Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fisik już na pokładzie, chociaż nie mam podpiętych jeszcze wszystkich czujników:decayed::jerk:

imag0508o.th.jpg

imag0507a.th.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sądząc po pikczersach wykrzesałeś coś z tego licznika? Fis już balanga jak nowy?:D

Opublikowano
  • Autor
sądząc po pikczersach wykrzesałeś coś z tego licznika? Fis już balanga jak nowy?:D

pewno, chociaż nie powiedziałeś, że jest z C5:wink:

Opublikowano

To pewnie wiesz, ze będzie problem ze wskazaniem paliwa?

Opublikowano
  • Autor

nie ma, jest inny problem, oszukuje mi prędkościomierz:decayed:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

i znikło mi podświetelnie przycisków i klimatronica, wydaję mi się, że to wina ściemniacza:wink:

Opublikowano

jak z c5? :> siedział w brejdakowej a4 b5 1.8t poliftowej... najwidoczniej ktoś już coś działał z tym licznikiem... :]

Opublikowano
  • Autor

po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Opublikowano

Zajrzyj do tematu zlotu Leszna, wstępnie jest termin ustawiony na zlocik :naughty:

Opublikowano
po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Na każdych tarczach jest C5 :)

Opublikowano
  • Autor
po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek :decayed:

Na każdych tarczach jest C5 :)

nie wiedziałem, nie jestem obeznany w temacie, Maks, oszukuje mi prędkoścomierz, jak to ugryźć?:decayed:

Opublikowano

Ile oszukuje?

Opublikowano
  • Autor

około 20 :wink:

Opublikowano

To był anglik? Jak tak, to musimy Ci wsad zmienić ;)

Opublikowano
  • Autor

tak to angol:kwasny: how to?:decayed:

Opublikowano

Się zgadamy i Ci zmienię, bo mam wsady do Twoich zegarów ;)

Opublikowano
  • Autor

pasuje, pod koniec przyszłego tygodnia można coś ogarnąć + jakaś sesja:decayed: także będziemy w kontakcie:wink:

Opublikowano

Nie za duzo wymagasz? :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

Opublikowano
dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

A jakie ET? Dawaj 215:naughty:

Opublikowano
  • Autor
dam Ci przymierzyć jedną 19':grin:

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ----------

moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?

A jakie ET? Dawaj 215:naughty:

bodajże 35:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.