Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć?:decayed:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

kręcenia nie będzie końca:grin:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Dobrze są ;)

myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:

ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gwint im niżej tym mięcej niestety, chyba ze masz opcje z regucją twardości:decayed:

mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć?:decayed:

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Teraz jest "w porzo" ;)

Można się bawić i kręcić :D

kręcenia nie będzie końca:grin:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Dobrze są ;)

myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:

ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink:

na przyszły sezon air:JC_fan:

tak to wygląda, i jeździ się optymalnie :decayed:

imag0008gl.jpg

a w międzyczasie kratki:wink:

imag0011th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokładki i progi w kolor i jest git :D

pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dokładki i progi w kolor i jest git :D

pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć:jerk:

klapa US jest? :naughty: Może gdzieś pisałeś, ale mogłem nie zauważyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co:wallbash:

Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie :grin:

a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?:decayed:

Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy :D

coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu?:grin:

Ręcznym? To jaką Ty musisz mieć siłę w łapach, że potrafisz nim ostro zahamować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia reuglacji linki :decayed:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 14:00 ----------

no i już:decayed:

imag0448c.jpg

gwint + polskie drogi:jerk:

imag0463b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Trochę przesadzasz bo wystarczy stara tablica w bagazniku, w razie czego przyklejasz i po sprawie.

Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:

Trochę przesadzasz bo wystarczy stara tablica w bagazniku, w razie czego przyklejasz i po sprawie.

Ale co kto lubi.

ja od czasu założenia zrobiłem ponad 3kkm i nikt nie miał z blachą problemów, z brakiem przedniej zresztą też:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przecież ori kanta rejestracje w wydziale wyrobić i taką zamontować, wtedy niebiescy mogą ci nagwizdać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:

U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow.

Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić.

dzięki za info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...