Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Czorny film poproszę :)

Tapnięte z iphona

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
y9ebumeh.jpg
Opublikowano

Koła już zdjęte, więc działa :grin:

Opublikowano

nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?

Opublikowano

On to wszystko na wariata lubi składać na chwilę przed jakimś zlotem :decayed:

Opublikowano

pier**lony :slina:

Opublikowano
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?
nie zdążą wyschnąąąćć :grin: a Czorny pewnie taki nagrzany, że nawet o tym nie myśli :decayed:
Opublikowano
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?
nie zdążą wyschnąąąćć :grin: a Czorny pewnie taki nagrzany, że nawet o tym nie myśli :decayed:

w sumie jak opuści to i tak nie bedzie widać:grin:

Opublikowano

tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje :wink:

Opublikowano
tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje :wink:

mapet ma takie zestawy u siebie w ofercie, także pewnie idzie coś takiego samemu zrobić:wink:

Opublikowano
tak się zastanawiam czy dało by radę zrobic prosty zestaw, tylko na przód, najlepiej z taką pojedynczą poduszką żeby tylko unieść auto z 5cm przed wjazdem do garażu itp :eusathink:musze zobaczyć u ciebie jak poskładasz jak to się na zakrętach zachowuje :wink:

Da się ;) Mam już opracowany projekt, tylko czasu brak na realizację :facepalm:

Opublikowano
:naughty: to czekaj z tym do wakacji zrobimy dwa komplety :kox:
Opublikowano

Mnie ciekawi stabilność auta przy większych prędkościach na tanich zestawach, czekam na efekt czorny

Opublikowano
  • Autor
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?

od czesława takowe by były, tu trafił sie cały :kox:

Opublikowano

daj no mnie fotke o ktora cie prosilem..... tych mocowan u gory, bo na tym foto ciula widac

Opublikowano
nie miałeś mieć malowanych okuć i amorów?

od czesława takowe by były, tu trafił sie cały :kox:

to te niemcowe? :whistling:
Opublikowano

Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

Opublikowano
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

No nie wiem czy byś później chciał kredyty płacić :grin:

Opublikowano
Czorny lecisz z tematem w tempie ekspresowm, też bym tak chciał :decayed:

No nie wiem czy byś później chciał kredyty płacić :grin:

mi to pisał że musi palić na zime klepką z własnego pokoju przez to auto, bo na węgiel nie bedzie:decayed:

Opublikowano

Ja mu swoje 8 ton deputatu moge odpalić :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.