Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale black piano nie widac :decayed: wrzuciłem jako podpowiedz na kolejnego moda :naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde trochę niefajna jest taka mała niekonsekwencja w środku...:thumbdown: Kierownica do tiptronica, a skrzynia manual, dekor z napisem quattro, a tu ośka :kwasny: Niby nic, ale jakoś tak razi po oczach :decayed:

Opublikowano
Kurde trochę niefajna jest taka mała niekonsekwencja w środku...:thumbdown: Kierownica do tiptronica, a skrzynia manual, dekor z napisem quattro, a tu ośka :kwasny: Niby nic, ale jakoś tak razi po oczach :decayed:

na fotelach RS4 a pod maską.. :decayed:

A tak poza tym to wnętrze dupe urywa :jerk: ale przy takim wyglądzie zewnętrznym nie mogło być inaczej

Opublikowano

Właśnie... Mogłeś brać budę od Duffiego, żeby Ci do dekorów pasowała :decayed:

Opublikowano

Zrobil wszystko co mogł i jest git! Nie czepiajcie sie ze to i tamto.

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

:) zawsze mogl miec mlodszego :kox:

Opublikowano
  • Autor
Kurde trochę niefajna jest taka mała niekonsekwencja w środku...:thumbdown: Kierownica do tiptronica, a skrzynia manual, dekor z napisem quattro, a tu ośka :kwasny: Niby nic, ale jakoś tak razi po oczach :decayed:

sama poducha raczej wyleci na rzecz zwykłej, bo wyglaa jak w 80 :decayed: a dekor mnie jakoś nie razi, dostałem do kompletu ze skorą i tak zostaje :wink:

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

dokładka z cupry on board, leży jak należy myśle :naughty:

MzPJHu.jpg

Opublikowano

siadło za***iście, rzuć wysokościami do błotnika:wink:

Opublikowano

założyłeś bez zdejmowania zderzaka? :naughty:

Opublikowano

A po co zderzak ściągać? :D

...wyciapane z tapatalka...

Opublikowano
  • Autor
założyłeś bez zdejmowania zderzaka? :naughty:

gimnastyka :decayed:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

siadło za***iście, rzuć wysokościami do błotnika:wink:

musze przemierzyć dokładnie, ustawiałem na 57,5 ale mogło się ułożyć troche niżej, bo ostatnio przycieram co nie miara :grin:

Opublikowano

to zderzak s4 robi taką robotę, bo ja mam przód na 58,5, a od zderzaka do ziemi jeszcze sporo miejsca:kwasny:

Opublikowano

Ale tu przednie koła ewidentnie w dołkach siedzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ale tu przednie koła ewidentnie w dołkach siedzą :decayed:

GjD0Z3.jpg

:przebiegly:

Opublikowano

Czorny teraz to bedzie się w esowych zderzakach mierzyć glebe nie do nadkola a do dokladki:decayed:

Opublikowano

panie tym sie jeździć nie da!

Opublikowano

Konkret :thumbup1::thumbup1: albo grubo albo wcale :banan:

Opublikowano
panie tym sie jeździć nie da!
trzeba uwazac:grin: mam tak samo:decayed:
Opublikowano

Tak patrze i żałuje, że nie zdecydowałem się na zderzak s4, jest kosa :decayed:

Opublikowano

Pięknie siadlo szybko nie polatasz już :P

Opublikowano
Ale tu przednie koła ewidentnie w dołkach siedzą :decayed:

http://i.cubeupload.com/GjD0Z3.jpg

:przebiegly:

ramka pod tablice pasuje jak kórwie majtki :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.