Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiera git, sam mam taka i kminie czy da rade zrobic podglaszanie i zciszanie radia badz sterowanie od tempomatu podpiac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera git, sam mam taka i kminie czy da rade zrobic podglaszanie i zciszanie radia badz sterowanie od tempomatu podpiac:decayed:

ja bym chciał chociaż sobie to podświetlić:decayed: ale już pojawią się problem, bo nie mam tasmy od tipa i brakuje miejsca na wtyczke:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miałeś?:decayed:

ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miałeś?:decayed:

ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć:wink:

do 59cm możesz śmiało zejść:wink:

DSC_0021.jpg?t=1349132326

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 59?:decayed: jakie parametry felgi? ja mam 8j, et 44, oponka 225/40

sadasvdaa.jpg?t=1338042772

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Po 62 będzie git, ja mam 61,5 i chyba 62 albo 62,5 :wink:

jak znajde troche czasu, to zabiore się za kręcenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

zejde do "bezpiecznego" 62~, tylko musze wyjąc cały amor, bo mam zapeczoną nakrętke:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40

jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink:

sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:

przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed:

ET mam 44:wink:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Nawet ładne ;p

Szykuje mi się wyjazd do Kąkolewa na dniach, więc może w końcu się uda ogarnąć Twoje zegary ;)

no w końcu można by ogarnąć temat, zaczyna mnie to irytować:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suty amelinium :naughty:

pavulonik melduj na urodzinach w niedziele :thumbup1::naughty:

nie ma czym Mój Drogi, a4 seria, a8 bez przodu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...