Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

dawaj fotkę tego licznika :naughty:

Po nowym roku dopiero będzie u mnie chyba :naughty:

Jeszcze cyferblat muszę ogarnąć od europejczyka skądś, bo wyskalowany w MPH mi nie bardzo pasuje :grin:

Do tego jescze kiera MF 4 ramienna z B7 + obszycie u raggamana dojdzie :decayed:

---------- Post dopisany 19-01-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 20:24 ----------

Licznik jednak pier**lę i poczekam aż dostanę zwykły od B6 kolorowy tylko zrobię w nim swap podświetlenia.

Pl3Sm7ml.jpg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ją w niedziele. Musimy się kiedyś spotkać na Lotnisku. A tak przy okazji któredy wjeżdżasz bo zaraz na początku postawili blokadę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku lotniska od której strony? Bo ja często zajeżdżam od strony Bridgestone :decayed:

Bo przez Golczewo mam bliżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi o Eskadrową i Żwirki i Wigury. Sorki to dla mnie początek :)

A Cargotec teraz nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem gdzie te Żwirki i Wigury są :decayed: To tam jak od strony szkoły jedziesz czy jak?

No a Cargotec w czym ma przeszkadzać? W sumie to ze 3 tygodnie tam nie byłem, ale wtedy nic zamknięte nie było tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od szkoły? yyyy...od strony osiedla . Ale twoja racja jest bo bo to nie poczatek pasa tylko jedna trzecia. Ale też sobie obiecuję już od 2 tyg że ruszę d..... i się przejadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi :D

Już wczoraj ją zamontowałem, do środy chyba wszystkie graty do poduszki i MF powinienem mieć tylko coś z tą nieszczęsną obudową kierownicy muszę wymodzić tymczasowo i kupić nową.

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 21:27 ----------

Ey0w9azl.jpg

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...