Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

OT:

Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę

A ja bym w zyciu automata nie wzial :polew: Dobre zdjecia i wszystko sie da sprzedac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę

A ja bym w zyciu automata nie wzial :polew:

co masz do automatów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę

A ja bym w zyciu automata nie wzial :polew:

co masz do automatów :tongue4:

ja np. koszty napraw, gdy padna :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób dobre zdjęcia + cena jakaś jedna a nie coś pomiędzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę

A ja bym w zyciu automata nie wzial :polew:

co masz do automatów :tongue4:

ja np. koszty napraw, gdy padna :tongue4:

a padają pewnie równie często jak manuale :tongue4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem ostatnio bo chciałem zrobić jakieś fotki, ale nie mogłem miejsca znaleźć :gwizdanie: , zresztą nie jestem dobrym fotografem więc z tymi zdjęciami to ciężko może być tj z dobrymi zdjęciami :confused4: ,co prawda dodałem pare nowych fotek ale żadna rewelacja :rolleyes: cene dałem na 41 900zł , autko chce puścić za mniej, ale sam już nie wiem czy zostawić tak jak jest i potem puścić więcej, czy cene obniżyć, a opuścić mniej :mysli: , ze sprzedażą cienko... pierwszy raz wystawiłem autko jakoś z początkiem roku, potem była przerwa i potem znowu wystawiłem i tak na zmiane, jak miałem czas to wystawiałem :).... niestety taki martwy sezon był, bo jak mówiły statystyki dużo się sprzedało nowych aut... bo jakby nie było za 34900 mozna juz kupic nowa dacie logan .... :polew: dla nie ktorych nie wazne ze dacia, wazne ze nowe auto mają :) i w ten oto sposób początkowe miesiące roku są dosyć ciężkie do sprzedaży... pewnie wcześniej czy później się sprzeda ale wolałbym jednak wcześniej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde myslalem, ze juz sprzedales bo ktos sie pytal o Twoje a4 na forum niedawno, a tu widze ze du** :kwasny:

a tym co leca do salonu po nowa dacie nie ma sie co dziwic

wiadomo jak ciezko tera znalesc dobre uzywane auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas cierpliwości,od pewnego czasu osobówki stoja,przynajmniej "u nas" , w busach jeszcze są jakies ruchy. Zrób ładne foty i czekaj :wink4:

A , i wrzuc ogłoszenie na inne strony tj. Otomoto z opcja Allegro,gratka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem ogłoszenie tylko na allegro, ponieważ zauważyłem ze według licznika odzwiedzin oto moto w ciągu 14 dni wystawienia ogłoszenia, odwiedzin było około 300-400 natomiast na allegro odsłon było około 1000 , wiec jesli to jest prawda i liczniki nie oszukują :mysli:.... to zdecydowanie bardziej opłaca się wystawić na allegro jest teraz bardzo popularne, tymbardziej że da się umieścić dluższy opis i umieścić o wiele więcej zdjęć :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas pytanie tylko, ile z tego 1000 to ludziki z forum, ktore patrza z ciekawosci.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ogłoszenia z Oto Moto ukazują się tez na allegro,bo te serwisy są ze sobą powiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ogłoszenia z Oto Moto ukazują się tez na allegro,bo te serwisy są ze sobą powiązane.

zgadza się ale jak widać częściej otwierane są "aukcje" te z allegro, niż te na allegro ale z otomoto i wcale sie nie dziwie,bo czesto o wiele dluzej czeka sie na otwarcie stron z otomoto niz z allegro :confused4:

Najlepiej go nie sprzedawaj :th:

niestety musze, bo mam już nowe auto i gdybym go zostawił to by stal i się marnował, a szkoda takiego dobrego autka :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ogłoszenia z Oto Moto ukazują się tez na allegro,bo te serwisy są ze sobą powiązane.

zgadza się ale jak widać częściej otwierane są "aukcje" te z allegro, niż te na allegro ale z otomoto i wcale sie nie dziwie,bo czesto o wiele dluzej czeka sie na otwarcie stron z otomoto niz z allegro :confused4:

Najlepiej go nie sprzedawaj :th:

niestety musze, bo mam już nowe auto i gdybym go zostawił to by stal i się marnował, a szkoda takiego dobrego autka :th:

A co kupiłes ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gościu ma takiego jak ty.Ale sedan i skrzynia manual i od nowości.Kupiony w salonie.Tylko rocznik 2003.Nie wiem jaki wypas.Słyszałem że chce go pchnąć za bodaj 50 kilka patoli.Tak że twoja cena super i tak jak tu koledzy radzą,czekać cierpliwie.Jakbym miał taką kasę to bym ją brał.Liczy się dla mnie jak auto wygląda a nie w jakim tle ma zrobione zdjęcia.Ktoś ci go kupi.A przebieg też nie ma znaczenia jak jest auto zadbane i normalnie nim jeżdżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby sie wszystko zgadza...tylko z tym czekaniem :wallbash:, wystawiam na sprzedac dobre autko, taki "rodzynek" jak piszą niektórzy w ogłoszeniach i idzie to ciężko, szkoda że nie jest z 5 składany i nie sypie sie silnik, może wtedy by poszedł :wink4:

ps a jezdze teraz b7 2.5tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michas cene za tą A-4 jak na nasz rynek masz - normalną -

Osobiście szukałem taką niunie w tamtym roku - ale ze skórą i pojechałem nawet do Niemiec za A-4 ale okazała się bita ( opisywałem to na forum ) i narazie sobie daruję zmianę auta.

Przebieg masz malutki - (jeśli prawdziwy)

Osobiście bym niekupił w Polsce auta - zobacz jakie ceny są za naszą granicą - 8.900eu/2002r.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=22052352&__lp=20&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&transmission=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&categories=EstateCar〈=de&pageNumber=1

jak doliczysz cło i inne wyjdzie 33tyś - ale auto autu nierówne -

Na początku miałeś cene ok.43tyś - ( a w styczniu były duże wysprzedaże w salonach ) ,znajomy kupil nówke

Citroena Picaso za 50tyś.- tak więc widzisz nowe auto na gwarancji i tylko 7tyś drożej .

A nie każdy jest fanem Audi jak my na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi to auto dla ludzie z klasą i kasą :tongue4::wink4:, nie ma porównania audi do jakiejś cytryny... już pisałem wczesniej ze za 34tys to sobie też można nówke dacie kupic :) i wiele innych aut renault, fiat, opel itd, tylko że te auto to dno w porównaniu do tego co oferuje audi , masz rację, akurat trafiłem z tą sprzedażą na martwy okres, w którym jest dużo wyprzedaży i ludzie podnieceni myślą że będą mieli nowe auto kupują inne tanie marki ale NOWE ... no tak to już jest , nic innego mi nie pozostaje jak czekać cierpliwie na szczęśliwca który odjedzie miejmy nadzieje za niedługo tym autkiem :) , bo w dzisiejszych czasach trzeba mieć kupe szczęścia żeby się nie naciąć na jakiegoś paścia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...