Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Formuła 1 2008


Yelo

Rekomendowane odpowiedzi

Robert - :notworthy:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 20:41 _________________________________________________hamxr3.png

Robert powinien mu flachę za to postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka w oku, o tym będą uczyć w szkołach :th:

no :) :) :),Mazurka grali,łezki były dwie :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p*********smy w gale ale w F1 number one!!! ja postawilem na Roberta 10f untow i wygralem 140 funtow !!!!!!!!!!!!!! , wiec z Euro 2008 jestem :( ale F1 bylo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE DLA ROBERTA I TEAMU!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Ja wczoraj od 20 okrazen do konca mialem puls 5000, a im mniej kolek do konca tym wiekszy...Zestaw glosnikow, jak w kazde GP bardzo, bardzo glosno, wczoraj prawie max, na granicy tolerancji jakosci odsluchu i wylotu szyb w domu.

Po wyscigu flaga na :audi: i z klaksonem rundka miasto-wies, okrzyki KUUUUBICAAAAAAAAAAA!!!!!!!! i caly czas sygnal! Tak uczcilem pierwsze zwyciestwo Roberta Kubicy w GP F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wczorajszego dnia byly dwie rzeczy,ktore powodowaly,ze lezka sie krecila w moim oku-szczescie dziecka,albo jego cierpienie-doszlo jescze cos...wygrana Polaka w Formule 1... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ciesze sie z cudzego nieszczescia, ale Najlepsze jest to ze Hamilton ruszy max z 11 pozycji startowej :kox: Chociaz :mysli: to nie bylo nieszczescie Lewisa, tylko szczescie Roberta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero 14 zobaczymy co 14 na kwalifikacjach :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 12:00 _________________________________________________stawiam 4 w kwalifikacjach :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero 14 zobaczymy co 14 na kwalifikacjach :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 12:00 _________________________________________________stawiam 4 w kwalifikacjach :th:

Ile postawiłeś/utopiłeś? :polew:

A tak na poważnie, mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą (to 6 pole - przepraszam, jednak z 5 startuje ) i Robcio będzię na podium.

Może ma pełny bak i będzie tylko jedno tankowanie ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 14 na polsacie i polsacie sport. Poza tym na premiere sport 3 i RTL Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...