Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kradzież BOBCATA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.W piątek ukradli mi Bobcata T250 jest to specyficzna maszyna gdyż ma gąsienice .Więc rzuca się w oczy i z tego co wiem nie ma ich dużo na rynku.

Może ktoś widział że u kogoś się ostatnio pojawił taki sprzęt proszę o info na pv.

Oczywiście czeka nagroda

przykładowe zdjęcie

images.jpg

Opublikowano

fck, teraz to już wszystko kradną :wallbash: EOT

Opublikowano

stoi na allegro jeden z czestocowy http://otomoto.pl/bobcat-K69282.html

Opublikowano
  • Autor

stoi na allegro jeden z czestocowy http://otomoto.pl/bobcat-K69282.html

to nie ten

ale :notworthy: [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 08:58_________________________________________________Bardziej mi chodzi o jakieś podwórka stodoły warsztaty itp. dziwne miejsca

Opublikowano

Takich maszyn nie kradnie się żeby wystawić je później na sprzedaż, ani na części, ktoś poprostu miał zapotrzebowanie na bobcata, najprawdopodobniej jakaś podrzędna firma. Współczuje straty bo sprzęt troche kosztuje, mam nadzieje że szybko ją odzyskasz.

Opublikowano

fck, teraz to już wszystko kradną :wallbash: EOT

zawsze kradli,bobcaty,koparki to chodliwy towar :naughty:

Opublikowano

Witam kolegę, dzisiaj jechałem w kierunku lublina, i w okolicy Krasnegostawu stały na budowie dwa identyczne bobcaty, spieszyło mi się wiec nie miałem jak zrobić fotek.

Opublikowano

kujjwa jak można ukraść tak wielką i ciężką maszyne???

latam sporo po Polsce więc oczy będę miał szeroko otwarte.

pozdr

mario

Opublikowano

Pewnie na przyczepie stał,podpieli i odjechali

Opublikowano

kilka lat te,mu mojemu sa siadowi zaje....bali w nocy koparkę 4CX-a

znalazła sie po miesiącu, przez przypadek, 400km od domu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

już :confused4: myślałem ze widziałem a tu patrze na ogłoszenie ze na gąsienicach a ta co widziałem to na kołach jest

Opublikowano

już :confused4: myślałem ze widziałem a tu patrze na ogłoszenie ze na gąsienicach a ta co widziałem to na kołach jest

też widziałem na kołach ostatnio i pomyślałem o tej :gwizdanie:

Opublikowano

gdzieś w okolicach budujących się odcinków autostrady też można rzucać okiem - może ktoś nie świadomy kupi okazyjnie i będzie sobie coś dłubał w ziemi - będę miał oko na taki sprzęt :good:

Wąski podrzuć może jakieś znaki szczególne, jak są :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gdzieś w okolicach budujących się odcinków autostrady też można rzucać okiem - może ktoś nie świadomy kupi okazyjnie i będzie sobie coś dłubał w ziemi - będę miał oko na taki sprzęt :good:

Wąski podrzuć może jakieś znaki szczególne, jak są :wink4:

znaki :mysli: ogólnie to że jest na gąsienicach bo jest ich na prawdę mało i był po lakierze więc wyglądał jak nowy :)

Na policji szukają :kwasny:

Opublikowano

gdzieś w okolicach budujących się odcinków autostrady też można rzucać okiem - może ktoś nie świadomy kupi okazyjnie i będzie sobie coś dłubał w ziemi - będę miał oko na taki sprzęt :good:

Wąski podrzuć może jakieś znaki szczególne, jak są :wink4:

znaki :mysli: ogólnie to że jest na gąsienicach bo jest ich na prawdę mało i był po lakierze więc wyglądał jak nowy :)

Na policji szukają :kwasny:

przeglądasz regularnie allegro ? :mysli: może warto zrobić wycieczkę po okolicznych wypożyczalniach sprzętu budowlanego ? szrotach ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

gdzieś w okolicach budujących się odcinków autostrady też można rzucać okiem - może ktoś nie świadomy kupi okazyjnie i będzie sobie coś dłubał w ziemi - będę miał oko na taki sprzęt :good:

Wąski podrzuć może jakieś znaki szczególne, jak są :wink4:

znaki :mysli: ogólnie to że jest na gąsienicach bo jest ich na prawdę mało i był po lakierze więc wyglądał jak nowy :)

Na policji szukają :kwasny:

przeglądasz regularnie allegro ? :mysli: może warto zrobić wycieczkę po okolicznych wypożyczalniach sprzętu budowlanego ? szrotach ? :rolleyes:

pewnie że tak
Opublikowano

szczerze nikt nie kradnie takiego sprzętu zęby później bujać sie z nim, pewnie gdzieś na drugim końcu polski ktoś złożył zamówienie na to lub na ukraine pojechał bobcat

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pojawiły się jakieś informacje na temat BOBCAT'a?

mi jakoś utkwił w pamięci i cały czas się rozglądam jest ich trochę w moim mieście ale wszystkie na kółkach.

2qup2wx.jpg

Opublikowano

mile_end takiego jak pokazałeś na zdjęciu na polskich budowach są tysiące.

Opublikowano

wiem dlatego codziennie sobie o skradzionym z a4-klubu przypominam

bo codziennie widuje

na otomoto jest jeden taki pojazd

http://otomoto.pl/bobcat-K69282.html

ale o nim juz chyba była mowa

w każdym razie dla potomnych

2it4xtu.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.