Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ledzióchy Ci się spodobały moje, powiadasz :guma:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

Opublikowano
  • Autor
Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

nie bardzo mam czym, a jak mam nagrywać telefonem to się mija z celem, ryczenia na pewno nie pożałujesz, tylko, że wtedy o ciszy w środku też zapomnij :grin:

Opublikowano

No posłuchał bym jak właśnie akurat twoja chodzi. :) Spróbuj telefonem moze akurat wyjdzie. :)

Opublikowano

on właśnie nagrał filmik i nie może bo nie ma konta na yt więc ja to wstawiłem

trzymaj typie

https://www.youtube.com/watch?v=SUTdkz1v-rg

Opublikowano

Jak ten filmik był wstawiany w 2008 roku, a on 2.4 wsadzal w tym roku...

Opublikowano
  • Autor
Jak ten filmik był wstawiany w 2008 roku, a on 2.4 wsadzal w tym roku...

detektyw :przebiegly: chodzi podobnie :decayed:

Opublikowano

A co mi z tego 'podobnie'? Posłuchał bym jak twoja pracuje a nie jakas inna :D

Opublikowano

Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

na soundchecku raczej nie masz szans :decayed: ale na sofcie mnie zrobisz :whistling:

Opublikowano
Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

nie wiem czy działa PW czorny ale tu napisze bo jakieś problemy mi wyskakują, a kiedy jest otwarcie?

Opublikowano
Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

na soundchecku raczej nie masz szans :decayed: ale na sofcie mnie zrobisz :whistling:

bez softa Cię zrobi jak chce :whistling: Wiem co mówię :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

nie wiem czy działa PW czorny ale tu napisze bo jakieś problemy mi wyskakują, a kiedy jest otwarcie?

VAGLUBUSKI.PL • Zaloguj się

Opublikowano
Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

na soundchecku raczej nie masz szans :decayed: ale na sofcie mnie zrobisz :whistling:

Szpoko szpoko, środkowy wylatuje i downpipe będzie :decayed:

Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed:

A no :grin:

Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki :naughty:

na soundchecku raczej nie masz szans :decayed: ale na sofcie mnie zrobisz :whistling:

bez softa Cię zrobi jak chce :whistling: Wiem co mówię :decayed:

I dobrze mówisz :naughty:

Opublikowano
Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

Opublikowano
  • Autor
Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

mu chyba bardziej chodzi o dźwięk na przelocie :naughty:

Opublikowano

Super projekt :wink:

Ja wiem z autopsji że z 2.4 krótka droga do 2.8 ;) Tobie też auto się lekko buja przy przygazuwce ?

Opublikowano
  • Autor
Super projekt :wink:

Ja wiem z autopsji że z 2.4 krótka droga do 2.8 ;) Tobie też auto się lekko buja przy przygazuwce ?

Buja się w zakresie obrotów 5 - 6 tys, ale to raczej normalne, w końcu to V :decayed:

Opublikowano

Przyjemne uczucie :decayed: A zauważyłeś gorsze prowadzenie po obciążeniu przodu v-aukom ?

Opublikowano
Przyjemne uczucie :decayed: A zauważyłeś gorsze prowadzenie po obciążeniu przodu v-aukom ?

To w 1.6 było jakiekolwiek prowadzenie? :decayed: 1.6 jest nawet gorzej o sytuację śmiertelną, w Polsce mało dróg, gdzie ten potwór mógł się rozpędzić :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.