Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Markowy olej z beczki i z bańki


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Do wczoraj bylem zwolennikiem oleju Elf jednak dzisiaj po zalaniu mobila 10W40 (z beczki) normalnie jestem w szoku. Motorek jest cichutki jak nigdy. Jakis czas temu zalany byl rowniez mobilem, ale z 4 litrowej banki. Wtedy bardzo czesto stukaly mi popychacze. Smiem twierdzic, że produktów w większych opakowaniach sie nie podrabia..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Na to nie ma reguły.Wszystko zależy gdzie kupujesz.Gadałem kiedyś z facetem i mówił , że pojawili się kiedyś u niego w kolesie i chcieli puste opakowania po olejach.Do jakich celów to można się domyślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to do jakich cełów HUGO no co ty ja zabierałem takie beczki na złom z maszyn czyli wióry z frezarki tokarki i tal dalej , duza beczka duzo wiór wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to do jakich cełów HUGO no co ty ja zabierałem takie beczki na złom z maszyn czyli wióry z frezarki tokarki i tal dalej , duza beczka duzo wiór wejdzie

Dzo-Dzo , ale oni zbierali małe opakowania po olejach.4 i 5 litrowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu kupic albo beczke albo opakowanie 20 litrowe i zawozic olej do warsztatu - oczywiscie zawsze istnieje ryzyko ze ci cos innego wleja ale juz mniejsze!! a najlepiej chyba oleje i filtry wymieniac samemu - chyba ze ktos ma auto na gwarancji albo zmuszony jest do serwisowania w ASO z innych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo , ale oni zbierali małe opakowania po olejach.4 i 5 litrowe :wink4

Tak. Po małej modyfikacji służą jako pojemniki na śrubki , nakrętki itp. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys slyszalem ze prawie wszystkie oleje pakowane w 4,5 litr banie to sa rozlewane w rafinerii gdanskiej oprocz inportu z USA puszek z Texaco :shocked:

Motul rozlewa olej tylko we Francji, w PL nie rozlewany na pewno jest także valvoline i agip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...