Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia po II urodzinach Klubu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy Was serdecznie :)

Bardzo sympatycznie było spotkać tylu entuzjastów Audi, pogoda dopisała i atmosfera też niczego sobie.

Gratulacje dla organizatora, bo musiał na pewno włożyć dużo pracy (dzięki za FV z hotelu).

Do zobaczenia następnym razem.

Paweł i Ola

Opublikowano

nie bede ori, jak powiem, ze było bardzo SUUUPER...

dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i mega odjazdową imprezkę...

miło było Was Wszystkich zobaczyć na żywca :) i poznać... :notworthy:

Do zobaczenia przy następnej okazji... :th:

Opublikowano

Bardzo sympatycznie było spotkać tylu entuzjastów Audi, pogoda dopisała i atmosfera też niczego sobie.

Gratulacje dla organizatora, bo musiał na pewno włożyć dużo pracy (dzięki za FV z hotelu).

Szkoda, ze nie dojechaliscie w piatek, wtedy byla oficjalna impreza... :cool:

Opublikowano

My sie rowniez meldujemy-pozno, bo wczoraj mielismy jeszcze wycieczke w wyzsze partie gór-wiecie, trzeba bylo sie na sniegu wyhasac :wink4:

Dzieki wszystkim za fajna zabawe, cieszymy sie ze poznalismy pare ciekawych osob znanych dotad tylko z neta, milo spedzilismy te pare dni z Wami :)

Jak sie troche ogarniemy, fotki tez wrzucimy :)

______________________________________________________________

Dorota

Opublikowano

Dziękujemy wszystkim :> Schiller wielkie dzięki za organizację i cierpliwość :th:

Opublikowano

Ja również dziękuję i wielki pokłon dla Schillera za trud, który w to włożył :notworthy:

A przy okazji, pragnę pokazać BRYKĘ ZLOTU - podobno BENZYNKA wróciła szybciej na lawecie niż właściciele DIESLEM :polew: :polew: :polew:

bryka_zlotu.jpg

Opublikowano

ale benzynka jechała na dieslu :polew:

Opublikowano

oj Bryńka nie obiecuj nie obiecuj bo będzie sex afera part 2 :wink4::polew:

Opublikowano

ale benzynka jechała na dieslu :polew:

cała prawda diesel the best :tongue4:

Opublikowano

INFO DLA WSZYSTKICH OBECNYCH W WIŚLE

Autko wracało na lawecie, bo pompa nie dała rady- a pompa nie dała rady, bo....

Bo Brynia tak wyrezała autko, żeby Poźkowi baty sprawić, ale zapomniałam żeby Boscha wsadzić :gwizdanie:

BUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Brynia myślałem o tobie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Brynia myślałem o tobie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po naszej poważnej rozmowie to Ty o wszystkich myślałeś :polew:

Opublikowano

Po naszej poważnej rozmowie to Ty o wszystkich myślałeś :polew:

To akurat prawda-ja tez uslyszalam znienacka: " Dorota-myslalem o Tobie" :polew:

___________________________________________________________

Dorota

Opublikowano

A przy okazji, pragnę pokazać BRYKĘ ZLOTU - podobno BENZYNKA wróciła szybciej na lawecie niż właściciele DIESLEM :polew: :polew: :polew:

bryka_zlotu.jpg

lukas masz chyba jakieś nieaktualne informacje i zdjęcia, bo Bryniowóz był z wszystkimi na rynku :evil:

5e4623d84e475b53.jpg

Opublikowano

Mi tez Poziu wyznał, że o mnie myslał :gwizdanie:

Poziek mialem nadzieje, że Ty tylko o mnie a tu prosze... masówka :polew: :polew:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za wspólna zabawe w miłym towarzystwie, za***iste atrakcje, świetną pogode.... i ogólnie za udaną imprezke :th: :oklaski:

...teraz pozostaje czekać do następnego (miejmy nadzieje tak udanego) zlotu ogólnopolskiego!

Pozdrawiam.

Opublikowano

Keżor jesteś WIELKI :thumbup:

Ciekawe czyje miejsce zajął Bryniowóz :polew: :polew:

_________________________________________________

Mnie poszła cewka po drodze na zlocik, to wiekszość wie, ale że poszła druga w drodze powrotnej to już niewielu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:bag: :bag: :bag: szlak mnie trafia jak widze jak dobrze sie bawiliscie
Opublikowano

Keżor jesteś WIELKI :thumbup:

Ciekawe czyje miejsce zajął Bryniowóz :polew: :polew:

_________________________________________________

Mnie poszła cewka po drodze na zlocik, to wiekszość wie, ale że poszła druga w drodze powrotnej to już niewielu :wallbash: :wallbash:

A trzeba było dzwonić, ja miałam zapasową w schowku :)

i jakieś tam nie potrzebne pod maska tez by się znalazły... :tongue4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 19:09 _________________________________________________właśnie jak tam bryniowoz?

Opublikowano

Keżor jesteś WIELKI :thumbup:

Ciekawe czyje miejsce zajął Bryniowóz :polew: :polew:

_________________________________________________

Mnie poszła cewka po drodze na zlocik, to wiekszość wie, ale że poszła druga w drodze powrotnej to już niewielu :wallbash: :wallbash:

A trzeba było dzwonić, ja miałam zapasową w schowku :)

Dzięki :wink4: ale to już było przed samymi bramkami w KRK :( trochę chyba daleko od schowka :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.