Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spawales czy szpachla?

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
spawales czy szpachla?

zywica :wink:

Opublikowano
spawales czy szpachla?

zywica :wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

po świętach idzie w podkład:jerk: a do tego błotnik i drzwi..

imag0772h.jpg

Opublikowano

to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

Opublikowano

A ja mam takie pytanie. Byłem u lakiernika i chciałem malować dokładki, a ten mi na to, że trzeba dać minimum 3 warstwy podkładu, że plastik nie jest przystosowany pod malowanie, że byle kamyk i mi płatami zacznie odchodzić lakier itd. Jak to z tym jest bo już sam nie wiem?

Opublikowano

Czorny, wrzuć foto rozwalonej bryki :decayed:

Opublikowano
Czorny, wrzuć foto rozwalonej bryki :decayed:

nieśmieszne:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

Opublikowano
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

Dobry pomysł ,zawsze można wrócić do ori koloru wtedy.

Opublikowano
  • Autor
A ja mam takie pytanie. Byłem u lakiernika i chciałem malować dokładki, a ten mi na to, że trzeba dać minimum 3 warstwy podkładu, że plastik nie jest przystosowany pod malowanie, że byle kamyk i mi płatami zacznie odchodzić lakier itd. Jak to z tym jest bo już sam nie wiem?

dokładka jest chropowata, maluje ją podkładem uzupełniającym/wypełniającym czy jak to się tam nazywa na dwa razy, wychodzi gładki i ładny :wink:

Opublikowano

ogólnie przeraża mnie to, że ten rok był tragiczny pod względem stłuczek/wypadków wśród znajomych... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Czorny, wrzuć foto rozwalonej bryki :decayed:

ale z Ciebie dowcipniś.. już rozebrana:facepalm:

Opublikowano
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

no to w takim razie będzie ok :P

Opublikowano
  • Autor
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

Dobry pomysł ,zawsze można wrócić do ori koloru wtedy.

otóż to :decayed:

Opublikowano
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze

Opublikowano
  • Autor
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze

folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy?

Opublikowano
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze

folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy?

nie pamietam juz ale ja bralem wiekszy bo szly lustra tez folia, koszt foli 250zl plus 250zl robocizna, polecam wal odrazu folia slupki i te trojkaciki male

Opublikowano
  • Autor
to zrób odrazu klamki i lustra w kolor :P chyba, że masz plany na czarne akcenty np dach :P

dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany:wink:

plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze

folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy?

nie pamietam juz ale ja bralem wiekszy bo szly lustra tez folia, koszt foli 250zl plus 250zl robocizna, polecam wal odrazu folia slupki i te trojkaciki male

ja słupki lustra, trójkąciki mam w macie:grin:

Opublikowano

a dach polysk czy mat? mysle ze mat bo inaczej to wiocha:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.