Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat


Rekomendowane odpowiedzi

za 120zł masz teraz kablówkę, neta 50mb i telefon 240min. Z nielimitowanego telefonu się chyba już wycofali.

a jednak nie:

Darmowe rozmowy przez całą dobę +20zł (europa i świat)

canal+ +33zł

A co do tego HD to i tak jest fikcja bo mało które programy wyświetlane są naprawdę w 1080p, czasem coś na national geographic można coś pooglądać w ładnej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkasz w większym mieście wybór jest tylko jeden.

UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes, póki nie będziesz mieć nic lepszego to nie odczujesz różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podpisałem umowę z cyfra na standardowy pakiet (kompakt) za 38zł, tv mało oglądam, umowa na 15mies, aktywacja, dekoder hd z nagrywaniem na pena 0zł 3 miesiące za free, a jak chciałem przedłużyć u nich wcześniejszą umowę to chcieli mnie w konia zrobić przez telefon ci je.. konsultanci :disgust:. W sumie nic nie chcieli dać nawet dekodera z hd i abonament ten sam za chyba 42zl :wallbash:. Jak brać cyfre to tylko przez net bo w punktach też abonament będzie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam do sprzedania dekoder od cyfry philips HD z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam N-ke juz bardzo dlugo i jestem bardzo zadowolony... duzo HD ..polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam N-kę ponad 3 lata i nigdy nie miałem z nimi problemu. Plusem jest też fakt , że nie wydzwaniają do Ciebie jak te pojeby z Cyfry+ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Mam Cyfrę+ 3 lata i nigdy nikt do mnie nie dzwonił :wink4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 23:44_________________________________________________No i masz mozliwośc negocjacji ceny przy przedłuzaniu umowy :wink4:

Ja zbiłem z 98 na 64 złote bo powiedziałem, że przechodze do polsatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę+ 3 lata i nigdy nikt do mnie nie dzwonił :wink4:

Jak ostatnim razem kończyłam mi się umowa , to w ciągu tygodnia miałem od nich ponad 100 nieodebranych połączeń :kox: I takie nękanie było za każdym razem jak się umowa kończyła. I od czasu do czasu jak próbują wcisnąć jakąś ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cyfrę + od ponad 10 lat i w życiu bym jej nie zamienił na nic innego... przede wszystkim ze względu na canal+ na którym są zawsze ciekawe i nowe filmy oraz ze względu na ligę angielską... no i przede wszystkim nigdy nie było problemu z odbiorem, a znajomemu który ma n-kę co jakiś czas zanika sygnał nie wiadomo czemu :thumbdown:

Popieram,też mam cyfrę i brak problemów z odbiorem nawet za granicą a sonsiad ma polsat i opady deszczu i już brak sygnału.Dużo sportu,najlepsze ligi,dużo premier filmowych na HBO ciągle powtórki i co najważniejsze czego jeszcze nikt nie napisał w cyfże nie masz przypisanej karty do dekodera.Ja jadąc do kraju zabieram tylko kartę mam drugi dekoder w Polsce i wkładam karte i wszystko furka spróbuj tak w polsacie powodzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym w cyfrze można łatwo sobie rozbić sygnał na kilka pokoi, są do tego urządzenia na allegro, nie mówie tu o płatnej usłudze multiroom, ale samemu tym spleterkiem - rf 600 link

Pozatym ja bym sie nie podpalał takimi kanałami jak polsat film czy Nfilm czy inne dziwne twory. To jest tylko nabijanie klienta w butelkę.

Oni idą w tym momencie na ilość, nie na jakość, bo konkurencja ma więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na cyfra+ masz jeszcze kilka kanałów polsatowskich:polsat,polsat news,tv4,polsat2,polsat film,polst cafe,polsat play,polsat jim jam

a na polsacie niemasz typowych kanałów cyfry :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na cyfra+ masz jeszcze kilka kanałów polsatowskich:polsat,polsat news,tv4,polsat2,polsat film,polst cafe,polsat play,polsat jim jam

N tez ma paczkę Polsatu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2006 roku użytkuję UPC.Raz tylko chyba zmieniłem pakiet na szybszy internet.Wiem że obecnie jest 50-cio megowy +TV cyfrowa (w tym aż 4 w HD :polew: ) za 120 zł.Porównując do oferty N-ki to kablówka wymięka.

Jeśli mieszkasz w większym mieście wybór jest tylko jeden.

UPC

Święte słowa Rex :gwizdanie:

I na cyfra+ masz jeszcze kilka kanałów polsatowskich:polsat,polsat news,tv4,polsat2,polsat film,polst cafe,polsat play,polsat jim jam

N tez ma paczkę Polsatu :wink4:

hehe jedyny użyteczny kanał polsatu to ten ze sportem, ręsztę mogą wykasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jedyny użyteczny kanał polsatu to ten ze sportem, ręsztę mogą wykasować :)

Hahhahah dla mnie mogą cały polszmat wykasować. Tam po prostu nic nie ma*. Dno :decayed:

P.S

Przepraszam ostatnio był Kevin sam w domu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak na TVN-ie... Same reklamy i nic więcej... Już prędzej coś można na TVP HD obejrzeć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnim razem kończyłam mi się umowa , to w ciągu tygodnia miałem od nich ponad 100 nieodebranych połączeń I takie nękanie było za każdym razem jak się umowa kończyła. I od czasu do czasu jak próbują wcisnąć jakąś ofertę
J

Jak ja wysłałem do N-ki pismo o rozwiązaniu umowy to myślisz że było inaczej :cool1:

Tak samo dzownią z Cyfry i z Polsatu jak chcesz rozwiązać umowę i właśnie wtedy dostajesz najlepszą ofertę jakiej nie ma na rynku :naughty: Jak zawsze przed końcem umowy wysyłam pisemko tak dla zasady :tongue4:

A z ofertami nikt do mnie nie dzwoni i nic nie wciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...