Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Duzymi krokami zblizam sie do monatzu instalacji LPG-w gre wchodzi oczywiscie tylko sekwencja

Czy moze mi ktos doradzic jaka bedzie spisywala sie najlepiej?

Podzwonilem troszke i zaproponowano mi trzy rodzaje:

BRC sq26 za 4200zl

Stag 300, wtryski valtek, elektronika wloska(bodajze zavolli) za 3000zl

Zavolli za 3200zl

powie mi ktos ktora bylaby najlepsza?

Opublikowano

hejka, ja mam instalację SGI2 za 3200, działa idealnie... :)

spalanko mam

spokojna trasa 9,5 , miasto 11,5, mieszana 10,5

dynamiczna trasa 11,5, miasto 13,0, mieszana 12

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedzi :>

Moze ktos jeszcze sie wypowie?

Opublikowano

Ja mam Landirenzo omegas, zapłaciłem za nią z montażem 4500zł, o spalaniu nic jeszcze nie powiem bo mam ją od niedawna, ale jeśli chodzi o dynamikę to żadnej różnicy z benzyną, na gaz przełącza się przy 40st.C, czyli po około 800m-1200m

Opublikowano

nie ma instalacji sgi 2 tylko ESGi 2 i u mnie kosztuje 2400, działa bardzo dobrze wtryskiwacze nie są położone na silniku tylko z boku na wolnej przestrzeni wiec nie tarabanią o plastykową obudowe silnika, zero utraty mocy a rano jak jade do pracy to przelącza się po 1km.

Opublikowano

Ja mam instalke BRC SEQUENT 24 i jestem zadowolony,koszt rok temu to 3tyś.zł. spalanie spokojna jazda na dłuższych odcinkach to 8.5 litra na 100, w mieście to różnie 11 do 13 na 100.Jak narazie bez awaryjna. :th:

Opublikowano

Witam. :hi: Potwierdzam słowa kolegi Martino. Odpukać pół roku jeżdzę na BRC SEQUENT 24 i bez żadnych awarii. Także z czystym sumieniem polecam. Koszt to 3000 zł. a spalanie na mieście w granicach 11,5-13,5. Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam ja mam ZENITA od 8miesiecy zrobilem ponad 30000 i niemoge zlego slowa powiedziec spalanie w cyklu mieszanym 13l.

Opublikowano

JA tez mam Zenita i radzi sobie całkiem dobrze z chipowanym 1,8 TURBO co jest trudne do osiągnięcia. Mój kolega ma taka sama w zwyklym 1,8 TURBO i tez sobie chwali. Cena ok 2300zl spalanie u mnie 12,5l srednio.

Opublikowano

Jak dla mnie to najważniejsze, że sekwencja. Jeździłe kiedyś na Prinsie i jest rewelacyjny.

Opublikowano
  • Autor

i stalo sie-od rana nuna stoi u gaziarza :tongue4:

mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

autko odbieram dzisiaj ew. jutro kolo poludnia-napewno pochwale sie pierwszymi wrazeniami z tanszej jazdy :naughty:

a zdecydowalem sie na Stag300

dzieki za zainteresowanie tematem

pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 13:09 _________________________________________________no i mam moja audiczke

pierwsze wrazenia z jazdy bardzo pozytywne-jak na benzynce a ile taniej :naughty:

zobaczymy jak bedzie sie sprawowac po dluzszym użytkowaniu

dzieki za wszystkie porady

Opublikowano

sprawdzałeś już ile ci pali , myślę o podobnej instalacji

Opublikowano
  • Autor

po pierwszych kilometrach i przeliczeniu niunia spala mi ok 11l-12l gazu-jazda 50/50 trasa/miasto w cztery osoby z wlaczona klima tak srednio spokojnie (z predkoscia 120-130) tak wiec mysle ze jest super :> a roznica w przyspieszaniu minimalna wiec poki co jestem zadowolony :dance: polecal bede pozniej-jak zrobie z 10tys.km i jak bedzie wszystko ok :decayed:

Opublikowano

moja ostatnio na trasie wrocław-czestochowa-wrocław spaliła na trasie 9,5 litra lpg - esgi2

Opublikowano

no to 27 gazuje moją 4 stag300 za 3tysie w sprawdzonym warsztacie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kolego polecam brc seq 56 mam taką wszystko chdzi bez żadnych problemów

znam warsztat który zaklada taką za 3700zl

cena myślę dobra

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich.Zamierzam zainstalowac instalacje gazowa.autko a4 B6 2002.2,0 benzyna silnik ALT.4 cyl.

Jakie instalacje wchodza w rachube.

Opublikowano

Witam wszystkich.Zamierzam zainstalowac instalacje gazowa.autko a4 B6 2002.2,0 benzyna silnik ALT.4 cyl.

Jakie instalacje wchodza w rachube.

Np. BRC Sequent 24

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam! Z tego co słyszłem instalacja Stag 300 cieszy się dobrą opinią i taką własnie zakładam do swojej A4-ki

Opublikowano

W poprzedniej A4 1.6 miałem właśnie Stag 300 i złego słowa nie powiem, bardzo ładnie sie sprawował. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.