Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To kiedy kreska? :drunk: I flaszka za SWAP'a? :whistling:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Ale idzie w parze,ze spalaniem:decayed: a poważnie good work dobrze wygląda a jeszcze lepiej chodzi:naughty:

jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne :banan3:

:grin: to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6

Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi :facepalm: Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne :grin:

troche mu udrożniłem oddychanie i mruczy :jerk:

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 21:52 ----------

:whistling:

O3nHX55.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po CAN?

Opublikowano
po CAN?

Hah, on by sobie dał jaja uciąć, a by przejściówki nie kupił :grin:

Opublikowano
  • Autor
po CAN?

czekam na emulator i zmieniarkę usb :wink:

Opublikowano
po CAN?

czekam na emulator i zmieniarkę usb :wink:

Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
po CAN?

czekam na emulator i zmieniarkę usb :wink:

Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz :decayed:

Niech będzie jak należy :decayed:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 23:44 ----------

jutro idą w ołówkowy grafit :wink:

D8At5y4.jpg

Opublikowano

dzieje się widzę:oklasky: a wiosny nie widać:pilot:

Opublikowano

Działaj działaj :kox:

Opublikowano

Jak tego co, to jutro, tzn w środę, wpadnę z gratami i porezamy te bixy moje :decayed: Wszystko zależy od czasu :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jak tego co, to jutro, tzn w środę, wpadnę z gratami i porezamy te bixy moje :decayed: Wszystko zależy od czasu :wink:

Jawor w piątek, w czwartek mnie do roboty wygonili :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Swap już zprogressowany? czy jeszcze trwa?

już latam od dobrego tygodnia, swap zajął mi półtora tygodnia, jest kilka rzeczy, które są jeszcze do ogarnięcia typu czujnik wsteki, jeden czujnik abs musze wymienić, a tak pozatym to rwie suty :naughty:

a tu świeżutko pomalowane felgi(robione cegłą)

n2vEuaE.jpg

Opublikowano

fajnie wyszło, pistolcem malowane?

Opublikowano
  • Autor
fajnie wyszło, pistolcem malowane?

elegancko wyszło, tak pistoletem, jutro zrobie lepsze foty:wink:

Opublikowano
fajnie wyszło, pistolcem malowane?

elegancko wyszło, tak pistoletem, jutro zrobie lepsze foty:wink:

Fajny kolorek, dobrze wyszło ;)

Opublikowano

fajny kolor czekam na lepsze foto:naughty:

Opublikowano
  • Autor

przód troszke niżej i będzie cacy :wink:

1CFLMNu.jpg

Opublikowano

srebrne bardziej mi się podobały ale może zdj lipa bo chyba sandałem je robiłeś

Opublikowano

klamki w kolor auta dawaj ;x ;x.. jakis dystans tam wpadnie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.