Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki znaczek bym przyjął :D

Opublikowano
  • Autor

201202021346.jpg

A ja znaczek wyrezalem :kox: Mialem drugi i mi sie troche nudzilo :naughty:

masz termokurczliwego stickera? bo wygląda zacnie :naughty:

jak to zrobić krok po kroku hehe

Opublikowano

201202021346.jpg

A ja znaczek wyrezalem :kox: Mialem drugi i mi sie troche nudzilo :naughty:

masz termokurczliwego stickera? bo wygląda zacnie :naughty:

jak to zrobić krok po kroku hehe

Chyba każda naklejka typu stickerbomb jest termokurczliwa. kwestia cierpliwości, suszarki i zręcznych palców i gotowe ;)

Opublikowano

one nie są termokurczliwe, bo niby jak??? przecież wtedy wzór by sie zniekształcał, ona pod wpływem temp robi sie elastyczna :wink4:

Opublikowano

one nie są termokurczliwe, bo niby jak??? przecież wtedy wzór by sie zniekształcał, ona pod wpływem temp robi sie elastyczna :wink4:

No w zasadzie o to mi chodziło, tylko źle się wyraziłem :polew: Przy tej temperaturze pertole głupoty :embarrassed:

Opublikowano

Większość stickerbombów jest termokurczliwych więc można dostosować naklejkę do kształtu oklejanej powierzchni. Może się fragment trochę zniekształcić lecz jest to zauważalne dopiero z bliskiej odległości.

Opublikowano

to jak? próbuje ktoś z tym znaczkiem ?

Opublikowano

Beznadzieja taki znaczek w audi :thumbdown:

Stary golf, może i tak. Ale w audi nie pasuje.

Opublikowano

201202031348.jpg

I jak? :gwizdanie:

Opublikowano

nijak ma się to do reszty :thumbdown:

Opublikowano

kurde sam znaczek na tym dywanie wyglądał fajnie. Na budzie już średnio to się prezentuje

Opublikowano

Suabo.

Do niczego nie pasuje - póki co wygląda jak ozdoba z wesela którą zapomniałeś zdjąć..

Opublikowano

najlepiej umyj auto i wtedy zrob fotki, bo brud powoduje jeszcze gorszy efekt..

Opublikowano

Tez mi srednio pasuje, moze ramke grila na czarno hmmm :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 15:54_________________________________________________

najlepiej umyj auto i wtedy zrob fotki, bo brud powoduje jeszcze gorszy efekt..

A co ma do tego umyte auto? Raczej przy minus 20 tego nie bede robil. Chodzi tylko o to jak mniej wiecej sie prezentuje to na aucie.

Opublikowano

Wg. mnie wgl to niewygląda, nie trzyma sie kupy :gwizdanie:

Opublikowano

A co ma do tego umyte auto? Raczej przy minus 20 tego nie bede robil. Chodzi tylko o to jak mniej wiecej sie prezentuje to na aucie.

tak jak napisalem, moim zdaniem inaczej by to wygladalo przy czystym nadwoziu :) co nie zmienia faktu że tak jak piszesz, możesz walnąć ramkę na czarno, albo też obkleić stickerami, żeby kółka z czymś się komponowały.. :cool1:

Opublikowano

plus lusterka może wtedy by był efekt...

ja u siebie narazie mam lusterko wewnętrzne w stickerbombie, będą jeszcze dekory i konsola środkowa

imag0214640x482.th.jpg

Opublikowano

No jakby była na lekkiej glebie to lusterka by się nawet prezentowały, ale tak same pierścienie na grillu to nie trzyma się kupy :kwasny:

Opublikowano

No jakby była na lekkiej glebie to lusterka by się nawet prezentowały, ale tak same pierścienie na grillu to nie trzyma się kupy :kwasny:

Dokladnie :good: Zamiast o stickerach trzeba o gwincie myslec :kox:

Opublikowano

stickerbomb to jest groszowa sprawa, więc w sumie można by okleić obudowy lusterkek i proponuje jeszcze hokej i pomalować zaciski na czerwono a jakby stickerbomb nie pasował to można zdjąć. Koszta sa niewielkie a efekty widoczne :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.