Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

na wakacjach widziałem passata b5 fl całego w czarnym macie , pełna gleba koła coś 18 / 19 i właśnie przedni lewy błotnik miał w tych naklejkach , coś a'la manga - powiem szczerze że miało to wygląd i to nawet bardzo bardzo nieźle wyglądało :)

no miało, tylko że fura cała w macie, duże koło, sądzę że glebe też miał konkretną i wtedy to jakoś wygląda. Ale auto musi być pomodzone :) ja u siebie na pewno wykleje dekory, lusterko środkowe, pod maską plastiki i jakieś nieduże elementy wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Jak ja planowałem obklejenie dekorów, praktycznie wszyscy krytkowali ten pomysł :polew:

A teraz moda na dekory stickerbomb :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory wyglądają bajecznie :) ale jak większość forumowiczów twierdzi TO KWESTIA GUSTU :decayed: STICKERY bardziej odpowiadają młodemu pokoleniu :kox: Ja jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory wyglądają bajecznie :) ale jak większość forumowiczów twierdzi TO KWESTIA GUSTU :decayed: STICKERY bardziej odpowiadają młodemu pokoleniu :kox: Ja jestem za :good:

wiadomo, jak wujasowi przedstawiłem wizję wnętrza w mojej audioli (teraz mam dekory w drewnie) to powiedział że chyba mnie p0pierd0liło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stckerbomb jest fajny ale pod warunkiem ze pasje do auta a nie jest upchniety na sile tylko po to żeby byl. Mi osobiście szybko sie znudzilo i na wiosne napewno bedzie tam normlany lakier.

PS-Oklejone tylko dlatego ze zderzak w tym miejscu byl w podkladzie, napewno nie zniszczył bym w ten sposob ladnego lakieru.

30876328246913177084721.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory wyglądają bajecznie :) ale jak większość forumowiczów twierdzi TO KWESTIA GUSTU :decayed: STICKERY bardziej odpowiadają młodemu pokoleniu :kox: Ja jestem za :good:

wiadomo, jak wujasowi przedstawiłem wizję wnętrza w mojej audioli (teraz mam dekory w drewnie) to powiedział że chyba mnie p0pierd0liło :kox:

Mój ojciec powiedział że drewno wygląda o niebo lepiej ale nie pasi do kubłów i reszty całej :naughty: Stickery :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wypowiedział że do Audi nie pasuję, jak byłem na wilczych laskach takie oto Audi przyjechało i na żywo naprawdę robiło wrażenie.

d9de81c1dd4d.png

Nie jestem zwolennikiem tego typu tuningu ale też nie mówię, że jest to ble, fuj i w ogóle. Jak coś jest dobrze zrobione to może się podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roki1990

z glebą, różem i fest naciągiem opony prezentuje się dosyć dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego combi wygląda lepiej na szerokiej stali niż sedan :shocked:

ogólnie combi jest ładniejsze

Mnie tam ten stikers na masce nie urzeka, równie dobrze by wygladał w normalnym lakierze z tymi felgami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sticker jest tak tani, a szczególnie jak chcesz go nakleić na tak małej powierzchni, że zamów i załóż.

To nie felgi albo bodykit żeby teraz tu każdy się pytał jak będzie to u niego wyglądać w tym i w tym miejscu.

Jednak jak już jestem przy "mikrofonie" wg mnie może być ciekawie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie: Czy dobrze by wyglądał sticker bomb na hokeju w czarnej a4 b5 z zawiasem 1BE?

Bo się zastanawiam czy zakładać do swojej czy nie :mysli:?

wydaje mi sie ze niebedzie wygladal musi byc naprawe mega gleba i jakies fajne kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już hokej to pasiłoby jeszcze gdzieś pociągnąć temat np na bok zderzaka deko albo na próg - ale bez gleby i koła raczej ciemność widze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już hokej to pasiłoby jeszcze gdzieś pociągnąć temat np na bok zderzaka deko albo na próg - ale bez gleby i koła raczej ciemność widze :no:

w ogóle nie ma sensu tego robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już hokej to pasiłoby jeszcze gdzieś pociągnąć temat np na bok zderzaka deko albo na próg - ale bez gleby i koła raczej ciemność widze :no:

w ogóle nie ma sensu tego robić

Wg mnie w odwrotnej kolejności tzn: koło, gleba i później można próbować jak się komuś podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jeszcze ramka grilla i szeroka stal na na majtkowy niebieski i będzie kosa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...