temu i jeszcze parę rzeczy muszę przemyśleć :wink4:

Taka jak ta => http://allegro.pl/asus-gf-gtx-560-ti-top-directcu-ii-battlefield-3-i2248861189.html

Moja ma 830Mhz taktowanie procka, droższe mają 900Mhz ale to jest dokładnie ta sama, wystarczy samemu sobie podnieść taktowanie i oszczędzamy 50-100zł :decayed:

Nie patrzę więcej na te testy bo mnie kusi nowa seria GTX 680-690 :polew:

Opublikowano

no to karte masz doskładaj floty PABLO dobrą cenę zrobi i wsio O.K.

Opublikowano

Nie stać mnie na tą kartę od PABLO, sam wie dlaczego :polew:

Opublikowano

sprzedaj nerkę ... albo nie wiem zostań Boskim Żigolo ...haha

Opublikowano

To ja już wole zostać przy swojej karcie :polew::polew:

Opublikowano
o020.gif
Opublikowano

Nie dam Wam spokoju, dopóki mnie nie dopiszecie (PC nick: matim922):slina:

Opublikowano

Jak tam po apdejcie? Moim zdaniem rewelka. Co prawda wk***ic sie mozna jak czolg zdejmuja Ci 1 strzalem z Javelina, ale... jest git.

Dluzsze rundy bardzo fajne :)

Opublikowano
Jak tam po apdejcie? Moim zdaniem rewelka. Co prawda wk***ic sie mozna jak czolg zdejmuja Ci 1 strzalem z Javelina, ale... jest git.

Dluzsze rundy bardzo fajne :)

ja w sumie nie narzekam jest ok,czasem mam wrażenie że częściej mi beretki wpadają i łatwiej (szczególnie przygwożdżenia) ale to mi akurat nie przeszkadza:decayed:

Opublikowano

Znalazłem serwer :shock3:(+18) OptiX Group / 60000 Tickets / Sniper Limit /1P :kox: jestem ciekaw ile trwa mecz :wink:

Opublikowano
częściej mi beretki wpadają i łatwiej (szczególnie przygwożdżenia) ale to mi akurat nie przeszkadza:decayed:

to fakt teraz b. dużo baretek wpada, szczególnie jak się rundkę na 1750 zagra, a przygwożdzenia to norma:wink:

Opublikowano

Dla mnie jest OK.

Bardzo mi się podoba podbicie mocy broni przeciwpancernych, bo w końcu użycie broni stacjonarnych ma sens.. Ale troszeczkę zbyt mocno osłabiło to helikoptery.. Powinni wydłużyć czas Jammera lub zakłócacza przy niskich lotach.. Wtedy byłoby super.

nie podoba mi się za to przetasowanie wszystkich broni.. Zupełnie zmieniła się ich jakość i ciężko się połapać.

Beretki wpadają częściej, bo mecze są dłuższe. A fakt faktem ułatwiono zdobycie "przygważdżacza".

Opublikowano
  • Autor
Nie dam Wam spokoju, dopóki mnie nie dopiszecie (PC nick: matim922):slina:

No to niech Ci będzie:grin: :decayed:

Dopisałem Cię młody :wink:

Opublikowano

Młody Ci powie i kit.... :facepalm: hehe żartuje :decayed: Dzięki i pozdro.

Opublikowano

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

moicz zrobił platynkę z tego co pamiętam to zagadaj do naszego bossa :kox:

Opublikowano

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

moicz zrobił platynkę z tego co pamiętam to zagadaj do naszego bossa :kox:

I kto ma jeszcze platynkę w BF3 Pablo?

No Kto ma jeszcze ? :grin:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

Świetne trofeum :)

Naprawdę :) - z moiczem zrobiliśmy go 4 razy z czego 3 razy nam nie wpadło, nie wiadomo dlaczego :kox:

Ogólnie, to chwila moment - kilkadziesiąt podejść i siedzi na miejscu :decayed:

Opublikowano

Longest Headshot 2.209 m ..haha YEAAAH sie postarałem ..pixel po pixelu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.