Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4 - E46 330ci ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stukanie zniewelowane, okazalo sie ze gdy poprzedni wlasciciel montowal kompresor a pozniej go wyciagali to zostawili maly wezyk od oleju ze sruba, ktora tarabanila o kolumne. Teraz jest cisza :D

W miedzyczasie w aucie zamontowalem short shifter, fajna sprawa ;)

Teraz przymierzam sie do DYNAVINU no i nowe fele na lato, BBS CH sprzedane :naughty:

Opublikowano

Mam fajne 18" w graficie na lato - przód 8" pod 225/40 i 9" pod 255/35 ;) Jak nówki.

Opublikowano

i jak z ta waga ile wazy taka 3.0?

1430 kg

Genialnie to on olej wciąga :polew:

Nie jest tak źle, zależy jaką oliwę się leje. Twój ALT też nie jest święty w tym temacie. :gwizdanie:

Ponoć estrowego nie bierze ale nie wiem czy to prawda :wink4: No mój żre również ale będzie swap na 1.8T :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ciagle zimowy setup, jeszcze z 2 tygodnie...

P3030536j_rxwqren.jpg

Takie tam na podwórku :P

P3030551j_rxwqree.jpg

BTW, gdzie sie podzialy emoty i opcja ich wstawiania w nowej wersji forum??

Opublikowano

w ustawieniach musisz je sobie włączyć :banan:

Opublikowano

Coś ty zrobił z kierunkami...:blink: wkładaj z powrotem białe. :cygaro:

Była niedawno na allegro bardzo podobna do Twojej 2001r za 34tys. Miała dodatkowo navi i szyber.:wink4: W moment poszła.

Opublikowano
  • Autor

Nie bedzie bialych,bo sa nudne. Tak jakby ich nie bylo,a do czarnej nerki w ogole nie pasowaly. Pomaranczki w tym kolorze wygladaja super i zostaja ;)

Opublikowano

bryczka niczego sobie :thumbup1:

Opublikowano

Lepiej z pomarancza !

Opublikowano

Pewnie, że lepiej. Fajnie kontrastuje :thumbup1:

Opublikowano

Miałem 330i 2002 w Kombiaku i spalanie miałem zawsze w okolicach 15l, dlatego szybko poszło na sprzedaż

Opublikowano
  • Autor

No to nie wiem jak Ty to robiles. Albo masz ciezka noge albo miales automat albo jezdziles tylko po miescie i to niemalym. Albo wszystko na raz :P

Ja mam ciagle na kompie około 10.5 i tak mniej wiecej wychodzi z przelicznika zatankowane litry/zrobione kilometry :whistling:

Opublikowano
No to nie wiem jak Ty to robiles. Albo masz ciezka noge albo miales automat albo jezdziles tylko po miescie i to niemalym. Albo wszystko na raz :P

Ja mam ciagle na kompie około 10.5 i tak mniej wiecej wychodzi z przelicznika zatankowane litry/zrobione kilometry :whistling:

Auto było w manualu, robiłem głównie trasy. Na autostradzie przy prędkościach 140-150 i szybciej zawsze miałem w okolicach 12-13 litrów. Miasto, głównie Wrocław, minimum 15L

Sprzedałem go, bo miał powypadkową przeszłość o czym nie poinformował mnie sprzedający (......... a który to robi ? ..... :) )

Opublikowano

e46 coupe... slicznotka :-D :-D

i jeszcze R6 w 3-ech litrach!! poezja :D

Opublikowano

Piękna, choć osobiście wolałbym srebrną bądź czarną. Popraw fotki w pierwszym poście. ; )

Opublikowano
  • Autor

Poprawione :wink:

Tymczasem w koncu dotarly do mnie felgi na sezon 2012. Czekam jeszcze tylko na dystanse i 2 opony, jak sie uda to w sobote wszystko poskładam i wrzuce na auto. A poki co, szybka przymiarka na przypal :grin:

2012-03-1_rnhsrha.jpg

2012-03-1_rnhsrrp.jpg

Opublikowano

wyglada kozacko

ile cali szerokosci tyl a a ile przod ?

Opublikowano
  • Autor

9j przod, 9.5j tył. Troche zaluje,ze nie wzialem 10j,no ale juz trudno, ten sezon przesmigam, o ile wczesniej nie sprzedam auta :grin:

Opublikowano

tył mógłby być 10 ale i tak będzie kosa- a gumy jakie będą?

Opublikowano
  • Autor

215/35 przod i 225/35 tył, czyli bedzie niezly naciag :wink:

Wysprzatalem troche srodek dzis...

2012-03-2_rnrpaaa.jpg

Widac na tym zdjeciu nowe obszycie kiery :decayed:

Pare dni temu z nudy pomalowalem sobie zaciski w kolor auta, mysle ze beda fajnie kontrastowac z nowa felga

2012-03-2_rnrpaqh.jpg

A jeszcze wczesniej, tez z nudy, prysnalem sobie rozporke i mocowania :grin:

2012-03-2_rnrpqeh.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.