Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
nie mam niestety, tylko takie coś znalazłem :decayed: apropos piłowania nadkola :grin: mam ten sam problem u siebie :kox:

nawet nie maluje, to bez sensu :decayed: najpierw rolka :naughty:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

XSaCva8.jpg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy tam piłujecie nadkola,a ja szoruje rurkami od klimy po asfalcie:facepalm:

czorny kiedy jakaś ustawka?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

dystans mi pekł, nie masz może skręcić jakiegoś na szybko, musze odesłać i czekam na nowy komplet, później możemy się ustawic Mariusz :wink:

Opublikowano

ja mam 20mm jak chcesz :P

Opublikowano

wydałem 3x5 i jedną 10tke niedawno coś Ty z nim robił:naughty:

Opublikowano
  • Autor
wydałem 3x5 i jedną 10tke niedawno coś Ty z nim robił:naughty:

jak mogłeś, potrzebuje dwie piątki na przód :decayed: i 2x 15mm na tył, tym razem chyba stalowe :grin:

Opublikowano

Robi robotę felga :)

Opublikowano

jak mogłeś, potrzebuje dwie piątki na przód :decayed: i 2x 15mm na tył, tym razem chyba stalowe :grin:

z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie) :disgust:

Opublikowano
  • Autor

jak mogłeś, potrzebuje dwie piątki na przód :decayed: i 2x 15mm na tył, tym razem chyba stalowe :grin:

z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie) :disgust:

oby nie było takich problemów, się okażę :decayed:

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 14:16 ----------

małe ogarnięcie pod maską, musze jeszcze wymyślić inne mocowanie pod stożek, podszybie liftowe i będzie bajka :wink:

5TlltfA.jpg

Opublikowano
  • Autor
wsadź stożek w kega od heinekena :decayed:

nie stać mnie na tego hainekena :grin:

Opublikowano
wsadź stożek w kega od heinekena :decayed:

nie stać mnie na tego hainekena :grin:

no to w wiadro :grin:

Opublikowano

czorny masz porównanie jak pracuje silnik ze zwykłym filtrem powietrza a ze stozkiem?

Opublikowano
  • Autor

wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

Opublikowano
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

Opublikowano
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra :naughty: bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory

a stożki są K&N duże za 104 zł

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz?

Opublikowano
  • Autor
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra :naughty: bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory

a stożki są K&N duże za 104 zł

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz?

plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy :decayed:

Opublikowano
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra :naughty: bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory

a stożki są K&N duże za 104 zł

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz?

plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy :decayed:

też mam zamiar doprowadzic z kratki tylko boję ze może łapać wodę:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra :naughty: bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory

a stożki są K&N duże za 104 zł

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz?

plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy :decayed:

też mam zamiar doprowadzic z kratki tylko boję ze może łapać wodę:kwasny:

coś na pewno da się wymyślić, teraz nie mam obrazu, jak będę się za to brał dam znać, szybko hainekena nie kupie, bo przeszedłem na abstynencję :grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.