Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I znowu zima...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ślizgać? Ośką? :decayed:

A czy ja napisałam, że moim Audi?

Opublikowano

mnie tez pewnie moja kobieta zaatakuje o zmiane kół bo od 3 tygodni smigam na letnich. Masakra , ja sie nie boje jezdzic ale przez całe swieta ona mnie bedzie wozic bo Dawidek bedzie :drunk: z rodziną i kolegami.

Opublikowano

U nas wiosna idzie słoneczko,gdzie ta zima??? :)

Opublikowano

W wawie tez piekne slonce :cool:

Opublikowano

Jaki snieg??? nie spdanie tyle żebym na letnich nie dał rady smigać :polew:

Opublikowano

A w górach jak to w górach :gwizdanie:

Ja jeszcze zimóweczki :)

Opublikowano

Lubelszczyzna zimowa... :decayed: Ale śnieżek tylko miejscami się utrzymuje. Drogi ładniutkie (tylko mokre, jedynie w nocy trochę ślizgaweczka), ale mimo to nadal zimóweczki założone :rolleyes: Już mnie cholera bierze :wallbash: Zawsze na święta autko było na aluskach ;( Wygląda na to że w tym roku dopiero w czerwcu założę letnie :polew::thumbdown: A tak na marginesie ulepił już ktoś BARANA? :naughty:

Opublikowano

taka ładna pogoda była rano, a teraz śnieg :confused4::(

Opublikowano

Bałwana nie ma z czego ulepic za mało śniegu. Wielkopolska tez zimowa, niskie temp. w nocy ponizej 0' a w dzien około 5 C' , rano na drogach ślizgawka

Opublikowano

no i w Poznaniu zrobilo sie bialo :wallbash:

Opublikowano

rowniez u mnie snieg sypie :gwizdanie: to jest masakra swiata nie widac poza czubkiem wlasnego nosa :D:D (badz co badz czubek nosa to tez swiat... tyle ze... kogoS:D)

Ja smiegam na nowkach lenich i alusach... a tu :shocked:tez slyszalem ze cale swietam takie naja byc

P.S. A na moich fotkach w podpisie takie prawie "lato" ;(

Opublikowano

więcej śniegu, więcej śniegu!!! :naughty::quattro:

Opublikowano

co za kibel z tym sniegiem ..... :naughty:

Opublikowano

w lubuskim ( zielona gora ) bylo moze z 3-5 dni ( max ) w ktorych padal snieg .... :dance:

ps. rok temu bylo tak samoa ( w lubuskim ) ze nie bylo zimy :D

Opublikowano

Letnie ogumienie noszę od połowy lutego i nie narzekam :decayed:

Dziś było ciut ślisko , ale różnica niewielka, nie wiem o co to bicie piany :tongue4:

Opublikowano

Dzis w wawie bylo idealnie... piekne czyste niebo, sloneczko i pruszacy snieg :kox:

Opublikowano

U mnie w Legnicy od jakiś 2 - 3 dni prószy śnieg co parę godzin, raz mocniej raz słabiej. :thumbdown:

A co do oponek to śmigam na zimówkach :>, bo letnich nie mam :sick3:

Opublikowano

ja tez na zimowkach. a jak juz mowa o zimówkach to powiedzcie czy warto zmieniac jak mam juz koncowke opon zimowych na letnie?? wiem ze na tych juz nie pojezdze w zimie bo maja za malo bieznika jak na zimowki a mam tylko jeden komplet felg. Sedno jezdzic do konca i dopiero wtedy zmieniać na letnie ??

Opublikowano

Skoro sa na wykonczeniu to dobij je... i zmien na letnie.

Opublikowano

W Łodzi sypie konkretnie od paru godzin :D Aleeeeee 225/40R18 letnie dają rade :DDDDD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.