Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przykładowa cena z montażem u czesława to 6,5k na poduszkach dunlopa, jeden kompresor i butla 20 litrów

można se samemu zamontować, dać rubeny, złączki plastikowe, kompresor od materaca, butle lpg i wyjdzie 2,5k :grin:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

instalacje dobry hydraulik zrobi taniej:grin: i to w miedzi:naughty:

tu jest zestawik z homologacją

Audi A4 (1994-2002) Air Suspension Air Ride | Air Lift Performance - Air Ride and Air Management Systems

Opublikowano
8k za air? Pojebalo, chyba full opcja z montazem

niewiem czy widzieliscie ale na allegro juz od jakiegos czasu sa zestawy "podstawowe" za ok 8tys..... z tym ze niby maja atest :wink:

Opublikowano
za 8k to wole zaprosić Ewe Farną na OEMa :grin:
eee jakby co to 30-31 sierpnia mozemy miec Cleo na własność :whistling::naughty: idziecie do tego ?
Opublikowano
poruwałem bycze jaja, w drodze na nyse, porozdapadły sie jak orzechy...

http://i.imgur.com/QT9XLb0.jpg

przyszedł czas na coś mocniejszego, wpadły odboje z busa :grin:

http://i.imgur.com/ZVisDoQ.jpg

w zwiażku z rozbieraniem całości urwałem jeszcze troche centymetrów :kox:

foto spoconym sandałem

http://i.imgur.com/UjpqJcZ.jpg

jaka srednice zewnetrzna maja te nowe odboje?

Opublikowano
  • Autor

8cm

Opublikowano

Gdzieś to dorwal?

Opublikowano

Jak dobry air może kosztować 2800zł jak dobry gwint kosztuje 5k+ :wink:

czorny, auto masakra, pomacam na evencie :jerk:

Opublikowano
  • Autor

nie ma co macać jest padaka :facepalm:

Opublikowano
nie ma co macać jest padaka :facepalm:

Już nie przesadzaj, w mojej ocenie jest na dobry z plusem :wink:

Opublikowano

czorny, auto masakra, pomacam na evencie :jerk:

też będę chciał podjechać:whistling:

Opublikowano
  • Autor
nie ma co macać jest padaka :facepalm:

Już nie przesadzaj, w mojej ocenie jest na dobry z plusem :wink:

tylne nadkola to zenua, nawet nie wiecie jak żaluje teej rolki :decayed::facepalm:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

czorny, auto masakra, pomacam na evencie :jerk:

też będę chciał podjechać:whistling:

to szukaj mnie :naughty:

Opublikowano

Jak dobry air może kosztować 2800zł jak dobry gwint kosztuje 5k+ :wink:

czorny, auto masakra, pomacam na evencie :jerk:

z tym ze te 2800 to cena za osprzęt, gwint musisz dokupić:whistling: tak wiec podstawa z gwintem dobrym i tak wychodzi z 5koła:whistling: Po lublinie jeżdzi juz 3 sezon człowiek i nie narzeka:wink: to jak spawanie FMIC, jedni mówią że za 2tys lepiej zrobic w firmie, a ja twierdze że byle spawacz ogarnie za 1/4 ceny to samo:wink: aluzja do zrobienia okuć:wink:

Opublikowano

Z airem nożna każde prędkości rozwijać?

Tapnięte z iphona

Opublikowano
Z airem nożna każde prędkości rozwijać?

Tapnięte z iphona

Nożna każde.

by Note 2

Opublikowano

Sry można :decayed:

Bo gdzies słyszałem ze max 120km/h :OMG:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
poruwałem bycze jaja, w drodze na nyse, porozdapadły sie jak orzechy...

http://i.imgur.com/QT9XLb0.jpg

przyszedł czas na coś mocniejszego, wpadły odboje z busa :grin:

Auto miazga, strasznie się jaram, może wpadnę na chwile na rejsizm to obejrzę na żywo :). Zamiast pchać te "bycze jaja" i inne wynalazki, nie lepiej poliuretany wstawić? I nie martwisz się, że podczas jazdy Ci się rozpadnie :wink:.

Opublikowano

Równie dobrze może zaspawać amory :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.